Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

samo ko si pa v elementu, potem pa še hočeš samo več in več :naughty:

itak :worship: zdaj smo vsaj preizkusili da se prej kot ti gume zmanjka se prej pelaš s fustrahtaron po tleh. ko sem se vozil po igrišču sem si veliko krat mislil da mi nebi gume zmanjkalo, od takrat ko sem se taknil z fustrahtaron pa ko se je andreMHR pa vem da če maš oba fustrahtara da si gume ne more zmanjkat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da jo bom predelu (saj najprej ne) ni dnara.. :cry: :P

@666: a si že dubu šport filtr ?

mislim ko odstraniš blokade, ker prej se je itak nemogoče vozit. ko tam eno 85-90 pelje že lahko fajne reči z njo počneš. saj jas sem se dolgo vozil samo z v6 pa brez blokad, samo potem pa sem malo delat hodil pa še apn prodal pa se tehtno odločil za trenutne predelave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da jo bom predelu (saj najprej ne) ni dnara.. :cry: :P

@666: a si že dubu šport filtr ?

ne pizdo mi že na živce gre ta cilinder da mi ne morejo filtra poslat. zdaj če ga ju3 ne dobim bon še do drugega vikenda čakal :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pizdo mi že na živce gre ta cilinder da mi ne morejo filtra poslat. zdaj če ga ju3 ne dobim bon še do drugega vikenda čakal :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

saj pa še je čas do začetka sezone(kot da se zdaj nič ne vozim :krneki: ), pa bo potem bol luštno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa še je čas do začetka sezone(kot da se zdaj nič ne vozim :krneki: ), pa bo potem bol luštno :evilgrin:

samo glooossssss je te doooooossssttiii lepši z šp. filtron, vem kak bo mi brnelo zato komaj čakam :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi z blokadami se lahko s fustrahtaron potegneš, verjemite, po kakšnem igrišču :worship: :worship:

to je čist res, samo je malo preslaba za kake brege pa po ravnini se predolgo vleče, že kaki traktor ko gre 40-50 ga moraš zlo previdno prehitevat ker ne švigneš glih mimo

malo je zjebano :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je čist res, samo je malo preslaba za kake brege pa po ravnini se predolgo vleče, že kaki traktor ko gre 40-50 ga moraš zlo previdno prehitevat ker ne švigneš glih mimo

malo je zjebano :unsure:

ja samo je. nevarno je se z blokadami dolgo vozit. ej pupi13 kolko ti gre tzr-ka zdaj ko maš blokade notri??? jas sem se po ravnem največ pelal 62 :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo glooossssss je te doooooossssttiii lepši z šp. filtron, vem kak bo mi brnelo zato komaj čakam :worship: :worship: :worship: :worship:

nisi edini v pričakovanju...giannelli :yes: pa potem bomo spet zmagovali in praznovali podvige, kot lani :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi edini v pričakovanju...giannelli :yes: pa potem bomo spet zmagovali in praznovali podvige, kot lani :drunk:

itak. komaj čakam, pa da še koga spoznamo z tzr-ko al pa rs-ko pa se bomo vozil. to leto bo padlo 10 000km+ :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je še kdo na motosvetu ki je doma med mursko soboto in mariborom pa da ma rs ali pa tzr da bomo skupaj nabijali km. :worship: :worship: :worship: . lahko pa se pripeljete tudi z še bolj oddaljenih krajev pa se bomo to leto vozil na polno :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@andreMHR: zakwa boš kupu gianellija, če maš v6 ?

:unsure:

@666 Pupiju gre 56 brez bloka (sam je nasprot pihal)

Še mau bedno uprašanje kwa je fustrahtaron ? (rob gume ??) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je še kdo na motosvetu ki je doma med mursko soboto in mariborom pa da ma rs ali pa tzr da bomo skupaj nabijali km. :worship: :worship: :worship: . lahko pa se pripeljete tudi z še bolj oddaljenih krajev pa se bomo to leto vozil na polno :worship: :worship: :worship:

mislin ka de si eden zej rs küpa iz šalincov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@andreMHR: zakwa boš kupu gianellija, če maš v6 ?

nisem andreMHR,samo v6 gre dosti manj na obrate kot nov giannelli... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@andreMHR: zakwa boš kupu gianellija, če maš v6 ?

nisem andreMHR,samo v6 gre dosti manj na obrate kot nov giannelli... :worship:

ja pa kaj, a je tok slabši ??? A se pol bl splača gianelli-ja za tzr ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj, a je tok slabši ??? A se pol bl splača gianelli-ja za tzr ???

ne ni glih tolko slabši. če maš orig. cilinder pa te stvari je v6 čist dost oziroma je ravno narejen za 50 cc in z njim bo najlepše razmerje med tem, kako dolgo bo šel moped, zelo lep zvok, zvrti se ravno do obratov ki so primerni za orig. cili. jas pa mam aluminjast kit, ki je narejen za to da se zvrti v čim večje obrate in ta novi gianelli da ravno to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky994 v6 je cenejši od gianellia za skor 50 e pa v6 je itak že fejst sproban na 50 cc pa se nobeden ne prtožuje no jaz ti prip. v6 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky994 v6 je cenejši od gianellia za skor 50 e pa v6 je itak že fejst sproban na 50 cc pa se nobeden ne prtožuje no jaz ti prip. v6 :worship:

tudi jas ti v6 priporočam ker majo skoraj vsi na 50cc v6 gor :worship: . te majo že z razlogom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jas ti v6 priporočam ker majo skoraj vsi na 50cc v6 gor :worship: . te majo že z razlogom :whistle:

sei to... :D

Če bo bo v6, ko bo.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo je. nevarno je se z blokadami dolgo vozit. ej pupi13 kolko ti gre tzr-ka zdaj ko maš blokade notri??? jas sem se po ravnem največ pelal 62 :BUA: :BUA:

najvec sm se pelu 55 vec ne cist po ravnem nobenga klanca ni blo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdo od vs kej voz dele u tem vremenu ?? :D

Heh.., moja trenutno počiva v kleti, se trenutno ne vozi, mal zarad stanja mal zarad vremena ...Ker si raj hodm u garažo gledat večjo mašinco... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvec sm se pelu 55 vec ne cist po ravnem nobenga klanca ni blo :rolleyes:

aja. jas sem mel blokado pri 50. ko se pelješ 50 daš čok, da prebije eno blokado, in ko obratomer pride na 8000rpm ( tu ima še eno blokado ) spustiš čok da to blokado prebije in pride tam nekje do 61 :evilgrin:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!