Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

možno da to dela na tzr, na moji rs pa ful vleklo na še do 12.000 rpm, zdaj ko mam kit pa se to itak ne čuti, ker vleče povsod nad 8000

zaradi tega ker vleče preko resonance ker maš 30 kubikov več in majhne prenose-pol vsaki vlečeworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride še 16 zobnik, druga gred, druga elektrika pa bomo vidli smile.gif

jooj s to aprilio boš prišel na take denare...

kupi raje rs125 star model pa si jo poceni zrihtaš pa gre k zmešanaworship.gif

moj brat ma rs125 pa je kupil nov cilinder + bat pa še te stvari ki sodijo zraven za 300€,ki en kolega preko ebaya to naroča...za 500€ pa maš lahko generalko-vsi novi deli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebom rs125, ker nimam interesa bit dolgo v moto sceni, pač 50cc tuning, da ko bom imel avto, se z veseljem pelam še s tem :)

stroški pa .... delam, pa mam veselje za to delat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebom rs125, ker nimam interesa bit dolgo v moto sceni, pač 50cc tuning, da ko bom imel avto, se z veseljem pelam še s tem smile.gif

stroški pa .... delam, pa mam veselje za to delat smile.gif

vsak ma svoje veseljeworship.gif

jas pa upam da nebo z mojo rs večjih stroškov do nakupa avta...ko bom pa starejši pa ciljam na ducatiaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kje bi blo možno kupi arrow auspuh??? :hmm: (sn gledal na cilinder.si pa tam ni)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx!! pa nekaj sn cu da so se tzr rossi replike pri 2006 letniku prodavale brez blokad pa me zanima ce je to res?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx!! pa nekaj sn cu da so se tzr rossi replike pri 2006 letniku prodavale brez blokad pa me zanima ce je to res?? :?

Yamaha je en čas mela večino 50 ccm motorjou na menjalnik na prodaji že brez blokad...Iskreno povedano nwm zka...Sam js mam tudi Yamaho Dt 50r (2006) pa je bla že kupljena brez blokad :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kje bi blo možno kupi arrow auspuh??? :hmm: (sn gledal na cilinder.si pa tam ni)!!!

moto center promotor v petrovčah je glavni uvoznik.. :whistle: če ga tam nimajo ga nimajo nikjer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je en čas mela večino 50 ccm motorjou na menjalnik na prodaji že brez blokad...Iskreno povedano nwm zka...Sam js mam tudi Yamaho Dt 50r (2006) pa je bla že kupljena brez blokad biggrin.gif !

jas sem slišal da lahko odblokiranega kupiš če to kupec želi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je pa kaj cena??? za arrowa???

jz sm ga kupu prek ebaya, za svojo rs 50. Cena pa je bila 200€... Avspuh je pa super  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem slišal da lahko odblokiranega kupiš če to kupec želi

ja oni na servisi ti ga odblokirajo te ga pa kupiš.. to je t.i. serijsko odblokiran motorbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm ga kupu prek ebaya, za svojo rs 50. Cena pa je bila 200€... Avspuh je pa super worship.gif

ja giannellii v osnovi stane tudi 200€,pol pa še lehko kupiš zraven karbon dušilec pa je pol drago vse bolsad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja giannellii v osnovi stane tudi 200€,pol pa še lehko kupiš zraven karbon dušilec pa je pol drago vse bolsad.gif

Maš pa karbon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš pa karbon biggrin.gif

ja ker je bil edini na zalogi...mogel bi še en čas čakaticlosedeyes.gif če bi vzel alu..ali pa me je namrdal da bi več plačal...lepše pa zgledaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry ke sprasujem sam gi ma tzr 50 blokade??? za ono v auspuhi ze vem!!! zanima me gi so se druge!!! :? :? :?

pa ne da se mi za nazaj brat!!! se opravicujem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry ke sprasujem sam gi ma tzr 50 blokade??? za ono v auspuhi ze vem!!! zanima me gi so se druge!!! :? :? :?

pa ne da se mi za nazaj brat!!! se opravicujem!!!

Ker letnik pa maš ? 2008 letnik MA CDI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry ke sprasujem sam gi ma tzr 50 blokade??? za ono v auspuhi ze vem!!! zanima me gi so se druge!!! trance_11_confused.giftrance_11_confused.giftrance_11_confused.gif

pa ne da se mi za nazaj brat!!! se opravicujem!!!

dizo še večjo daj pa bo biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!