Skoči na vsebino

Celade


_jezus_

Priporočene objave

da se sigurno, sej ni obvezno da so lih za motoristične čelade. mogoče tudi bluetomato.at , ma pa sicer ta snowboardersko opremo pa majo sigurno tota uha. če pa si jih želiš da bi ubijal za njih imaš pa ebay :P

aja, pa še moja kahlica, stara en dan :D

IPB Slika

nolan n61 z dodatki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Evo se moja nova zaparikana S 500 Air Demon. Se niti enkrt uporablena.

off: ziher si jo testiral pred nakupom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off: ziher si jo testiral pred nakupom :OK:

Ja to pa pa tud doma ubcudovov sam nism je meu pa se na motorju ker pac ga se kumi dubim ker nimam vec runnerce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se sigurno, sej ni obvezno da so lih za motoristične čelade. mogoče tudi bluetomato.at , ma pa sicer ta snowboardersko opremo pa majo sigurno tota uha. če pa si jih želiš da bi ubijal za njih imaš pa ebay :P

aja, pa še moja kahlica, stara en dan :D

IPB Slika

nolan n61 z dodatki :OK:

aa :D jz mam tut tako dobra calada :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Airoh Speedfire, obe

rabu bi temen vizir, pa tisto gumo za spodej k pride pr bradi da ti not ne piha .)

post-12378-1171143052_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabu bi temen vizir, pa tisto gumo za spodej k pride pr bradi da ti not ne piha .)

to greš v trgovino, kjer prodajajo čelade, pa jim povej, da maš problem, ker ti not piha, pa ti bodo dali nekaj za nalepit v čelado.

jaz sem to dobila pri pilkotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se v SLOVENIJI dobi tiste irokeze za na motor, menda je sam magnet k ga prpopas na celado .. ist sistem k tista uha no ?

pa blo bi lepo ce bi mi postal link od trgovine, ty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni magnet, so pa tisti vakuumski priseski :P (čelada ni kovinska da bi se magnet prjev :P )

drgač pa pojma nimam ke bi to lohka blo...sm tud sam razmišlov da bi si tak umislu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni magnet, so pa tisti vakuumski priseski :P (čelada ni kovinska da bi se magnet prjev :P )

drgač pa pojma nimam ke bi to lohka blo...sm tud sam razmišlov da bi si tak umislu :D

aja no, priseski, sej to sm mislu sam ni mi slo z jezika oz. s prstov :)

to iscem, pa tiste scitnike za roko, ko majo KTM pred zlajfom pa pred sklopko .. edin s sliko se da razlozt:

IPB Slika

mogoce ve kdo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u to je pa že blo v eni temi...mal pobrskej po forumu, pa tam pr opremi mislm da tud

drgač pa tele irokeze pa te stvari, se dobijo v louisu, zdej je zastopništvo tud v sloveniji, tko, da naročiš...sm ne vem...tistim priseskom vakuumskim js nebi glih dost zaupov...ker to ti pr zračnem uporu, po mojem, hmal odleti dol...to maš kvečjem za na kšne shode al pa za v mesto, da mal poziraš...sm mislm, da majo tud drugačne sisteme...ne vem...

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u to je pa že blo v eni temi...mal pobrskej po forumu, pa tam pr opremi mislm da tud

drgač pa tele irokeze pa te stvari, se dobijo v louisu, zdej je zastopništvo tud v sloveniji, tko, da naročiš...sm ne vem...tistim priseskom vakuumskim js nebi glih dost zaupov...ker to ti pr zračnem uporu, po mojem, hmal odleti dol...to maš kvečjem za na kšne shode al pa za v mesto, da mal poziraš...sm mislm, da majo tud drugačne sisteme...ne vem...

:topic:

louis, a ni to nemsko ? postnina je draga, ce direkt iz nemcije narocas tako malenkost ..

zdej celado mors pod nujn med cisto ce hocs da ti to drzi .. z uhli je drgac k majo upor, irokeza pa nebi reku da se dost upira, predstavli si celado pa irokezo gor k je spicasta ? sploh pa pr mojih 90 km/h dost ne bo upora ..

ce ni dost upora k mam full face cross celado, tud zarad irokeze nebo :)

kaj pa cene prblizno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je nemško, sm sej pravm, maš tud v slo nekej (poglej pod kategorijo oprema, tema louis), drgač pa ja no...ni lih upora, sm če glavo obrneš...tisti priseski pa ... porbej kšnga medvedka na šajbo kam nalimat, pa boš vidu kok cajta drži...no ja...al pa tud....

cene pa ne vem...ni tko zlo drago...mal pobrskej po spletni strani www.louis.de...ne vem...5 -10 evrov :? več ne more bit

evo lej:

irokeza

ušesa

pa še drugi dodatki

:topic:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je nemško, sm sej pravm, maš tud v slo nekej (poglej pod kategorijo oprema, tema louis), drgač pa ja no...ni lih upora, sm če glavo obrneš...tisti priseski pa ... porbej kšnga medvedka na šajbo kam nalimat, pa boš vidu kok cajta drži...no ja...al pa tud....

cene pa ne vem...ni tko zlo drago...mal pobrskej po spletni strani www.louis.de...ne vem...5 -10 evrov :? več ne more bit

dej a bi mi nardil uslugo pa to najdu v louis.de alpa na keri slo strani, k jest ne najdem nic ?

glede obracanja glave mas prow ja .. sam fora tega je da drugi obracajo glave za tabo, ne ti za njimi :OK:

no sej drago ni glih ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sm lih popravu objavo...je pa kr cena ja ... 10-15 evrov

drugač pa ne vem...mensezdi, da ma matex 46 (med 125-kami ga najdeš) ušeska, pa ga upraš kje je kupu

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tocn to sm mislu, nasledna misija pa je to v sloveniji najt ..

zakaj pa tist OFF TOPIC limas skos ? a nima irokeza za na celado usaj mal veze s topicom ?

kaj pa to ?:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah...sj veš...moderatorji znajo bit včasih zlo striktni...čeprav, maš prav ja, sej konc koncev se tiče čelad .)

aha prlizujes se jim, s tem ko dajes kao of topic smajlije :D

mogoce ves kolk stane kej postnina iz nemcije ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: :P

ti...za poštnino pa res nebi vedu...sej pravm lej...najbolš je vprašat v temi louis.de, tam majo izkušnje s tem, pa bi ti znou mogoče gdo povedat...drugač se pa po moje da pozanimat, čist informativno, tko na pošti slovenije al pa kje... .)

tlele pa še link do ščitnikov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: :P

ti...za poštnino pa res nebi vedu...sej pravm lej...najbolš je vprašat v temi louis.de, tam majo izkušnje s tem, pa bi ti znou mogoče gdo povedat...drugač se pa po moje da pozanimat, čist informativno, tko na pošti slovenije al pa kje... .)

tlele pa še link do ščitnikov

ja no, se najrajs bi neki iz slovenije uzel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjem, da js tud iščem stvari, pa jih ni nikakor pr nas za dobit...sam tele zadeve se pa zihr...mal se potrud pa brskej po internetu...google dela čudeže .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej je velik tud trgovin k sploh nimajo strani na netu, alpa glih te malenkosti nimjo objavlene .. se bo glih treba v soping odpravt, fora je k sem js pr italjanski meji pa je problem it v lj, mb, celje ......

dej ce bos ti alpa kdorkoli drug nasu kero stran k mas irokezo alpa scitnik za roke gor mi pa le sporoc prosm ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!