Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

jah ti morm povedat da sta skor ista razn plastik,vilc pa gum. Ker men skor povsod piše malaguti pa made in Italy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ti morm povedat da sta skor ista razn plastik,vilc pa gum. Ker men skor povsod piše malaguti pa made in Italy.

:unsure: hecno to, yamaha sploh nevem če ma tovarno v italiji..

da nisi ti kupu malagutija z yamahinim plastikam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac tzr-ko sploh ne delajo nwm kok v italiji ( neki delov pa to je iz italije) drgac je pa narjena v spaniji ( je znamke yamaha sam to je sam znamka kwaliteta pa to pa ni od yamahe pac to je 50 cc in to je dons vecinoma italija pa spanija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac tzr-ko sploh ne delajo nwm kok v italiji ( neki delov pa to je iz italije) drgac je pa narjena v spaniji ( je znamke yamaha sam to je sam znamka kwaliteta pa to pa ni od yamahe pac to je 50 cc in to je dons vecinoma italija pa spanija

Do 2006 letnik so jih delal v italiji, naprej je pa španija .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 2006 letnik so jih delal v italiji, naprej je pa španija .)

ne... do 2006 so delali tzr-ke na japonskem... pa tiste so še najbolše do 2006 dosti manj se kvarijo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... do 2006 so delali tzr-ke na japonskem... pa tiste so še najbolše do 2006 dosti manj se kvarijo :krneki:

ja sej japonci nardijo tak motor da sam gledas( npr yamaha .......to vse delajo oni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo dobil sem tzr 50 letnik 06 ta motor stoji kr ene dve leti

včeraj sem ga prizgal in deluje vse kot bi moral razen števec ne kaže hitrosti

na zadnje ko je to delala je vse to štimalo ve kdo kaj bi blo to narobe??

Aja ta motor baje da nima več blokad gor in gre nekje po ravnem 80-85km/h

je to ok al premal??? hvala za kak odgovor v naprej!!

Pa še to če kakega zanima jo tudi prodam je kod nova ma dva tanka porabljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če gre tok je to normaln če daš sam blokade vn. Za števc pa mal poglej kable če ni kej kje staknjeno al pa če je še cela zajla pa tipalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če gre tok je to normaln če daš sam blokade vn. Za števc pa mal poglej kable če ni kej kje staknjeno al pa če je še cela zajla pa tipalo.

ja s tem se strinjam da pregledaš kable :rolleyes: jst mam tut tzr 50, 2009 letnik pa mam prevoženih okol 520km. zdej me pa zanima kje so blokade pa kako se jih odstran k jst bom znoru...

lepo prosim za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja s tem se strinjam da pregledaš kable :rolleyes: jst mam tut tzr 50, 2009 letnik pa mam prevoženih okol 520km. zdej me pa zanima kje so blokade pa kako se jih odstran k jst bom znoru...

lepo prosim za odgovor!

servis, sam neboš nč naredu..

Iz kje pa si btw ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

servis, sam neboš nč naredu..

Iz kje pa si btw ?

okolica novega mesta (uršna sela)

pa jst poznam enga k tu zna sam vem da nebom nč naredu. sm me pa zanima kje so, pa če mogoč ti veš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okolica novega mesta (uršna sela)

pa jst poznam enga k tu zna sam vem da nebom nč naredu. sm me pa zanima kje so, pa če mogoč ti veš..

avspuh, pol je elektronska (CDI) pa neki je na frgazrju se mi zdi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja s tem se strinjam da pregledaš kable :rolleyes: jst mam tut tzr 50, 2009 letnik pa mam prevoženih okol 520km. zdej me pa zanima kje so blokade pa kako se jih odstran k jst bom znoru...

lepo prosim za odgovor!

lej blokade so ( zdej govorim tocno kje) v auspuhu tm k je skp sesraufan ga mors dol uzet pa ga dt narazn pa un tulc k je not odrezat stran pol je elektronska blokada k je pod tankom sam je ne bos znou sam dt stran pa mors s stevs odblokerat pa dizo dt vecjo ( najbol da peles k serviserju pa mu poves in ti bo on to zrihtu

moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej blokade so ( zdej govorim tocno kje) v auspuhu tm k je skp sesraufan ga mors dol uzet pa ga dt narazn pa un tulc k je not odrezat stran pol je elektronska blokada k je pod tankom sam je ne bos znou sam dt stran pa mors s stevs odblokerat pa dizo dt vecjo ( najbol da peles k serviserju pa mu poves in ti bo on to zrihtu

moje mnenje

aha tnx. sm nekje sm zaslediu da naj bi se elektronska nahajala pod sedežem... pa kakšna pa zgleda, so tu kakšne žičke al kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha tnx. sm nekje sm zaslediu da naj bi se elektronska nahajala pod sedežem... pa kakšna pa zgleda, so tu kakšne žičke al kaj...

Pri števcu moreš samo en kabl precvikat. Če se nemotim rdečo beli, lahko za ziher pogledam pri brati od pičke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr stevcu mors precvikat roza kabl k drgac se ti ne zvrti cez 8 rpm. Blokada je pa pod tankom zgleda pa kt ena skatlca pa ene zicke so not in mors eno odklopt sam nwm kero:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr stevcu mors precvikat roza kabl k drgac se ti ne zvrti cez 8 rpm. Blokada je pa pod tankom zgleda pa kt ena skatlca pa ene zicke so not in mors eno odklopt sam nwm kero:P

eh to sploh ni res... pri števci moreš precvikati roza kabel ki ti števec kaže 80+ km-h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to sploh ni res... pri števci moreš precvikati roza kabel ki ti števec kaže 80+ km-h

Se bom strinju z njem...Belo-roza kabl se precvika zato, da ti pol števc kaze 80+..Če boš to precviku in če mislte, da ste odblokeral zadevo je to samo v vaši glavi in ne v motorju... :worship::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr stevcu mors precvikat roza kabl k drgac se ti ne zvrti cez 8 rpm. Blokada je pa pod tankom zgleda pa kt ena skatlca pa ene zicke so not in mors eno odklopt sam nwm kero:P

ja no za ta kabl si se mau zmotu sm jebi ga. tu k si reku da je pod tankom pa k tu lahku odstranš mislm al moraš prej plastiko dol jemat al lahku tu kr taku. in ta blokada naj bi bla ta škatlca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pardon zajebu sm ja roza kabl je da ti kaze 80+ ( hvala da ste me popravl). Za blokado pa kukr jest vem ne rabs nobene plastike dol dajat sam tank uspot je pa skatlca kjer so zicke in mors eno nwm al snet al pa precvikat ( neki od tega) :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pardon zajebu sm ja roza kabl je da ti kaze 80+ ( hvala da ste me popravl). Za blokado pa kukr jest vem ne rabs nobene plastike dol dajat sam tank uspot je pa skatlca kjer so zicke in mors eno nwm al snet al pa precvikat ( neki od tega) :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

pa mogoče veš kero žičko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!