Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ja, sej če je konus biggrin.gif

ja lepo pride ena cev v drugo malo je razmaka...samo če ni dihtunge je pa res drgače slišati če pokriješ ta razmak ali pa pustiš brez dihtungetrance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... neki me še zanima. k gledam zdej po internetu za Leovince V6 pa k so usi isti al je razlika med tistimi ki so za za aprilio rs al pa za yamaho tzr??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... neki me še zanima. k gledam zdej po internetu za Leovince V6 pa k so usi isti al je razlika med tistimi ki so za za aprilio rs al pa za yamaho tzr??

usi so isto razen če je za npr speedfajta k ma minareli vertikal mašino pol je druga krivina, razlika je samo v krivini ki pride na cilinder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usi so isto razen če je za npr speedfajta k ma minareli vertikal mašino pol je druga krivina, razlika je samo v krivini ki pride na cilinder

od kje si ti zdej speedfajta ven potegno mi tui ni jasn.. sej ka pa misliš da je pomembn - krivina... za speedfajta je pa sploh čis drug auspuh ker je skuter ;)

z rs-ke (sploh ta nove) auspuh ne paše na tzrko .) tak da naroči tapravega.. isto pa zgledajo vsi ker je simbolična slika (ti piše zram) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kje si ti zdej speedfajta ven potegno mi tui ni jasn.. sej ka pa misliš da je pomembn - krivina... za speedfajta je pa sploh čis drug auspuh ker je skuter trance_44_wink5.gif

z rs-ke (sploh ta nove) auspuh ne paše na tzrko wink.gif tak da naroči tapravega.. isto pa zgledajo vsi ker je simbolična slika (ti piše zram) whistle.gif

ja sej pa obstaja brusilkatongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... neki me še zanima. k gledam zdej po internetu za Leovince V6 pa k so usi isti al je razlika med tistimi ki so za za aprilio rs al pa za yamaho tzr??

samo nekaj bi vprašal če ni skrivnosttongue.gif

zakaj ravno leo vincija ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nekaj bi vprašal če ni skrivnosttongue.gif

zakaj ravno leo vincija ?

ja ker je kao najbolsi( men osebnoi ni nvm kok pri srcu) bi dau raj metrakit gor ( lepsa oblika pa lepsi zvok:D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ker je kao najbolsi( men osebnoi ni nvm kok pri srcu) bi dau raj metrakit gor ( lepsa oblika pa lepsi zvok:D)

sej nevem glas je tak pri vsakem 2t mopedu kot pa bi koza po plehu hcalatongue.gif

samo mislim na kolko rpm vleče....to ma več pomena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je men osebno njabulši:D in ga večina zelo hvali

aha ql

a si se vprašal zakaj ga hvalijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ql

a si se vprašal zakaj ga hvalijo?

Aloo sam enkrat sma se mi2 neki menla glede totih avspuhov po msn ne...Pa si reko da se v6 ne tavrti nwm kak na visoke obrate

Tak da js bi ti priporočau Gianellija al pa Yasunija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloo sam enkrat sma se mi2 neki menla glede totih avspuhov po msn ne...Pa si reko da se v6 ne tavrti nwm kak na visoke obrate

Tak da js bi ti priporočau Gianellija al pa Yasunija

ja to je za tak fajn vožjo nekje do 11500-12000rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ql

a si se vprašal zakaj ga hvalijo?

glej če imaš Leovince, lahko prestavljaš pri 9000 in imaš toliko moči kot drugi pri 10000. iz tega imam tut že prakso tako da... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej če imaš Leovince, lahko prestavljaš pri 9000 in imaš toliko moči kot drugi pri 10000. iz tega imam tut že prakso tako da... smile.gif

aha ql će ti tako mislištrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k mogoče narobe mislm:huh:

ja ker narobe mislišslap.gif

sicer pa mi je useeno kaj daš gor samo pravim da v6 ni niti midrace aspuh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ker narobe mislišslap.gif

sicer pa mi je useeno kaj daš gor samo pravim da v6 ni niti midrace aspuh...

seveda ni.. tud ni mišlen da bi bil midrace.. v6 je narjen za original cilindre ;) pa mogoče za kaki sport bi še bil vredi, za midrace pa res ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ni.. tud ni mišlen da bi bil midrace.. v6 je narjen za original cilindre ;) pa mogoče za kaki sport bi še bil vredi, za midrace pa res ni..

fbevc ti maš še stock avspuh ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu zdle da je generalni zastopnik za arrowe najbližja mototrgovina tule.. bo treba it kej pogledat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu zdle da je generalni zastopnik za arrowe najbližja mototrgovina tule.. bo treba it kej pogledat :whistle:

Kupi arrowa nebo ti žal :D Glede na tvoj način vožnje (youtube) :D bo arrow supr. Avspuh nima pod 7500rpm nobene moči, ko pa pride na 8000+ se mu pa trga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ni.. tud ni mišlen da bi bil midrace.. v6 je narjen za original cilindre trance_44_wink5.gif pa mogoče za kaki sport bi še bil vredi, za midrace pa res ni..

če se dobesedno na 10500rpm staviclosedeyes.gif edino če maš res neko grozno dizo ali pa kaj takega da gre do 11000rpm prek resonancewallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... pride poleti vrjetno kej gor trance_44_wink5.gif

neka sredina je arrow pa giannelliworship.gif malo (kar veliko) več vleče pa ti priporočam yasuni r3worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se dobesedno na 10500rpm staviclosedeyes.gif edino če maš res neko grozno dizo ali pa kaj takega da gre do 11000rpm prek resonancewallbash.gif

možno da to dela na tzr, na moji rs pa ful vleklo na še do 12.000 rpm, zdaj ko mam kit pa se to itak ne čuti, ker vleče povsod nad 8000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!