Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

kaj pa sovoznikov sedež? se da pelat tko k treba, pa da tist k zadi sedi ne sfuka celo razporejanje teže?

mene položaj sedenja nič ne moti, edino kaj je morda te bodo na začetku malo bolela zapestja, mene so, samo ne dolgo ko se navadiš nikjer ne čutiš nikšnih bolečin ( vsaj jas jih ne ) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo folk zanima me kaj vec o yamahi tzr, če jo kdo ze ma al pa če jo je kod že vozu, pa kok je kej konca pr njej

em jest jo mam pa jo zej prodajam ke ni cajta za vost drgač pa nimam kej rečt za čez ta motor pele se zlo lepo moja je original sam odvzeta je blokada končna je pa tam okol 75km/h prevoženiha ma pa sam 490 km letnik 2008 če kerga kej zanima nej praša !

post-18906-1235043385_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene položaj sedenja nič ne moti, edino kaj je morda te bodo na začetku malo bolela zapestja, mene so, samo ne dolgo ko se navadiš nikjer ne čutiš nikšnih bolečin ( vsaj jas jih ne ) :worship:

Včer sm se prvič pelu s rs-ka mau dlje pa me res zapestja mau bolijo :D , drgač pa motor je bomba :worship:

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sm se prvič pelu s rs-ka mau dlje pa me res zapestja mau bolijo :D , drgač pa motor je bomba :worship:

ja zdaj se samo vozit moraš pa te več ne bodo bolela :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em jest jo mam pa jo zej prodajam ke ni cajta za vost drgač pa nimam kej rečt za čez ta motor pele se zlo lepo moja je original sam odvzeta je blokada končna je pa tam okol 75km/h prevoženiha ma pa sam 490 km letnik 2008 če kerga kej zanima nej praša !

zadnji zobnik še maš org.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj ste dal vi kej blokade vn :worship:

jaz sem dal blokade ven pri cca.2000km,ker sem ga kupil zablokiranega in je imel 1600km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj ste dal vi kej blokade vn :worship:

pri 2000, ker so me na servisu najebali pa mi niso blokad ven pojemali, pa sem 2 tedna čakal pa sem te v teh 2 tednih naredil 1000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok gre zdej brez blokad 90km/h al 75km/h k eni tko drugi pa drgac pravjo :worship: :worship: :worship:

če pustš zadnji zobnik 60 ti gre 75 čepa menjaš zadnjega da maš te 47 pa gre 90. meni je oni rekel da ko odstranjajo blokade še menjajo zobnik, mogoče drugim serviserjem moraš povedati naj še menjajo zobnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vs ze kdaj vozu pod zicem ksno stvar kok je moznosti da ti vn pa de ce je bl mejhna

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vs ze kdaj vozu pod zicem ksno stvar kok je moznosti da ti vn pa de ce je bl mejhna

:worship: :worship: :worship:

jas sem dolgo časa vozil pod tistim orodjem ispit in prometno ko pa sem vzel ispit ven pa mi je vse spisnivilo da sem moral iti na občino po nov ispit :headbang: :headbang: :headbang: . za nekaj večjega pa itak ni prostora pa še ko moped pereš ti vse voda notri pride :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi gumo strese če fest bremzo stisneš??

ja no mislm strese cut se da zavibrera ce kr orng stisnem :worship: :worship: :worship: kar je itak cist normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja a se vm je ze kdaj zgodl da recmo k ste se prpelal iz ovinka vn al pa v ovinku sej je usen da bi vam guma zdrsnla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se en uprasanje kere gume mi najbl priporocate da jih dam gor k bom te znucu

o tem piši ko boš menjaval gumo oz. ko bo že znucana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

jest sm zdej naredu 1000km in bom dau blokade vn. sm se ze mal zanimu pa mi je un serviser reku da bi on uzat pustu original zobnik uspredi bi pa dau 14 to se prau da bi meu razmerje14-60 pa me zanima kwa vi na to praute (sej vem da ste o tem ze govorl sam o 14 zobniku pa ne) govorl ste sam da bl priporočate da bi dau uzat 47 zobnik sam se pa mal s tem serviserjem poznamo tko da nategnu me ni sam me pa usen zanima vase mnejne Mal sm na doug napisu pa nerazumljiv sam se probite znajdt iz tega

Hvala za odgovor

LP :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!