Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Jest mam en uprasanje mam malaguti xsm 50 pa nwem ce mam se ksno blokado not uno na auspohu je vn sam nwem za elektronsko ce je uzun pa bi prasu kuko se odstarn.. k ko presalatm u 6 prestavo mi ga kr mal zamori in mi gre sam ene 5 kmh hitrej k pa s 5 pa se v sesti mam v končni ful nizke obrate??? a do kej ve o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam en uprasanje mam malaguti xsm 50 pa nwem ce mam se ksno blokado not uno na auspohu je vn sam nwem za elektronsko ce je uzun pa bi prasu kuko se odstarn.. k ko presalatm u 6 prestavo mi ga kr mal zamori in mi gre sam ene 5 kmh hitrej k pa s 5 pa se v sesti mam v končni ful nizke obrate??? a do kej ve o tem??

to je pomoje najbol da peles ne servis pa ti nej serviser pove pa zrihta ( je pa zlo mozn da je elektronska blokada )

moj mnenje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele ce je komu zlo usec replika tzr-ke( rossi) jih ma na avtonetu povn pa se ista cena je k navadna tzr-ka( 2950eur) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vs ze dau na tzr-ko kit?

andreMHR je mel na tzr-ki malossi mhr 80,giannelli.... mu je šla po ravnem 120-130, šel je mimo yzf r125, v pospeških pa v končni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharka dej poglej ce mas pod sedezem u racunalniku zvrtano luknco tm k pise moric u o notr?? pa mi pls puvej

ja bom pogledov sam zadnjič nisem najdu nikjer CDIja.

dej mi mal povej kasni so kej pospeski pa koncna

ja to še ne vem čist ker morm nardit še 150km s pou gasa drugač pa vleče zej skor skos u vseh prestavah pa bl cukne pa tko.... bom pol prlepu en muvi k bo ulaufan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andreMHR je mel na tzr-ki malossi mhr 80,giannelli.... mu je šla po ravnem 120-130, šel je mimo yzf r125, v pospeških pa v končni :naughty:

carsko :trance_33_sleep: :rolleyes::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to še ne vem čist ker morm nardit še 150km s pou gasa drugač pa vleče zej skor skos u vseh prestavah pa bl cukne pa tko.... bom pol prlepu en muvi k bo ulaufan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jebote ne vem stari ker sploh ne gledam in ga še nikol vidu nism.... če mi poveš pa slikaš kje je bom pogledov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
2005. ampak mam pod zicom samo akumulator pa nč druzga

aha po pa so 2 letih mal drgac nrdil k moj malaguti je 2007 letnik:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa nista yamaha pa malaguti ista motorja :D .. ista je mašina, mogoče kake komponente, ni pa zdej da bo vse na istem mestu? :whistle: pr yamahah so take stvari zgleda nek za plastikam skrite, js tud nemorm najdet cdi-ja pod zicom :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!