Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ja kko to ? Omg men pa kr precej na štentgasu tko k teb, med vožnjo pa kr dost. Če normalno spelm gre že čez prvo težko čez drugo pa sploh nepride (razn če u prvi nabijm 9k rpm+) in tko naprej..

dalje pa ti več nemorem pomagati...nimam pojma kaj je narobe s tvojo rs :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahk speleš v drugi pa greš pol normaln naprej v drugi ?

Popravljeno . Popravil fbevc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahk speleš v drugi pa greš pol normaln naprej v drugi ?

ne

Problem je da preveč trokira med 5-7k rpm tega z orginal rorom ni blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne

Problem je da preveč trokira med 5-7k rpm tega z orginal rorom ni blo :D

kdo pa ti je menjaval aspuh pa je totalni bumbar :headbang:

pa to bi morali iti k ura tako kot meni pa večina ostalim :headbang:

kdo ti je menjaval aspuh????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa ti je menjaval aspuh pa je totalni bumbar :headbang:

pa to bi morali iti k ura tako kot meni pa večina ostalim :headbang:

kdo ti je menjaval aspuh????

menu sm ga jz, pol sm dau pa nastavt na en servis.. Morm najdt svojga serviserja k mi je prej zrihtu motor u nulo, sam mislm da je na dopustu :S Tko da sm k drugmu pelu.. Drgač glas je pa :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnič sm prav probu to in tud men mal zatrokira pr 5k rpm... prej pa nism vedu to sploh, ga skos držim nad 6k rpm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnič sm prav probu to in tud men mal zatrokira pr 5k rpm... prej pa nism vedu to sploh, ga skos držim nad 6k rpm :whistle:

hehe, a tut mrzuga ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menu sm ga jz, pol sm dau pa nastavt na en servis.. Morm najdt svojga serviserja k mi je prej zrihtu motor u nulo, sam mislm da je na dopustu :S Tko da sm k drugmu pelu.. Drgač glas je pa :worship: .

ja pol so na servisu zajeb** :headbang: . k temu se doma sam spravi ker res ni težko samo fotra al pa koga mej zraven ki se malo bol razume pa mal začni vrtet šrauf na fergazaru(ne križnega ker je za štand gas,pač pa navadednega ki je za naštelat zrak-bencin).

ga pred furo ogrejem :naughty: če pa se res mudi, pa en cajt pelem pod 6k ja :whistle:

vprašaj 666 kako jas segrevam rs :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol so na servisu zajeb** :headbang: . k temu se doma sam spravi ker res ni težko samo fotra al pa koga mej zraven ki se malo bol razume pa mal začni vrtet šrauf na fergazaru(ne križnega ker je za štand gas,pač pa navadednega ki je za naštelat zrak-bencin).

vprašaj 666 kako jas segrevam rs :naughty:

Neupam to vrtet, k bom sam zjebu, zanč sm neki vrtu ksm probu sam mau pa sm zjebu..

A dobr ogrevaš ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje gremo raj debatirat v 50cc, 70cc, 80cc temo :D

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neupam to vrtet, k bom sam zjebu, zanč sm neki vrtu ksm probu sam mau pa sm zjebu..

A dobr ogrevaš ? :naughty:

če sem se jas spravil tega vrtet,potem si boš pa ja ti menda tudi :whistle: ----nimaš česa pokvariti če si zapomniš kolko obratov si naredil v katero stran in če motor ne deluje dobro ga samo obrneš nazaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem se jas spravil tega vrtet,potem si boš pa ja ti menda tudi :whistle: ----nimaš česa pokvariti če si zapomniš kolko obratov si naredil v katero stran in če motor ne deluje dobro ga samo obrneš nazaj :whistle:

in kko veš kdaj je dobr ? Ker če ni dobr narjen nej nebi blo lih najbol :D A drgač pravš da je 95 diza ok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kko veš kdaj je dobr ? Ker če ni dobr narjen nej nebi blo lih najbol :D A drgač pravš da je 95 diza ok ?

dobr je takrat ko več ne trokira :whistle: ja če si nebi zapomnil kako je bilo prej,možno da bi bilo še slabše(moraš si zapomniti koliko obratov si naredil in bo vse ok)

95 super :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr je takrat ko več ne trokira :whistle: ja če si nebi zapomnil kako je bilo prej,možno da bi bilo še slabše(moraš si zapomniti koliko obratov si naredil in bo vse ok)

95 super :worship:

am, pravš da je to šrav zrav unga k ma fedr ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol so na servisu zajeb** :headbang: . k temu se doma sam spravi ker res ni težko samo fotra al pa koga mej zraven ki se malo bol razume pa mal začni vrtet šrauf na fergazaru(ne križnega ker je za štand gas,pač pa navadednega ki je za naštelat zrak-bencin).

vprašaj 666 kako jas segrevam rs :naughty:

veš kak dobro ga segreje :naughty: :naughty: :naughty:

najmanj 5 min. ga pusti na mestu ka laufa tepa se 5km počasi pelje :naughty: če verjameš

čelado si da na glavo pa vžge včasih že takoj storira včasih pa ga te že takoj v prvi zategne do polnih obratov :rolleyes: pa ka si nebi keri misla ka toti moped pozna segrevanje na mestu ali pa vožnjo pod 8000rpm.. mel je pa dolgo naprej 11 zobnik pa giannellia tak da se mu je v končni zvrtel 13 000+.... skratka ta moped ne pozna milosti.. ampak rs-ka še gre :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kak dobro ga segreje :naughty: :naughty: :naughty:

najmanj 5 min. ga pusti na mestu ka laufa tepa se 5km počasi pelje :naughty: če verjameš

čelado si da na glavo pa vžge včasih že takoj storira včasih pa ga te že takoj v prvi zategne do polnih obratov :rolleyes: pa ka si nebi keri misla ka toti moped pozna segrevanje na mestu ali pa vožnjo pod 8000rpm.. mel je pa dolgo naprej 11 zobnik pa giannellia tak da se mu je v končni zvrtel 13 000+.... skratka ta moped ne pozna milosti.. ampak rs-ka še gre :worship:

haha, jz pa skos na mestu 3 min segrevam pa pol vozm vsaj 5km tja do ene 7k rpm, pol pa še tko grem zlo redko čez 8k rpm :D K me je strah da bi kej zjebu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, pravš da je to šrav zrav unga k ma fedr ?

nisem toliko gledal pač pa tisti šraufek ki ga odteguješzateguješ z navadnim izvijačem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelado si da na glavo pa vžge včasih že takoj storira včasih pa ga te že takoj v prvi zategne do polnih obratov :rolleyes: pa ka si nebi keri misla ka toti moped pozna segrevanje na mestu ali pa vožnjo pod 8000rpm.. mel je pa dolgo naprej 11 zobnik pa giannellia tak da se mu je v končni zvrtel 13 000+.... skratka ta moped ne pozna milosti.. ampak rs-ka še gre :worship:

sj ne bo dolg šu. :whistle: jst mojga tok segrevam da se oblečem pol pa se pelem recmo 1km pod 8000rpm pol pa naprej normalno držim tm okol 70 do 75kmh, pol ga pa sem pa tja učasih zategnem do konca sam to je redko k se mi ga zdi škoda. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne bo dolg šu. :whistle: jst mojga tok segrevam da se oblečem pol pa se pelem recmo 1km pod 8000rpm pol pa naprej normalno držim tm okol 70 do 75kmh, pol ga pa sem pa tja učasih zategnem do konca sam to je redko k se mi ga zdi škoda. :rolleyes:

ja samo rs ima že 15000km. :worship: poznam pa jih nekaj ki imajo tzr pa izpuh v6 ki vleče samo do 10500rpm pa so z res dobrim segrevanjem prišle do 13000km potem pa ribnile :headbang: tako da nevem če to segrevanje res toliko pomeni k daljšem delovanju motorja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne bo dolg šu. :whistle: jst mojga tok segrevam da se oblečem pol pa se pelem recmo 1km pod 8000rpm pol pa naprej normalno držim tm okol 70 do 75kmh, pol ga pa sem pa tja učasih zategnem do konca sam to je redko k se mi ga zdi škoda. :rolleyes:

česa pa bo ti ga škoda? :headbang: če ti ribne (tako kot vsakemu 1x) mogoče kak km prej pa se boš z več užitka vozil :whistle:

no to je vsaj moje mnenje...

kolko maš ti zdaj km????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ribnu je že mal sam zj dela zato ga pa ne upam več tolk tiščat ker ne vem kolk časa bo še delal, pa še rabim ga vsak dan. mam pa 13700 km s kitom pa okol 1500.

Popravljeno . Popravil sharka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!