Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Zakrubljen si ti s to svojo ptujščino glare.gif

...aja večina si tak pišemo z narečjem dolenska-ljublana...še dobro da mi po naše ne šprehamo na forumutongue.gif bi več nemci razumeltrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves ke jas om delo s svojo tzr-ko ke mi paše tak da me neje ti neki tu kurblaj!!!! :nono: :nono: :nono:

Lej js se nočem nič delat norca iz tebe al pa kaj takega...sam če neveš kak diza zgleda pol res boljše da pelješ na servis...Ker če boš na tzr-ki kaj zaj**** te bo drago stalo

Za dize pa lahko pogledas tudi na strani : www.skuterist.si

Tukaj imaš tudi nekaj tuning delov,vendar je izbira za am6 motorje Slaba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo doma, ko je kupil športni izpuh in je dobil polek tako podložko, da je pasal izpuh na celinder ? nujno rabim. oz. če kdo ve kje bi se jo dalo kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo doma, ko je kupil športni izpuh in je dobil polek tako podložko, da je pasal izpuh na celinder ? nujno rabim. oz. če kdo ve kje bi se jo dalo kupit.

motocenter...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pelau k Habjaniču?...Moto center Ptuj?

kaj to zaj mislis??? za blokado not?? ja to sem pelav ja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. sem novi član. Yamaho Tzr imam že od lani je letnik 2009, sedaj pa sem se odločil da bi dal ven blokade in drugi avspuh. sedaj, vem da je bilo že veliko debate o tem, ampak ima letnik 2009 elektronsko blokado? Pa katri avspuh bi priporočali in kje kupiti... edino za cilinder.si vem... hvala. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja komu pa naj peljem če je na ptuje samo eden???

Pozanimaj se ki je še v Bližini kakšen servis, ker ti na Ptuju uničijo res use ka dobijo v roke hh xD

Sm jim js tudi pelau Aprilijo tja in nisem biu zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servis ga pelji!!! :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Carjevic!!!

eh nekam daleč je mb!!! pa nemam niti € !!!!

Popravljeno . Popravil miha98
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servis ga pelji!!! :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Carjevic!!!

eh nekam daleč je mb!!! pa nemam niti € !!!!

Lej pol pa tko...Nabavi dizo (od 70 pa do 80) tm nekjee nebi tocno vedaau kakšna bi bila idealna!Pa jo daj v Fergazer

Pol daj dol plastike pa fedrce iz avspuha pa daj avspuh dol pa maš na začetku avspuha taki plehec ki blokira izhod plinou oz Dima

To bi pa moglo biti tudi use,ker elektronske blokade nima!

To če veš kaj delaš moreš meti za 2 ure narazn in skupaj,Mogoče malo več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej pol pa tko...Nabavi dizo (od 70 pa do 80) tm nekjee nebi tocno vedaau kakšna bi bila idealna!Pa jo daj v Fergazer

Pol daj dol plastike pa fedrce iz avspuha pa daj avspuh dol pa maš na začetku avspuha taki plehec ki blokira izhod plinou oz Dima

To bi pa moglo biti tudi use,ker elektronske blokade nima!

To če veš kaj delaš moreš meti za 2 ure narazn in skupaj,Mogoče malo več!

prihraniš pa na dnaru...worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej pol pa tko...Nabavi dizo (od 70 pa do 80) tm nekjee nebi tocno vedaau kakšna bi bila idealna!Pa jo daj v Fergazer

Pol daj dol plastike pa fedrce iz avspuha pa daj avspuh dol pa maš na začetku avspuha taki plehec ki blokira izhod plinou oz Dima

To bi pa moglo biti tudi use,ker elektronske blokade nima!

To če veš kaj delaš moreš meti za 2 ure narazn in skupaj,Mogoče malo več!

pa malo se še poigraj s fergazerom pa bo biggrin.gif pa ziher more bit neki mehanik v okolici ptuja ki bi ti to doma naredi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! bom prvo sam malo neki naredil če pa ne bo šlo pa bom pelau k nekemu mehaniku!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lohka neki svetujete jest mam zdej ze mal čez 5000 km na motorju pa me zanima če se mi ga splača pelat na servis k nej bi biu pr 5000 k se mi zdi da mi bo serviser sam 50 al več evrov zaračunu naredu bo pa use skp NČ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej pol pa tko...Nabavi dizo (od 70 pa do 80) tm nekjee nebi tocno vedaau kakšna bi bila idealna!Pa jo daj v Fergazer

Pol daj dol plastike pa fedrce iz avspuha pa daj avspuh dol pa maš na začetku avspuha taki plehec ki blokira izhod plinou oz Dima

To bi pa moglo biti tudi use,ker elektronske blokade nima!

To če veš kaj delaš moreš meti za 2 ure narazn in skupaj,Mogoče malo več!

btw ma elektronske blokade ja pa tko k si reku tm na začetku auspuha k so 3 šraufi jih morš prežagat pol je pa notr en tulc k ga prerežeš in nazaj zašraufaš skp in to je to

za elektronsko blokado mas pa uspodi pod šteucem eno žičko nwm točn kere barve (mensezdi da roza)

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lohka neki svetujete jest mam zdej ze mal čez 5000 km na motorju pa me zanima če se mi ga splača pelat na servis k nej bi biu pr 5000 k se mi zdi da mi bo serviser sam 50 al več evrov zaračunu naredu bo pa use skp NČ

če maš še v garanciji, pol pel na servis.. če pa ne pa poglej v service manual ka se nardi pr 5000 km pa sam nared ;) mislim da ni nč hujšga, svečko zamenjat pa filter spucat je treba se mi zdi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw ma elektronske blokade ja pa tko k si reku tm na začetku auspuha k so 3 šraufi jih morš prežagat pol je pa notr en tulc k ga prerežeš in nazaj zašraufaš skp in to je to

za elektronsko blokado mas pa uspodi pod šteucem eno žičko nwm točn kere barve (mensezdi da roza)

saj pa to ni elektronska blokada trance_21_laughing1.gif ta žička je samo zato da ne kaže števec prek 80... roza barve je ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa to ni elektronska blokada trance_21_laughing1.gif ta žička je samo zato da ne kaže števec prek 80... roza barve je ja

ja pardon zajebu sm ja to je za števc elektronsk blokado majo 09 letniki pod tankom in sicer morš neki prevrtat ( haha kaj jest govorim roza žička pod števcem blokada hahahahaha:P)

če maš še v garanciji, pol pel na servis.. če pa ne pa poglej v service manual ka se nardi pr 5000 km pa sam nared ;) mislim da ni nč hujšga, svečko zamenjat pa filter spucat je treba se mi zdi..

tnx bom pogledu pa vidu kaj bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečo spucaj pa prever nivo olja..jas mam zdej že 10000km enako olje pa še je kar rumeno pa lepjivo...pr 5000km nimaš kej delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečo spucaj pa prever nivo olja..jas mam zdej že 10000km enako olje pa še je kar rumeno pa lepjivo...pr 5000km nimaš kej delat

za olje v menjalniku tak mislim da se na 20 000km menja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!