Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

jaz grem, se dobimo pri moto centri ?

ja,kdaj se pa začnejo dirke in ocenjevanje mopedov :worship: ???

da bomo prišli še pravočasno ob kolkih moramo iti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz Rač. Okolica po drugi strani haha :D

mi pa se potem vidimo na sf-ju.

a si bil ti lani tudi v hajdošah??? ker sem videl dve beli aprilii :worship: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo par slik, sm mogu kr z mobitelom, digitalca ni blo doma :glare:

:P

180820091000003.jpg

180820091000007.jpg

180820091010004.jpg180820091010008.jpg

180820091010008.jpg

full dobre slike zgledajo skoda edin k niso mal vecje da bi se mal bl vidl drgac pa super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full dobre slike zgledajo skoda edin k niso mal vecje da bi se mal bl vidl drgac pa super

jutr grem z digitalcom ;) me mal še hebe drža, na kolenčniku je sam par praskic :( čeprav če visiš dol ko špaget pa tud ni za nikamor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr grem z digitalcom ;) me mal še hebe drža, na kolenčniku je sam par praskic :( čeprav če visiš dol ko špaget pa tud ni za nikamor :D

aha ok :trance_33_sleep: :rolleyes: hh k špaget :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tako ne trokira,samo malo na mestu ko je na štandgasu in dam naenkrat poln gas malo strokira za kake pol sekunde :glare:

a med vožnjo pa ne ? Kok maš pa velko dizo, pa do kok se ti zvrti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a med vožnjo pa ne ? Kok maš pa velko dizo, pa do kok se ti zvrti ?

dizo mam 88...skratka najmanjšo kar je možno za tako predelavo :closedeyes:

v prvi do 11500rpm :worship: ... naprej pa nekje do 10500 zaradi male dize :angry: ...samo končna pa pospeški pa so običajni samo motor gre na manjše obrate,v končni pa obrate nabere do 11500,s tem da imam naprej 14 zobnik :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo za vse tiste ki vas zanima kak tzr-ko na koleno spravit http://www.youtube-com/watch?v=46xwH_ISYqI samo malo se slabše vidi ka je že bila napol tema :BUA: ... kak pa rs50black po koleni pelje pa še pride posnetek jutri ker še ga na youtub moren dati :worship::worship:

:worship:

@RS50black, men so dal najprej tut 88 dizo pa je zlo trokiral na visokih obratih, dei mam pa 95, mi gre pa težko čez obrate, u prvi gre pa mogoče u drugi, pol je treba pa sam dol šaltat, če hočm pridt čez 7k rpm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

@RS50black, men so dal najprej tut 88 dizo pa je zlo trokiral na visokih obratih, dei mam pa 95, mi gre pa težko čez obrate, u prvi gre pa mogoče u drugi, pol je treba pa sam dol šaltat, če hočm pridt čez 7k rpm.

kateri aspuh maš gor??

jas mam dizo 88 pa mam bencin odprt dokonca pa pa mi ne trokira pri visokih obratih :worship: mislim da je 95 malo prevelika...probaj z 92 dizo,sicer pa če še imaš doma 88 pa samo menjaj dizi pa bencin odpri do konca,pa ti ne bo čisto nič trokiral :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri aspuh maš gor??

jas mam dizo 88 pa mam bencin odprt dokonca pa pa mi ne trokira pri visokih obratih :worship: mislim da je 95 malo prevelika...probaj z 92 dizo,sicer pa če še imaš doma 88 pa samo menjaj dizi pa bencin odpri do konca,pa ti ne bo čisto nič trokiral :worship:

am, na servisu sm meu, drgač mam arrowa (isto k giannelli sam drug ime :D ), pa a se lahko ti recimo u šesti pelš z 7k rpm, to je okol 63km/h ? Al pa se pelš nwm z 6 z okol 5rpm pa daš gas pa pride čez 7k rpm ?

Aja, ti maš šp. filter ma to kei veze ?

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, na servisu sm meu, drgač mam arrowa (isto k giannelli sam drug ime :D ), pa a se lahko ti recimo u šesti pelš z 7k rpm, to je okol 63km/h ? Al pa se pelš nwm z 6 z okol 5rpm pa daš gas pa pride čez 7k rpm ?

Aja, ti maš šp. filter ma to kei veze ?

kolko maš naprej zobnik???

aja meni je danes dal xzibit 95 dizo pa mi skor nič ne trokira :worship: tako da nevem kako to da tebi trokira :headbang: ,verjetno zaradi tega ker nimaš dobro naštelanega fergazara-naštelaj lift-bencin (z navadnim izvijačem prideš mimo plastik,tako da netrebaš niti plastik dol jemat :worship: ) verjetno imaš preveč odprtega bencina :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa kak liter manj požre :worship:

kok pa nardiš z tankom ? Pa kok tankaš k pr men piše u navodilih da ma tank 13l. Od tega 2l rezerve. Jz pa nism tanku še več k 7-8l notr pa je bla rezerva ? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa nardiš z tankom ? Pa kok tankaš k pr men piše u navodilih da ma tank 13l. Od tega 2l rezerve. Jz pa nism tanku še več k 7-8l notr pa je bla rezerva ? :blink:

ko sem še imel 88 dizo-ej nimam pojma :headbang: ,ker nism nikoli gledal,samo vem da sem se vedno malo dlje vozil kot kolega :worship: ki je imel isto aprilio samo z pretirano veliko dizo :headbang:

nalil sem 12.5l koje bil tank res prazen. samo ko že ti vidiš dno še imaš zmeraj okrog 3.5l noter :headbang: ... ko sem danes ves bencin potegnil ven nisem verjel svojim očem da sem potegnil ven 4l,ko sem pa že videl dno tako da nevem,spodaj imaš še rezevo ko že vidiš dno,verjetno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko maš naprej zobnik???

aja meni je danes dal xzibit 95 dizo pa mi skor nič ne trokira :worship: tako da nevem kako to da tebi trokira :headbang: ,verjetno zaradi tega ker nimaš dobro naštelanega fergazara-naštelaj lift-bencin (z navadnim izvijačem prideš mimo plastik,tako da netrebaš niti plastik dol jemat :worship: ) verjetno imaš preveč odprtega bencina :whistle:

a res ? Pa ti gre lepo čez obrate tko k sm reku ? A ma šp. filter kei veze, al pa kšn restrictor u airboxu... Drgač pa neznam to sam štimat, bom raj kšnga mehanika dubu :D

Drgač mi je pa 2 tedna nazaj naštimu mehanik to :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res ? Pa ti gre lepo čez obrate tko k sm reku ? A ma šp. filter kei veze, al pa kšn restrictor u airboxu... Drgač pa neznam to sam štimat, bom raj kšnga mehanika dubu :D

Drgač mi je pa 2 tedna nazaj naštimu mehanik to :S

med vožnjo ne trokira skoraj nič :worship: ,na mestu ko pa je na štand gasu pa dam poln gas,pa na 6500rpm malo strokira za pol sekunde,potem pa se hitro reši :worship: samo pospeške pa ima s to dizo res boljše,nevem kako saj je diza večja za 0.07 mm :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med vožnjo ne trokira skoraj nič :worship: ,na mestu ko pa je na štand gasu pa dam poln gas,pa na 6500rpm malo strokira za pol sekunde,potem pa se hitro reši :worship: samo pospeške pa ima s to dizo res boljše,nevem kako saj je diza večja za 0.07 mm :unsure:

ja kko to ? Omg men pa kr precej na štentgasu tko k teb, med vožnjo pa kr dost. Če normalno spelm gre že čez prvo težko čez drugo pa sploh nepride (razn če u prvi nabijm 9k rpm+) in tko naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!