Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Če se ne motm je original na tzr-ki Pirelli sport deamon...

če se ne motm ni več ? ali pač :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš mogoče kolko pride ta continental conti twist zadnja guma nova?? nebi rad dajal za gumo več kot 65e, če je več rajši kupim sava mc 25 :trance_33_sleep:

72€

Klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motm je original na tzr-ki Pirelli sport deamon...

ja te so bile mislim da do leta 2006, pol pa so začeli dajat gor continentalke :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp jp, v garaži čaka na poletje :D Sport demon so ble včasih, zdej niso več

kake barve pa maš?? prilepi nekaj slik da vidim s čim se voziš polek honde :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje od delta teama sm dubu odgovor da tzr 09 verjetno sploh nebodo izdelali :BUA: (recesija... ) In tko sploh ni nove za dubit, zato bom verjetno kupu rs..

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje od delta teama sm dubu odgovor da tzr 09 verjetno sploh nebodo izdelali :BUA: (recesija... ) In tko sploh ni nove za dubit, zato bom verjetno kupu rs..

Zakaj pa ne rabljene??? 100% je kaka, 2008 letnik pri kakem pooblaščenem prodajalcu nova, sicer pa mislm, da jih bo kr neki motosvetovcov prodajal tzr-ko(vljučno z mano).. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje od delta teama sm dubu odgovor da tzr 09 verjetno sploh nebodo izdelali :BUA: (recesija... ) In tko sploh ni nove za dubit, zato bom verjetno kupu rs..

aja????? škoda res.Saj pa imaš v motocentrih veliko novih tzr-k, idi gledat na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), samo da so pač 2008 modeli. kupi kaj ti je lepše, če ti denar ni ovira :whistle:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja????? škoda res.Saj pa imaš v motocentrih veliko novih tzr-k, idi gledat na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), samo da so pač 2008 modeli. kupi kaj ti je lepše, če ti denar ni ovira :whistle:

sei bom 2008 :D, sam na avtonetu k sta sta že šli :BUA: , tko da bom probu kje drge dobit, čene pa italija.. Če ve kdo za kšno novo (08) bi prosu za link :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne rabljene??? 100% je kaka, 2008 letnik pri kakem pooblaščenem prodajalcu nova, sicer pa mislm, da jih bo kr neki motosvetovcov prodajal tzr-ko(vljučno z mano).. :naughty:

kolk pa misliš met kej ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sei bom 2008 :D , sam na avtonetu k sta sta že šli :BUA: , tko da bom probu kje drge dobit, čene pa italija.. Če ve kdo za kšno novo (08) bi prosu za link :rolleyes:

www..(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2555248

www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2558389

pa to greš v najbližji yamahin motocenter pa ti oni tam naročijo pa dobiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

npr. ? (linka ne delata :( )

idi na a_to.net pa rubrika moto, katerikoli tip, pri modelu pa napiši tzr, drugo pa nič nikjer ne delaj. pa maš 2 novi tzr-ki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idi na a_to.net pa rubrika moto, katerikoli tip, pri modelu pa napiši tzr, drugo pa nič nikjer ne delaj. pa maš 2 novi tzr-ki

vem, sam sta že šli... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, sam sta že šli... :(

ja saj ko sem jas kupoval je tudi ni bilo v salonu, mi je oni ponudil barve, sem izbral, naročil mi je pred prvomajskimi prazniki, dobil pa sem po prvomajskih praznikih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake barve pa maš?? prilepi nekaj slik da vidim s čim se voziš polek honde :worship:

Frajer, mene maš ti drgač na msn. the.stroj... ;) Honde pa sploh nimam, tzrka je pa taka k je bla tvoja bivša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frajer, mene maš ti drgač na msn. the.stroj... ;) Honde pa sploh nimam, tzrka je pa taka k je bla tvoja bivša

aja. čepa maš napisano za motocikel: honda varadero :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/_MOTO/ad.asp?ID=2558389

dodaj tole v naslov zravn avto_net

Vse je že prodan, nikjer u slo ga sploh ni, sam rs je pa to še 1... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je že prodan, nikjer u slo ga sploh ni, sam rs je pa to še 1... :cry:

tam kot sem jas kupil vemda lahko naročiš moped, to bi moglo biti tudi v dugih motocentrih, rs pa maš v ac v mariboru

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor kupuje tzr-ko se naj zapele v novo mesto, ma jerešin ene dve tzr-ki. 2008 verzijo rossi replica

mislm da jih ma še kr pred kakšnim mescom jih je še mev

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!