Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

js mam zdej šanso dbit poceni arrow avspuh al ka je že... mi je frend povedo kje jih devajo po nabavni ceni.. pa me zanima če se ti avspuhi obnesejo... pa še neki... a ma yamaha tzr 50 letnik 2009 blokado samo v avspuhu al še kje drugje? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam zdej šanso dbit poceni arrow avspuh al ka je že... mi je frend povedo kje jih devajo po nabavni ceni.. pa me zanima če se ti avspuhi obnesejo... pa še neki... a ma yamaha tzr 50 letnik 2009 blokado samo v avspuhu al še kje drugje? LP

Ja v avspuhu (tam ko je fkup zasraufan) pa večjo dizo pa 47 zobnik zadaj!!! pa gre 95!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a drugje pa ni nč? eni se menjo da kao naj bi blo v mašini neki... nič druga ko avspuh diza in zobniki?(pa roza žička da se bo vidl kolk gre) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a drugje pa ni nč? eni se menjo da kao naj bi blo v mašini neki... nič druga ko avspuh diza in zobniki?(pa roza žička da se bo vidl kolk gre) biggrin.gifbiggrin.gif

ne samo aspuh pa diza pa te daš 47 zobnik... za arow pa pravijo da je baje podoben kak giannelli se pravi se vrti do 12 000 rpm brez problema biggrin.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Zanima me koliko km naredite z rezervo pri yamahi tzr 50 ( nisem prebiral prejšnjih postov k jih je 42634635754).

Ter še nekaj..štev'c mi kaže sm do 80 km/h na uro -.-'' a se da to kaku ''preštelat'' da bo mal več kazalo al je treba zamenjat..

hvala ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Zanima me koliko km naredite z rezervo pri yamahi tzr 50 ( nisem prebiral prejšnjih postov k jih je 42634635754).

Ter še nekaj..štev'c mi kaže sm do 80 km/h na uro -.-'' a se da to kaku ''preštelat'' da bo mal več kazalo al je treba zamenjat..

hvala ;):D

Tri poste bl gor preber... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Zanima me koliko km naredite z rezervo pri yamahi tzr 50 ( nisem prebiral prejšnjih postov k jih je 42634635754).

Ter še nekaj..štev'c mi kaže sm do 80 km/h na uro -.-'' a se da to kaku ''preštelat'' da bo mal več kazalo al je treba zamenjat..

hvala trance_44_wink5.gifbiggrin.gif

Lp, dobrodošel :D

Če odklopš števc, je uspodi ena roza zička, če je precvikaš bo števc kazu do 199

Pa še glede rezerve nevem ker nimam tzr, ampak k motor crkne sam preklopš na reztervo pa na najbližjo pumpo :D

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Zanima me koliko km naredite z rezervo pri yamahi tzr 50 ( nisem prebiral prejšnjih postov k jih je 42634635754).

Ter še nekaj..štev'c mi kaže sm do 80 km/h na uro -.-'' a se da to kaku ''preštelat'' da bo mal več kazalo al je treba zamenjat..

hvala trance_44_wink5.gifbiggrin.gif

odvisno kolko ti žere pa ka maš vse predelano... jas sen jih največ nareda okoli 25 pa še ni bil čist prazen

Popravljeno . Popravil 666
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kolko ti žere pa ka maš vse predelano... jas sen jih največ nareda okoli 25 pa še ni bil čist prazen

z rezervo še komot prideš do šole pa nazaj! tam okrog 30 km bi še moglo it!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na rs 50 pa me moti da niso pipice naredli,zato ker ko jemleš dol tank moraš prvo ves bencin ven potegnit....na vsakem mopedu so prednosti in slabše stvaritongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mislite kaj je boljše. arrow avspuh, al originaln brez blokad al pa kak yasuni r2? sprašujem zeto ker lahko dobim novega arrowa dost pocen, tam nekje med 140-160, pa me znima če se mi splača. ma pa kolega aprilio rs pa si bi on tut ta avspuh kupo... zdej mu gre motor j originalnim avspuhom brez blokad, pa drug dušilec ma tam okrog 100, a bi šel potem kej več? kolk bi pa šla kaj yamaha tzr? hvala za odgovore. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mislite kaj je boljše. arrow avspuh, al originaln brez blokad al pa kak yasuni r2? sprašujem zeto ker lahko dobim novega arrowa dost pocen, tam nekje med 140-160, pa me znima če se mi splača. ma pa kolega aprilio rs pa si bi on tut ta avspuh kupo... zdej mu gre motor j originalnim avspuhom brez blokad, pa drug dušilec ma tam okrog 100, a bi šel potem kej več? kolk bi pa šla kaj yamaha tzr? hvala za odgovore. LP

pomoje yasuni r2 sam je prevec za org cilinder! pol bi mogel met not kit!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Zanima me koliko km naredite z rezervo pri yamahi tzr 50 ( nisem prebiral prejšnjih postov k jih je 42634635754).

Ter še nekaj..štev'c mi kaže sm do 80 km/h na uro -.-'' a se da to kaku ''preštelat'' da bo mal več kazalo al je treba zamenjat..

hvala ;):D

2,2l je rezerve.. 60-70 km se pomojem kamot naredi s tem ;) js sm pa malo več kot 50 km naredu največ z rezervo.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mislite kaj je boljše. arrow avspuh, al originaln brez blokad al pa kak yasuni r2? sprašujem zeto ker lahko dobim novega arrowa dost pocen, tam nekje med 140-160, pa me znima če se mi splača. ma pa kolega aprilio rs pa si bi on tut ta avspuh kupo... zdej mu gre motor j originalnim avspuhom brez blokad, pa drug dušilec ma tam okrog 100, a bi šel potem kej več? kolk bi pa šla kaj yamaha tzr? hvala za odgovore. LP

če dobiš arowa za 140 se ti ga bol splača kupit... z arowom pa če še daš naprej 12 zobnik ti bo šlo okoli 105 odvisno od razmer biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na rs 50 pa me moti da niso pipice naredli,zato ker ko jemleš dol tank moraš prvo ves bencin ven potegnit....na vsakem mopedu so prednosti in slabše stvaritongue.gif

a nima elektronske pipce ? Da ko daš kontakt da se odpre in k ugasneš se zapre ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nima elektronske pipce ? Da ko daš kontakt da se odpre in k ugasneš se zapre ?

kolko jas vem pa kak mi je 1x bencin tekeltongue.gif ,bi rekel da nimatrance_39_thumbdown.gif ...tista lučka je samo opozorilo da bi mogel prešaltat na RES če bi bla pipica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na novejši rs nerabiš bencina ven vlivat ko tank dol jemlješ :) samo vse cevi odklopiš pa daš vstran :)

je pa elektronska pipica ja (če pa mimo teče bencin pa je pokvarjena, pri meni je bla enkrat)

Popravljeno . Popravil Xzibit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na novejši rs nerabiš bencina ven vlivat ko tank dol jemlješ smile.gif samo vse cevi odklopiš pa daš vstran smile.gif

je pa elektronska pipica ja (če pa mimo teče bencin pa je pokvarjena, pri meni je bla enkrat)

pri moji tega ni blo videt..trance_39_thumbdown.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga takle arrow avspuh je:

http://www.youtube.c...feature=related

dobim ga pa za 150€ novega... a se splača? kolk bi potem motor šv? LP

se splača: -glas bi biu 10x boljši,

-pospeški, moč (kar konkretno se pozna),

-končna hitrost (če ti gre dej 90, bo šou 100),

-izgled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se splača: -glas bi biu 10x boljši,

-pospeški, moč (kar konkretno se pozna),

-končna hitrost (če ti gre dej 90, bo šou 100),

-izgled

moja TZR je sedaj še original, v ponedeljek grem na servis(redni) pa grejo tut blokade vn pa tale avspuh... 90 leti pa sošolcu aprilia RS on tut misli kupit ta avspuh... LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja TZR je sedaj še original, v ponedeljek grem na servis(redni) pa grejo tut blokade vn pa tale avspuh... 90 leti pa sošolcu aprilia RS on tut misli kupit ta avspuh... LP

ka onega v imitaciji karbona pa ni???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka onega v imitaciji karbona pa ni???

maš giannellia ki ma dušilec iz karbona...resonančna cev je enaka kot pri arrowu,s tem da je zaradi karbona dražji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!