Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Tu ma pa roki prav. Novi letniki so še dodatni zablokirani in to kar z zobniki!

pa ne samo to...tzr ki so narejene do leta 2006 so delane na japonskemworship.gif ,od 2006 naprej pa v španijiheadbang.gif ...

imeli smo nekaj primerov tzr delane v španiji in eno na japonskem-razlika je velikawhistle.gif ona ki je delane na japonskem drži že 30000 km. , te ki pa so delane v španiji pa riblejo od 10000-14000kmwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu ma pa roki prav. Novi letniki so še dodatni zablokirani in to kar z zobniki!

V bistvu niso. Kdo od vas je že vozil tzrko ali rsko čisto zablokirani. Se je lahko kdo pelal več kot 15-20 na uro v breg, nise mogel. Zdaj pa so dali večji zadnji zobnik, da lahko motor spustijo v večje obrate več moči, in da še vedno leti 45. ČE gledate skutere imajo isto nareto samo tam naredijo z podloško v variomatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu niso. Kdo od vas je že vozil tzrko ali rsko čisto zablokirani. Se je lahko kdo pelal več kot 15-20 na uro v breg, nise mogel. Zdaj pa so dali večji zadnji zobnik, da lahko motor spustijo v večje obrate več moči, in da še vedno leti 45. ČE gledate skutere imajo isto nareto samo tam naredijo z podloško v variomatu.

Ja s čokom gre tud zablokirana rska 45 v breg :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne samo to...tzr ki so narejene do leta 2006 so delane na japonskemworship.gif ,od 2006 naprej pa v španijiheadbang.gif ...

imeli smo nekaj primerov tzr delane v španiji in eno na japonskem-razlika je velikawhistle.gif ona ki je delane na japonskem drži že 30000 km. , te ki pa so delane v španiji pa riblejo od 10000-14000kmwhistle.gif

Moja je bla letnik 2005 pa je bla delana v Španiji...Pa mela je okol 9k prevoženih pa mislm, da bo še kr dolg zdržala... :glare: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bla letnik 2005 pa je bla delana v Španiji...Pa mela je okol 9k prevoženih pa mislm, da bo še kr dolg zdržala... glare.giftrance_44_wink5.gif

potem pa nevem...pri nas so vse tzr pod 06 izdelane na japonskem razen ene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne samo to...tzr ki so narejene do leta 2006 so delane na japonskemworship.gif ,od 2006 naprej pa v španijiheadbang.gif ...

imeli smo nekaj primerov tzr delane v španiji in eno na japonskem-razlika je velikawhistle.gif ona ki je delane na japonskem drži že 30000 km. , te ki pa so delane v španiji pa riblejo od 10000-14000kmwhistle.gif

Ne nabijaj, motor je isti, se pravi minarelli am6. Zato je vseeno če ga vstavijo v okvir v Španiji ali na Japonskem. Zdržijo pa ti motorji dosti ;) Mislim da derbi mašine izdelujejo v španiji, katere se vgrajujejo v zadnjo generacijo aprilie rs 50. Pa tudi derbijova mašina ni slaba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijaj, motor je isti, se pravi minarelli am6. Zato je vseeno če ga vstavijo v okvir v Španiji ali na Japonskem. Zdržijo pa ti motorji dosti trance_44_wink5.gif Mislim da derbi mašine izdelujejo v španiji, katere se vgrajujejo v zadnjo generacijo aprilie rs 50. Pa tudi derbijova mašina ni slaba trance_44_wink5.gif

moja mašina je narejena v italiji piše v homoligaciji in v prometni....

derbijova mašina je pa odlična.worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijaj, motor je isti, se pravi minarelli am6. Zato je vseeno če ga vstavijo v okvir v Španiji ali na Japonskem. Zdržijo pa ti motorji dosti trance_44_wink5.gif Mislim da derbi mašine izdelujejo v španiji, katere se vgrajujejo v zadnjo generacijo aprilie rs 50. Pa tudi derbijova mašina ni slaba trance_44_wink5.gif

vsaj tu pri nas newhistle.gif ... tzr-rk je pri nas 15+worship.gif ... poznam pa samo enega ki mu tzr res drži dolgo je pa njegova delana na japonskemworship.gif (zato mislim da so do let. 06 boljšeunsure.gif )

aja kolegu je 3 dni nazaj zaribala tzr pri 6800kmwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijaj, motor je isti, se pravi minarelli am6. Zato je vseeno če ga vstavijo v okvir v Španiji ali na Japonskem. Zdržijo pa ti motorji dosti trance_44_wink5.gif Mislim da derbi mašine izdelujejo v španiji, katere se vgrajujejo v zadnjo generacijo aprilie rs 50. Pa tudi derbijova mašina ni slaba trance_44_wink5.gif

ej ne guče če neveš neke je ziher drugačno ker že zvok ni isti whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne guče če neveš neke je ziher drugačno ker že zvok ni isti whistle.gif

A zdej hočeš rečt da 2 motorja istga proizvajalca dajeta drgačn zvok??? Svaka čast... :worship::worship:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej hočeš rečt da 2 motorja istga proizvajalca dajeta drgačn zvok??? Svaka čast... worship.gifworship.gif

ej ne se pametnega delat tu če neveš... ko je še andreMHR na forumi meja v6 pa ko sen jas meja v6 je bija jegov moped bol glasen pa nesmo vedli zakej pa sma zamejala aspuhe pa je bija glas še vedno isti ko prej... pa je da te giannellia gor pa smo dali na mojo tzr ki je bla 08 pa še te na eno 05 letnik pa neje bija iste glas...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne se pametnega delat tu če neveš... ko je še andreMHR na forumi meja v6 pa ko sen jas meja v6 je bija jegov moped bol glasen pa nesmo vedli zakej pa sma zamejala aspuhe pa je bija glas še vedno isti ko prej... pa je da te giannellia gor pa smo dali na mojo tzr ki je bla 08 pa še te na eno 05 letnik pa neje bija iste glas...

zdej dej pa ti tole v google translate pa preved v Slovenščino kr te čist nč ne razumm kaj hočeš povedat...Kaj nej se ne delam pametnga, meu sm jst ymahaco 3 leta... :fredy: S čim ste pa merl glasnost izpuha da veš da je biu glasnejšI?:?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej dej pa ti tole v google translate pa preved v Slovenščino kr te čist nč ne razumm kaj hočeš povedat...Kaj nej se ne delam pametnga, meu sm jst ymahaco 3 leta... fredyjecar.gifS čim ste pa merl glasnost izpuha da veš da je biu glasnejšI?trance_11_confused.gif

to se je čulo ker je bil bol glasen trance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ne ga srat z avstrijo, ker boš mogu pol še homologirat... delta team poklič ;) če pa nimajo sm pa skor zihr da majo eno v moto center promotor:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ne ga srat z avstrijo, ker boš mogu pol še homologirat... delta team poklič trance_44_wink5.gif če pa nimajo sm pa skor zihr da majo eno v moto center promotor:yes:

Nimajo na delta team pa promotor tud ne nikjer u sloveniji jih ni več. Pa tud nevejo kdaj bojo dobli. Drgač pa kaj je treba homologirat?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo na delta team pa promotor tud ne nikjer u sloveniji jih ni več. Pa tud nevejo kdaj bojo dobli. Drgač pa kaj je treba homologirat?

ja ni nujno da je tzr... imaš tudi druge 50cc sport mopede...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kolko bi stala homologacija če bi kupo yamaho tzr v Gracu?

a si doma blizu avstrije??? sicer pa so homoligacije zlo zlo drageglare.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!