Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

jst tut že iščem en šport kit pa še nisem najdu ferga 17.5 đizs k 19 pa ne vem če bi dau na sport....... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

giannelli:leovince------- giannelli s karbonskim dušilcem pride malo manj kot 210 evrov, leovince 184, giannelli vleče 1000rpm dalje od v6, yasuni hmr pa je nekaj podobnega kot giannelli za scr-a nevem

verjetno bom kr yasunija vzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
zdravo

jest sm zdej naredu 1000km in bom dau blokade vn. sm se ze mal zanimu pa mi je un serviser reku da bi on uzat pustu original zobnik uspredi bi pa dau 14 to se prau da bi meu razmerje14-60 pa me zanima kwa vi na to praute (sej vem da ste o tem ze govorl sam o 14 zobniku pa ne) govorl ste sam da bl priporočate da bi dau uzat 47 zobnik sam se pa mal s tem serviserjem poznamo tko da nategnu me ni sam me pa usen zanima vase mnejne Mal sm na doug napisu pa nerazumljiv sam se probite znajdt iz tega

Hvala za odgovor

LP :worship::worship::worship:

js mam 11-47 in so pospeški dobri končna je pa tud 95 po števcu ;) zvrti se pa tam nek do 10800 obratov(v 6 prestavi to) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
js mam 11-47 in so pospeški dobri končna je pa tud 95 po števcu ;) zvrti se pa tam nek do 10800 obratov(v 6 prestavi to) :)

Sam do 10800rmp se ti zvrti men se do 13000( no nvm gre pa krpko cez rdec pole ce ga do konca prtisnem) mam pa zdej isto kt ti 11-47

Aja pa se neki bi prasu tale auspuh MK sej nwm ce ste ze kej govoril je men kr usec pa glas ma ful dobr sam nwm pa ce je za kej k ga das gor ( to mislm da ga noum dau gor pol pa bo meu motor ful dobr glas su pa nou nikamor) :headbang:

Tnx za odgovore

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam do 10800rmp se ti zvrti men se do 13000( no nvm gre pa krpko cez rdec pole ce ga do konca prtisnem) mam pa zdej isto kt ti 11-47

Aja pa se neki bi prasu tale auspuh MK sej nwm ce ste ze kej govoril je men kr usec pa glas ma ful dobr sam nwm pa ce je za kej k ga das gor ( to mislm da ga noum dau gor pol pa bo meu motor ful dobr glas su pa nou nikamor) :headbang:

Tnx za odgovore

LP

med 4000-6000 pa ti tak trokira da moraš dol šaltat ne?? se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 6. brzini ti gre do 13000 :blink: kulk maš pol končne? js sm ga zadnič na 99 spravu :D

eh nima, tok je meu k je meu org prenose :D, vem k sm pelu, sam je očitno mau pozabu :P

med 4000-6000 pa ti tak trokira da moraš dol šaltat ne?? se motim?

isto je pr men :headbang: in je prou bedno, k je težko spelat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med 4000-6000 pa ti tak trokira da moraš dol šaltat ne?? se motim?

ja men gre tut ene 99 pa tko k pravs med 5 pa 6 mi ful torkera ja( to me ful mot pr tem motorju sam zgleda da je to pr vseh teh motorjih k bratranc ma aprillio rs 50 pa mu tut skor se bl k men)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nima, tok je meu k je meu org prenose :D , vem k sm pelu, sam je očitno mau pozabu :P

isto je pr men :headbang: in je prou bedno, k je težko spelat :P

ej zdej se mi tut tok zvrti k sm zanc probu sam ti nism povedu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja po zdravi logiki bi mogl z istimi prenosi pa višjimi obrati več it :hmm:

glede trokiranja med 4 pa 6k obrati nebi vedu kr se tak vedno furam nad 7000 :D pa to vam prav trokira al kaj... men sam potegne ne tolk fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja po zdravi logiki bi mogl z istimi prenosi pa višjimi obrati več it :hmm:

glede trokiranja med 4 pa 6k obrati nebi vedu kr se tak vedno furam nad 7000 :D pa to vam prav trokira al kaj... men sam potegne ne tolk fajn :)

ne sej ne trokera ce z gasom speles ce pa gres bl pocas pa mau gasa ( da speles recmo z 4000 obrati pa pol pospesujes pa zacne trokerat) sploh pa trokera kdr je topu motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat a ma tzr ročn al elekotronski čok?

ročn, sei ma dt 50 isto glede na to da je ista mašina an ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi stran vržen denar za razne predelave in druge izpuhe, čeprav za takšno mašinco še kr pocen skos prideš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno prodam yamaho tzr rossi replica, letnik 2008, 8600 prevoženih, 2400 evrov

alo 666 kolko pridejo nove plastike za tzr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo 666 kolko pridejo nove plastike za tzr?

sam una prva oz stranska plastika nej bi prsla okol 300 eur tko da to ti ze use pove da so drage :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dejte mi vi mal povedat kam bi se jest lohka kej pelu ( zdej se vozm kle horjul dobrova pa take) uglavnem ovinki morjo bit k drgac je bz, pa me zanima ce vi poznate ksno ne nwm kok dougo turco kle okol :rolleyes:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dat v6 gor zato ker ga imajo vsi in ga imajo kao z razlogom, imajo ga zato ker je v sloveniji nekak najbolj dostopen drugih auspuhov pa tak ne dobiš po totih servisih kot pa gianeli ali pa leovince al pa še kaj mogoče, z nemčije ali pa nizozemske pa se vsak boji naročit...

Na visokih obratih motor zaduši in se sploh noče zavrtet v visoke obrate mam izkušnje z njim, če že rajši daj gianelija ali pa kerega na spodnjih linkih.

link 1

link 2

link 3 <-- yasuni hmr2

link 4

'

alo cheef kaj bi blo najbolše od teh 4 linkov za yamaho tzr odstranjene blokade pa predi in zadi menjana zobnika?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!