Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

še nekej... jst bom zdej dubu auspuh (Leovince V6) pa zdej k mam odblokirano samo na frgazarju in v auspuhu pa mi gre 70 in je pr obratih tam na rdečem polju (10.000)...zdej pa k bom še Leovincija dau gor bo šlu pa še hitrej pa bo pol blu tam nekje 13.000 obratou pa je tu kej narobe da se pr taku visokih obratih vozš...

gor dej 12/47 prenose pa boš zadovoljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekej... jst bom zdej dubu auspuh (Leovince V6) pa zdej k mam odblokirano samo na frgazarju in v auspuhu pa mi gre 70 in je pr obratih tam na rdečem polju (10.000)...zdej pa k bom še Leovincija dau gor bo šlu pa še hitrej pa bo pol blu tam nekje 13.000 obratou pa je tu kej narobe da se pr taku visokih obratih vozš...

pri v6 lahko samo sanjaš o 13 000 biggrin.gif v6 ma resonanco med 7000-11000 če me spomin ne vara.. če hočeš 13 000 kupi kakega yasuni r2, čisto dovolj pa sta kaki giannelli al pa arow trance_40_thumbup.gif priporočam zadnja dva.. mel sem na tzr v6 in giannellia na probi pa ti povem da mi je blo žal ker sem kupil v6..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če povem odkrito bi za 200€ kupil nek kit raje...žal mi je ker sem kupil za 230€ auspuh...če bi mel ponovno šanso bi kupil dober par gum gor,14/53 prenose pa velko dizo gor..pa bi šlo malo bol počas ampak bi mel dnara več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če povem odkrito bi za 200€ kupil nek kit raje...žal mi je ker sem kupil za 230€ auspuh...če bi mel ponovno šanso bi kupil dober par gum gor,14/53 prenose pa velko dizo gor..pa bi šlo malo bol počas ampak bi mel dnara več..

se podpišem pod to biggrin.gif po mojem se ne splača dat 200e. za 5-10 km/h

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če povem odkrito bi za 200€ kupil nek kit raje...žal mi je ker sem kupil za 230€ auspuh...če bi mel ponovno šanso bi kupil dober par gum gor,14/53 prenose pa velko dizo gor..pa bi šlo malo bol počas ampak bi mel dnara več..

men pa ni žal čist nč, ker kr orng zbolša pospeške in končno. Pa še kakšn kit dobiš za 200€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa ni žal čist nč, ker kr orng zbolša pospeške in končno. Pa še kakšn kit dobiš za 200€?

te bom vprašal za 1 al pa 2 leti... jas sem tudi tak bil pa so mi vsi starejši pravli ka brezveze vlagam zaj mi je pa žal...

Popravljeno . Popravil 666
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bom vprašal za 1 al pa 2 leti... jas sem tudi tak bil pa so mi vsi starejši pravli ka brezveze vlagam zaj mi je pa žal...

blablabla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem pod to biggrin.gif po mojem se ne splača dat 200e. za 5-10 km/h

tak malo si pridobil ?

jaz sem dal gor odblokiran v6, menjal sprednji zobnik iz 11 na 14 in končna hitrost je bla doosti večja :)

če pa si pozabo blokado ven vzet iz avspuha(v6) pa je problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak malo si pridobil ?

jaz sem dal gor odblokiran v6, menjal sprednji zobnik iz 11 na 14 in končna hitrost je bla doosti večja smile.gif

če pa si pozabo blokado ven vzet iz avspuha(v6) pa je problem

ja to je normalno ja ka si več pridobil če si dal 14 zobnik.. jas sen to misla če menjaš samo aspuh biggrin.gif tzr-ka ti bo šla z v6 in 12-47 95-100 če bo dal pa giannellia pa bo šla 105 sigurno wink.gif

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak malo si pridobil ?

jaz sem dal gor odblokiran v6, menjal sprednji zobnik iz 11 na 14 in končna hitrost je bla doosti večja :)

če pa si pozabo blokado ven vzet iz avspuha(v6) pa je problem

k V6 ma noter blokado???:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak malo si pridobil ?

jaz sem dal gor odblokiran v6, menjal sprednji zobnik iz 11 na 14 in končna hitrost je bla doosti večja :)

če pa si pozabo blokado ven vzet iz avspuha(v6) pa je problem

kolk pa mas koncno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat se spomnim da je bla blizu stotke, zaj pa mam itak kit, pa vse živo menjano, pride pa spet komplet na novo

na rs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem zaradi tega menal aspuh pa ne cilinder ker je mel motor takrat 4000km in je blo še vse praktično novo...če bi pa še mel 1x možnost bi vzel ven blokade pa 14 zobnik naprej..al pa res kako veliko predelavo.kako bi mel veseljetongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj raje pol kit kupim??? :hmm: :hmm: :hmm:

Ne, ker nevem kaj boš dubu za 200€ :glare: Pa kit brez avspuha je bv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker nevem kaj boš dubu za 200€ glare.gif Pa kit brez avspuha je bv.

na cilinder.si maš cel kup 70 kitov pod 200e. pa kaki 19 frgazer na 13 al pa 14 zobnik pa bi to moglo dolgo laufat biggrin.gif

Popravljeno . Popravil 666
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker nevem kaj boš dubu za 200€ glare.gif Pa kit brez avspuha je bv.

pa avspuh brez kita je bv..od enega gre k drugemu...še zdej niama kej rečt proti 50cc mopedom,samo ko se pelaš z rs125 pa še z kermu drugemu 2t 125cc ker je še po eni strani tudi moped,pa je 1 proti 100worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa avspuh brez kita je bv..od enega gre k drugemu...še zdej niama kej rečt proti 50cc mopedom,samo ko se pelaš z rs125 pa še z kermu drugemu 2t 125cc ker je še po eni strani tudi moped,pa je 1 proti 100worship.gif

ja to itak..

Zakaj bi bla 125cc, 2T moped ? A more jet motor 200km/h ++ da je motor ?  :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja! jaz bi si komot kupil kit pa avspuh ! Sam je en mali hakljček!! KEŠA NI!!! :wallbash::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vam sporočam da sem naredil okrog 60 km od tega 3 po hitri cesti kjer je šlo 96 km/h!!! :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Danes vam sporočam da sem naredil okrog 60 km od tega 3 po hitri cesti kjer je šlo 96 km/h!!! :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

(cesta rezervirana za motorna vozila)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!