Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

kdor kupuje tzr-ko se naj zapele v novo mesto, ma jerešin ene dve tzr-ki. 2008 verzijo rossi replica

mislm da jih ma še kr pred kakšnim mescom jih je še mev

jih bom ju3 poklicu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje da ma še kakšno, drgač bo pa naroču.

evo:

Moto center Jeršin

Velika Bučna vas 2

8000 Novo mesto

Omrežna skupina - 07

07 332 50 32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam kot sem jas kupil vemda lahko naročiš moped, to bi moglo biti tudi v dugih motocentrih, rs pa maš v ac v mariboru

Kukr jest vem jih ni vec tzr-ke u slo. sam se ena al pa dve rs-ki tko k je ze rok reku :worship: :worship: :worship:

aja pa se neki me zanima s cem vi kej pucate tzr ( z mokro cujno al mate prov ksne spreje)

pa kok kej pumpate gume

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jest vem jih ni vec tzr-ke u slo. sam se ena al pa dve rs-ki tko k je ze rok reku :worship: :worship: :worship:

aja pa se neki me zanima s cem vi kej pucate tzr ( z mokro cujno al mate prov ksne spreje)

pa kok kej pumpate gume

jaz vem za eno 06 let črna ko nova.pa še v6 ma gor pa varnostno nalepko črn vetrobran. saj je na avto netu ma 18000 km drgač sem jo hodil gledat. najprej ga umiješ z vodo pa šamponom potem pa mam za plastike en sprej ga popršim po teh črnih plastikah in malo pobrišem z neko cunjo ki je drgač za avto, pa se lepo sveti :worship: . prednja 2.3 zadjna 2.5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vem za eno 06 let črna ko nova.pa še v6 ma gor pa varnostno nalepko črn vetrobran. saj je na avto netu ma 18000 km drgač sem jo hodil gledat. najprej ga umiješ z vodo pa šamponom potem pa mam za plastike en sprej ga popršim po teh črnih plastikah in malo pobrišem z neko cunjo ki je drgač za avto, pa se lepo sveti :worship: . prednja 2.3 zadjna 2.5

bom kr rs... (hvala vseglih :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vem za eno 06 let črna ko nova.pa še v6 ma gor pa varnostno nalepko črn vetrobran. saj je na avto netu ma 18000 km drgač sem jo hodil gledat. najprej ga umiješ z vodo pa šamponom potem pa mam za plastike en sprej ga popršim po teh črnih plastikah in malo pobrišem z neko cunjo ki je drgač za avto, pa se lepo sveti :worship: . prednja 2.3 zadjna 2.5

enako :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mal navodila brau pa not pise da lohk pogledas oz da ti pise na stevcu kok kilometrov si naredu od takrt k si ga nazadne przgav sam jest nikjer ne vidm tega pa ce vi kej veste? :worship: :worship: :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mal navodila brau pa not pise da lohk pogledas oz da ti pise na stevcu kok kilometrov si naredu od takrt k si ga nazadne przgav sam jest nikjer ne vidm tega pa ce vi kej veste? :worship: :worship: :worship:

LP

misliš na dnevne kilometre ali nekaj takega?? to res piše v knjigi ampak tega tzr-ka nima :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš na dnevne kilometre ali nekaj takega?? to res piše v knjigi ampak tega tzr-ka nima :BUA:

aja to sm mislu ja

stevc ma pa tzr kr pomankljiv ce jo z rs primerjas sam je tut to cist zadost kar ma(ce mene prasas)

tnx :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja to sm mislu ja

stevc ma pa tzr kr pomankljiv ce jo z rs primerjas sam je tut to cist zadost kar ma(ce mene prasas)

tnx :worship: :worship: :worship:

ja samo bi blo fajn če bi mel uro gor, dnevni merilec km... glavno da kaže kolko se pelaš :worship:

np

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima predvsem, kaj vas lastnike moti pr tzrkah? pa ka se vam zdi super da je tak?

motijo me dragi deli kot so plastike ( npr: tista plastika ki je polek luči stane 300e., tisti največji napis yamaha kot je stane 25e ipd. :BUA: ) škoda da nima števec več funkcij, dobro pa so naredili obliko, povsod maš servis, dobiš vse dele :worship: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motijo me dragi deli kot so plastike ( npr: tista plastika ki je polek luči stane 300e., tisti največji napis yamaha kot je stane 25e ipd. :BUA: ) škoda da nima števec več funkcij, dobro pa so naredili obliko, povsod maš servis, dobiš vse dele :worship: ...

kaj pa sovoznikov sedež? se da pelat tko k treba, pa da tist k zadi sedi ne sfuka celo razporejanje teže?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa sovoznikov sedež? se da pelat tko k treba, pa da tist k zadi sedi ne sfuka celo razporejanje teže?

ne nc ne sfuka se da komot pelat edin cut se mal da je motor zadi nizi (kar je cist logicn) drgac pa ja se da dobr pelat tut ce sta dva :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nc ne sfuka se da komot pelat edin cut se mal da je motor zadi nizi (kar je cist logicn) drgac pa ja se da dobr pelat tut ce sta dva :worship: :worship: :worship:

dada, preizkušeno! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!