Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

hehe v tisti vroči leder pa se nebom oblačil še poleti ko je 30Cwhistle.gif

navadne hleče , majca pa jakna rokavice in čelada to je za navadno vožnjo z 50cc-vsaj za menetongue.gif

kratka majica pa tak dalje pa pride na res kratno vožnjotrance_44_wink5.gif

k bos dozivu zdrs...al pa prometno s tem motorjem tko kt sm jst, bos se prekleto hvalu vso opremo na seb...Tud tale 50cc i sname kožo...Avto ti pa komot zdrobi gležn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k bos dozivu zdrs...al pa prometno s tem motorjem tko kt sm jst, bos se prekleto hvalu vso opremo na seb...Tud tale 50cc i sname kožo...Avto ti pa komot zdrobi gležn ;)

zdrs sem že doživel...ne pri veliki hitrosti samo je blo 80..leder pa mi ni pri srcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst...sam pr mal manjši hitrosti...pa sm biu vseen jezn k nism ledr hlač na seb tongue.gif

ja sej jas tudi...verjetno bom do upepelitve nosil flek na nogitongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP! Mene pa neki zanima:hmm: mam trz-ko 2009 letnik novo pa mam odblokirano sm na frgazarju pa v auspuhu. zdej pa razmišlam da bi si kupu Leovince V6:D pa zdej nevem k eni rečejo naj dam še elektrnko vn pa bo bul, sm jst sm pa bul zato da bi dau leovince V6. sm najbol bi pa blo da bi dau elektronko vn in leovincija gor sm je pa fotr neki tecn:wacko: Kaj vi zdej mente, elektronko vn al leovincija gor???:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri org cly niaš ti kej elektronke menjavat. leovince, malce večja diza, naštelat vse skp in gasa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja blokado elektronsko

si zihr da jo ma ? en cajt nazaj smo mel tule na forumu debato o teh el. blokadah, pa eni so pravl da je, pol drugi da je ni... :? povej klok pa maš končno zdle ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si zihr da jo ma ? en cajt nazaj smo mel tule na forumu debato o teh el. blokadah, pa eni so pravl da je, pol drugi da je ni... :? povej klok pa maš končno zdle ?

ja zdej mam 70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem od kod vam to da ma tzr-ka el. blokado...

ja skor usi pravjo da ma el. blokado pa tut k mi pride do ene 50km/h mi začne neki trokirat kude ma res neki, sej pol mi gre pa normalnu do 70 naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja skor usi pravjo da ma el. blokado pa tut k mi pride do ene 50km/h mi začne neki trokirat kude ma res neki, sej pol mi gre pa normalnu do 70 naprej biggrin.gif

ja seveda da pravijo da je neka el. blokada k se danes več noben k mopedu sam ne spravi šraufat...pol pa vsak pele na motocenter pa mu tam vzemejo blokade ven pa sploh neve kaj je naredil na servisu,pa največja napaka serviserjev je da pol ne odprejo pupmice za olje,pa je nastavleno vse za org. nastavitve pa pol nad 7000rpm ne dobi dovolj olja...pa še en čas mi @Stirkač tudi ni verjel pa je res pelal na servis pa je tam uprašal kako je z el .blokado pa mu je povedal da je niwhistle.gif ...pa brez zamere za tiste ki mislite da ta blokada obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej mam 70

moje priporočilo kaj za 1x naredi:zdej če hočeš met vse tak da bo še ti en čas šlo maš giannelli al pa arrow pa prenose 12-47 pa če hočeš še športen ferg. , ali pa če hočeš met res nekaj dokonca v prostornini 50cc pa maš yasuni r3 ali pa r2 (pa ne hmr2 k je enak kot giannellitrance_44_wink5.gif ) pa 12/13-47 prenose pa športen filter če hočeš...

sam osebno V6 ne priporočam odločitev pa je seveda tvoja...samo v vsakem primeru odpri pumpico ali pa si v tank delaj sam mešanco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športn filter ni treba, bom jaz mojega tudi v kratkem odstranil pa airbox nazaj gor... preveč, preveč hrupa to povzroča :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej mam 70

70 ti gre pa zaradi zobnikov ki jih maš verjetno 11-60 menjaj zadnji zobnik ponavadi dajejo gor 47 pa bo šlo tam okoli 90 smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športn filter ni treba, bom jaz mojega tudi v kratkem odstranil pa airbox nazaj gor... preveč, preveč hrupa to povzroča smile.gif

hrup rulawhistle.gif pa vidiš en 50cc moped k bol brni ko greslap.gif

jas še dihtunge na aspuhu nimamtrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrup rulawhistle.gif  pa vidiš en 50cc moped k bol brni ko greslap.gif

jas še dihtunge na aspuhu nimamtrance_40_thumbup.gif

ja, sej če je konus :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!