Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

na tem forumu pa so najverjetneje te blokade najbol popularnetrance_30_punk.gif

Glede Aprilie si meu prau da ni el.Blokade, za to Yamaho pa nebi vedau, ker te Dt k majo Računalnalnik (Al ka že pač) Pa "NAJ" bi mele

Zj nwm točno tk da nebom nič trdiu,sm baje naj bi mele Dt-jke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sn prebral pa ne piše NIČ!!!! headbang.gif

sej netrebaš biti tako jezenwhistle.gif

mislim da v eni od teh tem smo na veliko strani govorili o el. blokadah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem da je nimašwhistle.gif kaj pa te potem zanima?huh.gif

Zanima me gi ma tzr-ka vse blokade!!! vem za oni tulec v avspuhu !!! in gi se ma??? TO me zanima! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me gi ma tzr-ka vse blokade!!! vem za oni tulec v avspuhu !!! in gi se ma??? TO me zanima! :trance_33_sleep:

Če ni el.Blokade, pol maš sm v avspuhu & fergazerju...DRUGJE JIH NI!

Iz avspuha se zbije ven, na fergazerju pa morš menjat dizo...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!!! B) B)

Nb...Drugač če se pa ti neda to doma zajebavat,pa peleš enmu k se usaj malo spozna pa ti bo to zrihtau v parih urah...2 ure nekje na servisu pa so konec :trance_33_sleep:

Če maš pa voljo do tega pa rad prešparaš kaki € pa še kr vprašaj če kaj neboš vedau .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx! :rolleyes: !!! sam ga k habijaniču ne pelam vec nikol!!! ka je taki oderuh da bol pades!!! habijanič= serviser na ptuju!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx! rolleyes.gif !!! sam ga k habijaniču ne pelam vec nikol!!! ka je taki oderuh da bol pades!!! habijanič= serviser na ptuju!!!

če ti je kaj zajebal ?? res pa je da nima nič kaj dosti na zalogi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja! :headbang: da mi je dal blokado not sem plačal 51€!!! pa kao 3 ure dela!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja! headbang.gif da mi je dal blokado not sem plačal 51€!!! pa kao 3 ure dela!! headbang.gifheadbang.gif

zakaj bi ti na dal blokado not ?? problem je pa ko ni mel niti dize za tzr-ko... skratka na zalogi ma zloo malo robe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi ti na dal blokado not ?? problem je pa ko ni mel niti dize za tzr-ko... skratka na zalogi ma zloo malo robe..

zakaj??? stare vprasaj!!! :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak!!! sam ono blokado ka je na frgazeru še dam vun pol pa arrowa gor !!!! :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kdo še sploh hodi tja? 90% skuterov na ptuju je on uničil... s tem da pojma nimajo o mopedih. glede na to da nezna niti fergazera naštelat, spoznaš kvaliteto serviserja

on ma zelo malo strank prav zaradi tega ker so mu vsi zamerili, zato kdor pride mu fuuul zaračuna, da sploh preživi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kdo še sploh hodi tja? 90% skuterov na ptuju je on uničil... s tem da pojma nimajo o mopedih. glede na to da nezna niti fergazera naštelat, spoznaš kvaliteto serviserja

on ma zelo malo strank prav zaradi tega ker so mu vsi zamerili, zato kdor pride mu fuuul zaračuna, da sploh preživi

hh sej že ko iveka vidiš veš kolko je uratongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!