Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

najbrš je simbolična slika. nwm bi mogu matica prašat (lastnika cilindra.si)

vpraša sem matica pa je reka,da je slika simbolična in da za am6 agregate...

kolko pa je poštnina če naročim na opvoeren.nl???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima, a je mel kdo od vs voznikov tzr-k težave glede "nategovanja" ketne, saj je videti precej švoh... :?

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, a je mel kdo od vs voznikov tzr-k težave glede "nategovanja" ketne, saj je videti precej švoh... :?

Lp Rok

nevem zakaj bi imel težave, ketna je švoh ja kot na vseh 50cc saj so te ketne narejene za 50km/h, jas sem menjal ketno+zobnike pri okoli 11000km, s tem da sem 2x krajšal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, a je mel kdo od vs voznikov tzr-k težave glede "nategovanja" ketne, saj je videti precej švoh... :?

Lp Rok

Hja, nategneš jo lohka malenkost, samo vseeno premalo da bi blo kej učinkovit, jst sm kupu komplet nov verižni sistem pa dou na servis, ne splača se nategvt ker ni učinka ker po parih kilometrih se ti bo itq spet raztegnila... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ketno morš šponat frajer :)

Lahka jo ti na tem motorju šponaš kukr hočeš, sam je tok šibka da se bo kmal raztegnila, tko da se ti skor bol splača novo kupt, kokr pa reskerat da ti dol pade, sred ceste... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če ne speleš vsakič z 10k rpm, pol ni take sile. Jst sm dal novo gor, 2x do 3x na sezono mal našponam pa je uredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če ne speleš vsakič z 10k rpm, pol ni take sile. Jst sm dal novo gor, 2x do 3x na sezono mal našponam pa je uredu

kaj?????

pa kaj pol ti delaš na sezono 2000km ali kaj?? pa še to počasi ?? jas sem moped dobil maja pa sem že mogel menjati letno pa šajbe :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko vem da eno menjavajo ketno pri okrok 5000km eni jo pa takrat ko ne gre več španat krajšajo in majo spet nekaj časa mir. :whistle:

ketna in zobniki se zamenjajo ko so zobniki hin sepravi jih čist zvije. zmes se pa samo ketna špana.

ke če bote vi dali na rabljene zobnike gor novo ketno bo nova ketna po 500km ista ko je stara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pri teh švoh ketnah je zlo dosti odvisno na kolko časa jo moraš španat tudi kako menjavaš ozi. spuščaš sklopko, pa če jo mažeš kot treba in tudi s čim mažeš. meni je npr. zdržala 12000 km pol pa sem vse skup z zobniki menjal, pa sem se vozil po dežju pa pesku...

se pa dobijo tudi različne kakovosti teh ketenkitov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko vem da eno menjavajo ketno pri okrok 5000km eni jo pa takrat ko ne gre več španat krajšajo in majo spet nekaj časa mir. :whistle:

moja je bla 3 krat skrajšana samo na koncu je že preko zobnikov skakala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ketna in zobniki se zamenjajo ko so zobniki hin sepravi jih čist zvije. zmes se pa samo ketna špana.

ke če bote vi dali na rabljene zobnike gor novo ketno bo nova ketna po 500km ista ko je stara.

mislil sem na ketno+zobnike se opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majo pa rabljene :naughty:

sm opazu ja, a ve kdo kko je z uvozom motorjev iz Italije al pa Avstije ? Kakšen je davk ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je bols dt ko das odblokerat zadi mans zobnik al spredi vecji

verjetno maš zdaj zadaj 60 zobnik. pri nas vsi dajemo najprej odzadi 47 zobnik, ko pa še kak izpuh zamenjamo pa še naprej za kak zob večjega npr. 12-47.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mew spredno 1.8 zadno 1.9

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!