Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

dejte mi vi mal povedat ce je kdo od vs odrezu uzat pr tablc uno plastiko k je mal velika pa sm jo mislu sam nimam ideje kako da bo cim leps. Ce je kdo od vs to nardeu mi nej pove pa ksno fotko posle plz:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki bi vs prasu sam tko informativno sej nwm ce bom kej delu. Kaj ste vi kej pr zunanji predelavi (stajlingu) nardil ( jest sm deu na feltne trakce pa mrezce u une lukne pod zicom ) kwa se se da narest ( razn zmigovcov ) ???????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni vsa fora stajlinga, da si čim bolj izvirn? Da je moped čimbolj samosvoj? Če ti mi tu povemo, kaj naj narediš, si itak na nuli, ker bo polovica vseh TZR takih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni vsa fora stajlinga, da si čim bolj izvirn? Da je moped čimbolj samosvoj? Če ti mi tu povemo, kaj naj narediš, si itak na nuli, ker bo polovica vseh TZR takih.

res je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki bi vs prasu sam tko informativno sej nwm ce bom kej delu. Kaj ste vi kej pr zunanji predelavi (stajlingu) nardil ( jest sm deu na feltne trakce pa mrezce u une lukne pod zicom ) kwa se se da narest ( razn zmigovcov ) ???????????????

js ga kej dost niti nebi spreminjov ker je sam po seb že dost lep.

pa vseen.

http://www.scooter-system.fr/tuning/list-model-69-0.html -> velik različnih pa setup je napisan.

in še.

post-20050-1250330850_thumb.jpg

post-20050-1250330861_thumb.jpg

post-20050-1250330875_thumb.jpg

post-20050-1250330884_thumb.jpg

post-20050-1250330893_thumb.jpg

post-20050-1250330902_thumb.jpg

post-20050-1250330915_thumb.jpg

post-20050-1250330925_thumb.jpg

post-20050-1250330933_thumb.jpg

post-20050-1250330945_thumb.jpg

post-20050-1250330953_thumb.jpg

post-20050-1250330963_thumb.jpg

post-20050-1250330977_thumb.jpg

post-20050-1250330994_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx za odgovore

k pravs da mors bit izvern jst sm to sam tko mal prasu da vidm nobum jest nc delu kar sm nardeu sm nardeu zdej pa nc vec ( pomoje) edin ce me bo kdaj kej zagrabil :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moja v "racing" preobleki :whistle:

slika1954.jpg

@roky: bom posnel video, sploh se nism spovnu da se to tud da :D

Popravljeno . Popravil fbevc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moja v "racing" preobleki :whistle:

slika1954.jpg

@roky: bom posnel video, sploh se nism spovnu da se to tud da :D

Lepa je :worship:

Pizda bi šou na raceland, sam doma nebi pustil :S. A kej veš kok je za plačat če se hočš pelat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa je :worship:

Pizda bi šou na raceland, sam doma nebi pustil :S. A kej veš kok je za plačat če se hočš pelat ?

20€ od 9-13ih ;)

reč da greš na en zbor al pa neki, al pa da greš z kolegi s foruma na furco (kar je tud res, sam pač se nebi po cesti fural :D )probi zrihtat no, fajn bi blo da je še kaka rs-ka gor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20€ od 9-13ih ;)

reč da greš na en zbor al pa neki, al pa da greš z kolegi s foruma na furco (kar je tud res, sam pač se nebi po cesti fural :D )probi zrihtat no, fajn bi blo da je še kaka rs-ka gor :evilgrin:

A kasnej se pa ne da pelat ? Pa a to lo usak dan vozš ? Pa a se da to z 50cc pelat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kasnej se pa ne da pelat ? Pa a to lo usak dan vozš ? Pa a se da to z 50cc pelat ?

se da, 13-16h :) da se vsak dan ja, sam med tednom je treba poklicat da ti pride odpret(ni redno odprt)

zakaj se nebi dal ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da, 13-16h :) da se vsak dan ja, sam med tednom je treba poklicat da ti pride odpret(ni redno odprt)

zakaj se nebi dal ? :D

premau hitrosti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi vi mal povedat ce je kdo od vs odrezu uzat pr tablc uno plastiko k je mal velika pa sm jo mislu sam nimam ideje kako da bo cim leps. Ce je kdo od vs to nardeu mi nej pove pa ksno fotko posle plz:D

tablico pa okvir dol vzemi pa maš že označeno ki moraš vrezati :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantki danes smo se odpravili do morja, jaz s TOMOS APN 6, prijatelj s TOMOS BT ter še en prijatelj z Yamaho TZR. Torej pot je lepo potekala samo ko smo se vračali je kar naenkrat Yamaha začela zgubljati obrate, počilo je in udaril je ogenj ven iz auspuha (kot pri NFSju :D ) ter se vse skupaj ustavilo. Nato smo ga hoteli upaliti pač na elektriko ter na tek(1 brzin in tek :D ) in ni hotelo. Torej kakšne ugotovitve? Pomojem je pojedlo cel bat :closedeyes: . Mi je pa smešno, da sem jaz prišel tja in nazaj s APN 6 ki je stara 26 let ter sošolec z BTjem starim 20 let in oba motorja nista videla še mehanika, medtem ko Yamaha je bila pred dvemi dnevi na generalni obnovi. Mogoče je to krivo? Preveč za nov bat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantki danes smo se odpravili do morja, jaz s TOMOS APN 6, prijatelj s TOMOS BT ter še en prijatelj z Yamaho TZR. Torej pot je lepo potekala samo ko smo se vračali je kar naenkrat Yamaha začela zgubljati obrate, počilo je in udaril je ogenj ven iz auspuha (kot pri NFSju :D ) ter se vse skupaj ustavilo. Nato smo ga hoteli upaliti pač na elektriko ter na tek(1 brzin in tek :D ) in ni hotelo. Torej kakšne ugotovitve? Pomojem je pojedlo cel bat :closedeyes: . Mi je pa smešno, da sem jaz prišel tja in nazaj s APN 6 ki je stara 26 let ter sošolec z BTjem starim 20 let in oba motorja nista videla še mehanika, medtem ko Yamaha je bila pred dvemi dnevi na generalni obnovi. Mogoče je to krivo? Preveč za nov bat?

če je mirno voza nebi smelo biti preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je mirno voza nebi smelo biti preveč

Mirno..odvisno kaj je zate mirno. Hitrosti so bile od 0 pa do 90 kmh. Menjaval pa je pri 10k obratih, vsaj tako je trdil :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahh ja itak da je treba nov bat ulavfat :slap::D hitrost od 0-90km/h je pa itak vse kar zmore tzr-ka ;)

@roky: raceland je taka bol žepna pista :D tisti z večjimi motorji sploh ne šaltajo tam, furajo skos v 2 al pa 1 , tak da to ni noben problem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov bat, tip pa je na 10.000rpm menjaval?

Sploh se naj ne čudi...

Vseeno nesme zaribat, ziher ni bla prava mešanica med zrakom, bencinom. Ali pa je bil kje zrak v hlajenju. Naj nazaj pelje kjer so mu naredli generalko, pa morejo to pod svojo napako vzet. Lahko da so dali preveliki bat noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahh ja itak da je treba nov bat ulavfat :slap::D hitrost od 0-90km/h je pa itak vse kar zmore tzr-ka ;)

@roky: raceland je taka bol žepna pista :D tisti z večjimi motorji sploh ne šaltajo tam, furajo skos v 2 al pa 1 , tak da to ni noben problem :)

hitrost od 0-90km/h je pa itak vse kar zmore tzr-ka ;)

tu pa ni res :trance_33_sleep: frend jo je mu in je bil znjo fuuul zadovoln zatu jo je tut men priporočou pa mu je šla 110+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam enega ki je mu tzr zaribal pa je dal gor nov bat pa ga je 200km. vozil pod resonanco pa mu je vseeno zaribala po 350km. :krneki:

verjetno zaradi tega,ker mu niso na servisu naštelali bencin-zrak :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!