Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Al pa počaki da se ti motor uteče .) Ni najpametnej takoj blokade vn dajat. Drgač pa v temo od RS 50 poglej. Mal nazaj smo tm vse povedal o teh blokadah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za nasvet glede blokad. men je prodajalec namreč sam svetoval, da bi oni jih takoj vzeli ven.

ne vem... bom prebrala še temo o RS 50.

nekaj me še zanima...

kako veliko ima posodo za gorivo in kakšen vžig ima? sem gledla na 2 straneh in na vsaki so drugačni podatki.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posoda ma prostora za 13,8 litrov, vžig pa je električen ;) To so gotovi podatki uradnega dobavitelja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni dobr neutečenga motorja ganjat do top zmožnosti .) Mislm lahko vn daš ampak ne motorja gont pol (če se lahko upreš skušnjavi :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. glede blokad so itak različna mnenja. bom jst kr serviserja uprašala v trgovini.

zanima me še glede olja... sem brala na forumu RS, sam me zanima kaj vi konkretno kupujete k vozite yamaho TZR 50. kakšne pa so kaj cene tega olja? nimam pojma, ker sem nova pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 liter olja je nad 3k, to bod prepričana, razn valvoline, ta je mal cenej. Sej tm tud piše kok je :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. glede blokad so itak različna mnenja. bom jst kr serviserja uprašala v trgovini.

zanima me še glede olja... sem brala na forumu RS, sam me zanima kaj vi konkretno kupujete k vozite yamaho TZR 50. kakšne pa so kaj cene tega olja? nimam pojma, ker sem nova pri tem.

Blokde das lahko takoj vn! Morš pazt prve kilometre da se motor uteče.

Js mam olje TTS-pa sm čist zadovoln z njem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej blokade lahko takoj vn vržeš samo ne moreš poj zamenat v višjo prestavo še preden mašina pride do največjih obratov...tko da lahko koj daš da ti vn uzamejo...

drgač pa večina tanka TTS alpa motul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tts je vredu sam scasona zapaca masino. sm vidu moj bat kasn je biu....svinjsko. tko da od tkrt sam motula al pa agipa tankam. pomoje tti bo motul bolj sedu...pa se po jagodah disi :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se ne bo kdo zmotu pa ga po šluknu ponoč :lol: ej kulk pa je litr tega ola :? kr nameravam devat v motor kulk je cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the stroj

na žalost še nimam, ker bi danes naj prišel kupec po skuter, pa ga na žalost ni bilo. me pa čaka v trgovini še 1 mesec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ross|e20: Kot prvo pozdravljena na forumu,veliko prijetnih uric ti želim na njem .) No kot prvo, jaz imam TZR Replico in je bila že brez blokad,kako so nevejše nevem,ampak takrat mislim, da sta dve sigurno ble brez blokad že v trgovini :grim Prvih 100km sem ga vozil samo do 6.000 obratov in nič višje, da se je motor "ulaufal"...

Že od samega začetka tankam Motula 600 (včasih tudi ScooterExpert),liter pa mislim, da stane 3.600sit,nisem pa prepričan...Naj poudarim še, da motor pred vožnjo pusti kake 3 minute laufati, da se ogreje potem ga pa še prvih 100 metrov pelji v drugi prestavi (vsaj jaz tako vedno naredim) in mislim, da nebi smela imeti kakšnih problemov .)

Pa veliko srečnih kilometrov predvsem pa zabave na TZRki .) Pa kakšna slikca tebe in novega motorja nebi škodila,kajne fantje? :photo: :whistle:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj poudarim še, da motor pred vožnjo pusti kake 3 minute laufati, da se ogreje potem ga pa še prvih 100 metrov pelji v drugi prestavi (vsaj jaz tako vedno naredim) in mislim, da nebi smela imeti kakšnih problemov .)

Ok, štekam da se ga 3 minute ogreva, ampak zakaj bi ga v 2. prestavi pelu 100 metrov :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede teh 100 metrov v 2. prestavi... jst jih itak 150 metrov ne bom mogla pelat v več kot 2. prestavi, potem še 100 metrov v 3., potem še 100 metrov v največ 3. potem šele več, ker prej so sami 90° ovinki ali pa križiča, tako da tu se itak ni za bat. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!