Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

a boste vi šli kaj na šiht??? med počitnicami miislim!

če bom najdu šiht.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boste vi šli kaj na šiht??? med počitnicami miislim!

preveč časa že gre na motorju..tako da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste na kolk obratov vam je šel moped??? v prvi in drugi ... prestavi??? Ker meni gre sam do 12000 ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste na kolk obratov vam je šel moped??? v prvi in drugi ... prestavi??? Ker meni gre sam do 12000 ???

dost maš, več itq ni dobr da ti nebo kej utrgal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol! :closedeyes:

ja pol pa pejt nekam podbreg, pa ga navij kolk bo šlo tam na ne 15000 rpm.. sam pol nebomo mi tuki krivi da si ti motor zjebo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol! :closedeyes:

in kaj je tle "lolastga" ? 

Tko k ti je carjevic reku, pejt po bregu dol pa bo šlo na 12000+ rpm pa še bat boš u glavo dobu pr takih obratih... :P

Drgač pa 12000 ni mal obratov in je to normalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je tle "lolastga" ? 

Tko k ti je carjevic reku, pejt po bregu dol pa bo šlo na 12000+ rpm pa še bat boš u glavo dobu pr takih obratih... :P

Drgač pa 12000 ni mal obratov in je to normalno...

ja sej...... tut mislim da ti neki pove una rdeča barva na obratomerju ko je zarisana :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej...... tut mislim da ti neki pove una rdeča barva na obratomerju ko je zarisana :P

EH!!! Pa tisto je itak kr neki! :P ja dobr no sam sem mislil da vam gre mogoce do igle!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pol tud ko prešaltaš kr fajn potegne! :P

Niti ne več tak..2t motorjii se pol še sm derejo...sj sploh ni već izkoristka...Največ moči ima nekje na 8-9..pol se pa tk začne drti motor...Nevem zka ga bi gnau v rdeče polje ker tak ni izkoristka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne več tak..2t motorjii se pol še sm derejo...sj sploh ni već izkoristka...Največ moči ima nekje na 8-9..pol se pa tk začne drti motor...Nevem zka ga bi gnau v rdeče polje ker tak ni izkoristka!

odvisno od aspuha.. eni na rdečem polju komaj prav potegnejo biggrin.gif saj to občutiš na kerih obratih je najbol močan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...kakšen zobnik bi pasou zadej na tzr 2009? :)

na servisu ga naročiš, 47 zob, men je glih včeri prišo, je pa malo manj kot 30€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servisu ga naročiš, 47 zob, men je glih včeri prišo, je pa malo manj kot 30€

pa se kej pozna pr hitrosti?... :)

Popravljeno . Popravil mihy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo z drugim avspuhom poznalo(nism še dal gor) za vsaj ene 20 kmh...

z drugim avspuhom 20 km/h ??? dej dej ne sanjaj!!! :trance_33_sleep: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z drugim avspuhom 20 km/h ??? dej dej ne sanjaj!!! :trance_33_sleep: :closedeyes:

al sm tebe slučajn kej vprašo? ti kr navijaj rpm, boli me k, sam ne mi tule neki o sanjah... sej se o kmal vidl....

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z drugim avspuhom 20 km/h ??? dej dej ne sanjaj!!! :trance_33_sleep: :closedeyes:

aja pa beri mal, drug avspuh+zobnik 47

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od aspuha.. eni na rdečem polju komaj prav potegnejo biggrin.gif saj to občutiš na kerih obratih je najbol močan

Saaam z orginal cilindrom pa navadnimi zobniki sigurno nebo z nobenim avspuhom največji izkoristek v rdečem..Drugače pa ja,high-end avspuhi zacnejo tm na 9-10 Piiiipat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa beri mal, drug avspuh+zobnik 47

Ja sory no! nisem v redu prebral! sem se pač zmotil! :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al sm tebe slučajn kej vprašo? ti kr navijaj rpm, boli me k, sam ne mi tule neki o sanjah... sej se o kmal vidl....

Pa tole sem naredil samo enkrat! Ker me je pač zanimalo kakšne obrate doseže!! :wallbash: Sej nisem nor da bi to skoz delal!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saaam z orginal cilindrom pa navadnimi zobniki sigurno nebo z nobenim avspuhom največji izkoristek v rdečem..Drugače pa ja,high-end avspuhi zacnejo tm na 9-10 Piiiipat !

hm, to nevem če je čist res. Mojmu se pr 8-9 utrga in pr 10500 začne zgublat. Ampak če je menjalnik dobro narjen, bi mogl k ti prešaltaš na rdečm (pr 10000rpm) obrati padt lih na obrate kjer ma največjo moč.

Se pravi največja moč ni na 10000 ampak je najboljši izkoristek, ker pade na navečjo moč, tako da lepo potegne spet. Vsaj men se tko zdi  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, to nevem če je čist res. Mojmu se pr 8-9 utrga in pr 10500 začne zgublat. Ampak če je menjalnik dobro narjen, bi mogl k ti prešaltaš na rdečm (pr 10000rpm) obrati padt lih na obrate kjer ma največjo moč.

Se pravi največja moč ni na 10000 ampak je najboljši izkoristek, ker pade na navečjo moč, tako da lepo potegne spet. Vsaj men se tko zdi trance_19_hmm.gif

na kere obrate ti bo padlo ko boš prešaltal je odvisno od prenosov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kere obrate ti bo padlo ko boš prešaltal je odvisno od prenosov

Se Strinam oz. maš prau..!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!