Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

tistim ko majo drug avspuh pa jim ribne je to zato kr nimajo naštelane mešance ;)

js pa svojga po ravninah do konca zategnem.. :) največji užitek je pa če avto prehitim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ribnu je že mal sam zj dela zato ga pa ne upam več tolk tiščat ker ne vem kolk časa bo še delal, pa še rabim ga vsak dan. mam pa 13700 km s kitom pa okol 1500.

aja to pa že dosti bol razumem :whistle:

kolko pa ti leti mašinca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistim ko majo drug avspuh pa jim ribne je to zato kr nimajo naštelane mešance ;)

js pa svojga po ravninah do konca zategnem.. :)največji užitek je pa če avto prehitim :D

ja to pa verjamem... :whistle:

jas sem šel včeraj po mestu prehitevat avta v škarje,potem pa vidim da je šel k meni naproti policaj v civilu...PM že spet me bojo iskal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa verjamem... :whistle:

jas sem šel včeraj po mestu prehitevat avta v škarje,potem pa vidim da je šel k meni naproti policaj v civilu...PM že spet me bojo iskal :headbang:

:lol1: Jz pa nwm kje nej mehanika dobim, dele se mi že 3 tedne ne jav :S Kr nek čudn glas k kličm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem točn sam so original.

11-60 so org al so celo 11-47 ? Pol maš končno na kok obratov 13 ?? Če daš recimo 14-47 boš meu precej večjo končno pa daljše brzine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo je temno,nevem zakaj pa nekaj zamegljuje(verjetno zaradi hitrostibiggrin.gif )

ja itak zarad hitrosti.. pa u 2. brzini si vozu.. grrr.gif kamera je u pizdi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak zarad hitrosti.. pa u 2. brzini si vozu.. grrr.gif kamera je u pizdi..

ja sony-jova kamera...sem si mislil da bo malo boljšewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pa drugič tisti k mate rs.. dejte take slike pa to u temo rs 50 plis. worship.gifnaj bojo rs-ke tam.. jebeš te yamahe tongue.gif

ja to pa si lepo povedal,pa še res jeworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11-60 so org al so celo 11-47 ? Pol maš končno na kok obratov 13 ?? Če daš recimo 14-47 boš meu precej večjo končno pa daljše brzine :D

heh 11-60, ta je pa mal bosa :D končna bi bla okol 60, mogoče še to ne :D 11-48 ma dt orig. , tzr pa 11-47:grim

khm...jebeš yamahe ?:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh 11-60, ta je pa mal bosa :D končna bi bla okol 60, mogoče še to ne :D 11-48 ma dt orig. , tzr pa 11-47:grim

khm...jebeš yamahe ?:nono:

resno, bratranc ma tzr, 08 in je meu org 11-60 prenose, zdei ma pa 11-47... (to majo novejši letniki tko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pol pa tak brezveze vse .. morš pou motorja zamenat če hočeš da gre tul ko je treba :BUA:

mopedi do 06 letnika zmagajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pol pa tak brezveze vse .. morš pou motorja zamenat če hočeš da gre tul ko je treba trance_39_thumbdown.gif

mopedi do 06 letnika zmagajo trance_40_thumbup.gif

res je še posebej pa tzr-ke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!