Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ne jas nimam!!!!

mene pa zanima kak pa sploh zgleda diza pa kakšno naj dam not( za vun blokado) v glavnem kakšne funkcije ima diza?? :? :?

vem da je mal glupo vprašanje sam vseeno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki! kakšen zobnik naj dam odspredaj?? 13,14,15?? kaj priporočate ??? sam mora nekam potegnit ne pa da cakam pol ure do končne!!!

za odgovere se vam lepo zahvaljujem! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki! kakšen zobnik naj dam odspredaj?? 13,14,15?? kaj priporočate ??? sam mora nekam potegnit ne pa da cakam pol ure do končne!!!

za odgovere se vam lepo zahvaljujem! tongue.gif

spredaj daj 11 al pa 12 če boš mel org. aspuh zadaj pa 46.. diza za odblokiranega z org. aspuhom pa mislim ka bi bla dobra tan nekje med 70 pa 80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao!!! pa jas ze mam 11-47!!! sam ce dam 13 al pa 14 se mi bo dosti poznalo na koncni????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao!!! pa jas ze mam 11-47!!! sam ce dam 13 al pa 14 se mi bo dosti poznalo na koncni????

pozna se že.. sam če maš 50 ccm pol nikamor ne bo vlekl.. js mam 14 spredi in je Ok. je pa res da je kit gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao!!! pa jas ze mam 11-47!!! sam ce dam 13 al pa 14 se mi bo dosti poznalo na koncni????

pusti 11-47 ;) če že res hočeš lahko daš 12 spredaj, kar je več je pa brezveze, ker se ti nebo zvrtela 6 brzina, končna bo pa še vedno okol 100 po števcu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti 11-47 trance_44_wink5.gif če že res hočeš lahko daš 12 spredaj, kar je več je pa brezveze, ker se ti nebo zvrtela 6 brzina, končna bo pa še vedno okol 100 po števcu wink.gif

z prenosi 11-47 in z normalnim vetrom tzr brez blokad gre max 93km/h po števcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z prenosi 11-47 in z normalnim vetrom tzr brez blokad gre max 93km/h po števcu

1. ka je to normalen veter ? :surrender:

2. mam na onboardu posneto da gre 97 se mi zdi, po ravnini seveda ;) v rahel klanec navzdol tud do 105 pride :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ka je to normalen veter ? surrender.gif

2. mam na onboardu posneto da gre 97 se mi zdi, po ravnini seveda trance_44_wink5.gif v rahel klanec navzdol tud do 105 pride whistle.gif

normalen veter to pri nas pomeni da ni vetra...sory za prleščinotongue.gif -se trudim da nebi...

tebi gre 97 če je veter od ozadi...v rahel klanec pride meni 108..pa mam 14-53 prenose pa giannellia da lažje pride na velke obrate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalen veter to pri nas pomeni da ni vetra...sory za prleščino:P -se trudim da nebi...

tebi gre 97 če je veter od ozadi...v rahel klanec pride meni 108..pa mam 14-53 prenose pa giannellia da lažje pride na velke obrate...

ni blo vetra nič.. ;) lahko ti posnamem po isti cesti v obe smeri če hočeš :P pa js mam original avspuh :whistle:pa še ti maš daljše prenose.. 14-53 je nek enako kot 12-47..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mi lahko kdo pove kak sploh zgleda diza????

Ti pa si legenda...Ma uzam si eno staro 4 ko (Tomos Apn) al pa Automatika pa šraufaj malo predn bi se ti nad Tzr spravoo xD :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej či ne mislis pomagat te se raje niti ne oglašaj!!! hvala lepa tebi in tebi podobnim!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. sem novi član. Yamaho Tzr imam že od lani je letnik 2009, sedaj pa sem se odločil da bi dal ven blokade in drugi avspuh. sedaj, vem da je bilo že veliko debate o tem, ampak ima letnik 2009 elektronsko blokado? Pa katri avspuh bi priporočali in kje kupiti... edino za cilinder.si vem... hvala. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si legenda...Ma uzam si eno staro 4 ko (Tomos Apn) al pa Automatika pa šraufaj malo predn bi se ti nad Tzr spravoo xD :whistle:

Ves ke jas om delo s svojo tzr-ko ke mi paše tak da me neje ti neki tu kurblaj!!!! :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves ke jas om delo s svojo tzr-ko ke mi paše tak da me neje ti neki tu kurblaj!!!! :nono: :nono: :nono:

gre se za to, da pr štirki niaš praktično nič za zjebat, tud če, te ne stane veliko, pri tzr je pa stvar, kar se neizkušenosti ter šraufanja tiče, malce dražja. moje mnenje :) če te pa zanima: diza je takšna okrogla medenisnasta stvar z navojem in lukno skozi. ponavadi je m6 navoj, nahaja pa se na spodnji strani vplinjača (odpreš šalčko vplinjača) in je ponavadi na sredini (ker sta notri še vsaj 2 dizi - pospeševalna ter diza prostega teka). z dizo uravnavaš razmerje med zrakom ter bencinom, seveda če daš malce večjo dizo, moraš tudi povečati dotok zraka (ali s šraufkom za štelat zrak ali z bolj odprto gobo ali bolj odprtim filtrom (športni filtri). povečevanje bogatosti mešanice (do neke mere) seveda poveča moč ter odzivnost agregata vendar prav tako poveča porabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves ke jas om delo s svojo tzr-ko ke mi paše tak da me neje ti neki tu kurblaj!!!! :nono: :nono: :nono:

Zakrubljen si ti s to svojo ptujščino  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre se za to, da pr štirki niaš praktično nič za zjebat, tud če, te ne stane veliko, pri tzr je pa stvar, kar se neizkušenosti ter šraufanja tiče, malce dražja. moje mnenje :) če te pa zanima: diza je takšna okrogla medenisnasta stvar z navojem in lukno skozi. ponavadi je m6 navoj, nahaja pa se na spodnji strani vplinjača (odpreš šalčko vplinjača) in je ponavadi na sredini (ker sta notri še vsaj 2 dizi - pospeševalna ter diza prostega teka). z dizo uravnavaš razmerje med zrakom ter bencinom, seveda če daš malce večjo dizo, moraš tudi povečati dotok zraka (ali s šraufkom za štelat zrak ali z bolj odprto gobo ali bolj odprtim filtrom (športni filtri). povečevanje bogatosti mešanice (do neke mere) seveda poveča moč ter odzivnost agregata vendar prav tako poveča porabo :)

Hvala lepa !!! pa če bi kakšno sliko prilepil tudi nebi škodlo! :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!