Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ena diza je 2,50€..pa vzemeš 3 pa vse probaš..

kje maš ti eno dizo za 2,50€? men so rekli 7€ :S :S zato sm pa gledal če bi te pasale, jih je 10 v kompletu za 15€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje maš ti eno dizo za 2,50€? men so rekli 7€ :S :S zato sm pa gledal če bi te pasale, jih je 10 v kompletu za 15€...

kupil sem na motocentru ptuj pri habjaniču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni na 3000? sej piše v navodilih...

jah pol pa nevem, sam men se zdi 3000 za drug servis čisto pretiravanje..  :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi mislš  :?

ja za njega nevem ampak pomojem je prvi kar vredu na 100km da se pač preveri če vse vredu dela(konec koncev vse je še skoraj novo) potem pa drugi komot na 10000 ali eno leto..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kaki odgovori! Človek sploh ne ve kdaj bi ga peljal? :closedeyes: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za njega nevem ampak pomojem je prvi kar vredu na 100km da se pač preveri če vse vredu dela(konec koncev vse je še skoraj novo) potem pa drugi komot na 10000 ali eno leto..... :whistle:

mislo sm 1000 km ne 100 ups :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp !

Spet tle težim z enim uprašanjem :P am.. zanima me kje bi lahk dubu cel prednji oklep za tzr-ko :D sm gledu na delta team..pa ma sam prednje vezirje... k mal razmišlam da bi to mal zrihtu k je rahloo popraskana že.. :D

hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp !

Spet tle težim z enim uprašanjem tongue.gif am.. zanima me kje bi lahk dubu cel prednji oklep za tzr-ko biggrin.gif sm gledu na delta team..pa ma sam prednje vezirje... k mal razmišlam da bi to mal zrihtu k je rahloo popraskana že.. biggrin.gif

hvala trance_44_wink5.gif

na vsakem uradnem yamaha servisu biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kaki odgovori! Človek sploh ne ve kdaj bi ga peljal? :closedeyes: :trance_33_sleep:

1. servis-1000km, 2. 5000-7000km al pa kr na 10000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp !

Spet tle težim z enim uprašanjem :P am.. zanima me kje bi lahk dubu cel prednji oklep za tzr-ko :D sm gledu na delta team..pa ma sam prednje vezirje... k mal razmišlam da bi to mal zrihtu k je rahloo popraskana že.. :D

hvala ;)

ka to mislis sam plastike al še masko?

1. servis-1000km, 2. 5000-7000km al pa kr na 10000

danke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja TZR je sedaj še original, v ponedeljek grem na servis(redni) pa grejo tut blokade vn pa tale avspuh... 90 leti pa sošolcu aprilia RS on tut misli kupit ta avspuh... LP

Ej mene pa zanima kje si dau to blokade vn k jz jih hočm dat vn na moji yamahi tzr 50 2009 pa ne vem kje bi jih dau k sm klicu kje u Delta team krško pa mi je reku da oni ne dajejo več ven k so mel probleme z policaji zarad tega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mene pa zanima kje si dau to blokade vn k jz jih hočm dat vn na moji yamahi tzr 50 2009 pa ne vem kje bi jih dau k sm klicu kje u Delta team krško pa mi je reku da oni ne dajejo več ven k so mel probleme z policaji zarad tega.

lp

¸pa to je bilo povedano že 100x pogleja par starni nazaj... blokada je v aspuhu pa v mali dizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸pa to je bilo povedano že 100x pogleja par starni nazaj... blokada je v aspuhu pa v mali dizi

Še enkrat poglej kaj je napisu  .).

@Owcathesheep: Če si kje iz okolic Lj ti priporočam servis Yamaha-Primc na Viču. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ena od teh diz bi pasala na trz 2009?

http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?cPath=222_411_226&products_id=856&osCsid=puv0rie1qmr820rr58ner01drrikuj0f

ka pa na aprillio rs 2003? kr boma z frendom kupla tale komlet pa bo vsak pol plačal... :naughty:

ja probaj lol! probati ni greh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za te servise k smo se menili...pogledaš če je vse vredu tak prej kot se pelaš..prvi servis bi rekel na 10000km..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lol tole da probam me stane 22.33€!!!

hh lepa cifra!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em..plastike ubistvu..oklep :D

Potem strgaj nalepke dol! pokitaj pa nove nalepke gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!