Skoči na vsebino

Celade


_jezus_

Priporočene objave

pa če si pr italjanski meji hjooo, človek, kaj je problem? v italiji se dobi vse, pa še cenejš zna bit...

mal se pozanimej tle po forumu, zihr je gdo že nabavlu dol, pa ti bo kj povedu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če si pr italjanski meji hjooo, človek, kaj je problem? v italiji se dobi vse, pa še cenejš zna bit...

mal se pozanimej tle po forumu, zihr je gdo že nabavlu dol, pa ti bo kj povedu .)

to ze, sam po italiji se js ne znajdem nic, sestra pravi da se v Supermoto trgovini v trstu dobi, sam js bi se zgubu tam .. najraj bi narocil pa da mi po posti sendajo, sam najleps je pol kr iz slovenije k ni tolk postnine ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ni druge ko dobit zemlevid od trsta in it :P alpa kermu GPS spizdit .. bi blo se najbols :kva2:

v louis sem vidu da je irokeza 10€, v Supermoto pa baje 70€ :? za ta dnar jih ... 1,2,3,4,5,6 .. 7 jih dobim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70 evrov :? :? :eek: veš kolk je to dnarja za eno usrano irokezo :headbang: ...za tak dnar bi mogla bit že zlata :P

maš kašn link al kje si to zvedu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70 evrov :? :? :eek: veš kolk je to dnarja za eno usrano irokezo :headbang: ...za tak dnar bi mogla bit že zlata :P

maš kašn link al kje si to zvedu?

ma to mi je sestra rekla da v tisti trgovini majo vse drazje .. sej bi pogledu po googlu, sam k nevem kko se pravilno slovensko rece sploh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: :P

tko al tko brskam po netu, tud zarad sebe, zakaj pa nebi delili svojega 'vedenja' in znanja z drugimi :P sej zato je forum ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: :P

tko al tko brskam po netu, tud zarad sebe, zakaj pa nebi delili svojega 'vedenja' in znanja z drugimi :P sej zato je forum ne :OK:

torej tud tebe zanima nakup irokeze ? si poslal mail na crazynevemkaj ?

mogoce ves kko se rece irokeza pravilno slovensko ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne glih irokeze...no mogoče tud...nasploh no dodatki taki za motor pa te zadeve...

maila nisem poslov, ker se nism še za nobeno določeno stvar odloču, pa tud drugač...največ stvari se dobi v louis-u, zanesljivo :yes:

irokeza? hmmm...js mislm da je to to...ne vem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne glih irokeze...no mogoče tud...nasploh no dodatki taki za motor pa te zadeve...

maila nisem poslov, ker se nism še za nobeno določeno stvar odloču, pa tud drugač...največ stvari se dobi v louis-u, zanesljivo :yes:

irokeza? hmmm...js mislm da je to to...ne vem :doze:

jaja vem da se najvec dobi, sm gledu kolk stane postnina po drzavah po EU .. iz nemcije bi prslo 16,5 €, se ne splaca, rajs kups kje v slo ..

kaki dodatki te pa zanimajo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še moja cross čelada...=)

Čelada : DRIVER :winkiss:

Očala : UVEX :winkiss:

Rokavice: SIXSIXONE( od becikla...) :blush:

P.S.: se opravičujem glede kvalitete slik saj je slikano z mobitelom...=( Digitalc pokvaro....

No pa še moja cross čelada...=)

Čelada : DRIVER :winkiss:

Očala : UVEX :winkiss:

Rokavice: SIXSIXONE( od becikla...) :blush:

P.S.: se opravičujem glede kvalitete slik saj je slikano z mobitelom...=( Digitalc pokvaro....

post-9483-1172478957_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No mene pa zanimajo takšen "irokeze" al kako bi se temu reklo....(zelena čelada....(HJC))

Ali kdo ve če se da to kupiti posebaj??.... Ali ni v redni prodaji tega...??

LP Nejc

post-9483-1173192379_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nejc-sikman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se vse dobi v louisu...vse dodatke oz. največ teh pizdarij dobiš v louisu, zanesljivo...kje drugje pa težko oz. je za prašat .)

poglej si njihovo spletno stran www.louis.de pa se mal pomatrej pa na levi poklikej tist seznam, če te pa kej zanima o louisu, je pa tema v kategoriji oprema, pa tam vprašej...drugje pa res ne vem če se kj dobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se vse dobi v louisu...vse dodatke oz. največ teh pizdarij dobiš v louisu, zanesljivo...kje drugje pa težko oz. je za prašat .)

poglej si njihovo spletno stran www.louis.de pa se mal pomatrej pa na levi poklikej tist seznam, če te pa kej zanima o louisu, je pa tema v kategoriji oprema, pa tam vprašej...drugje pa res ne vem če se kj dobi

tnx... sam pizda če bi blo angleško...=D ne pa nemško....-ne znam...=S :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari res si car ej...=) :OK: :yea1: :beer2: (sicr sm malo premlad za pir ...=P ma če stari ne vidijo je OK...=P ) :beer2:

P.S. Gledal sem ravno to sliko...=P (ko sem sam iskal) pa sem mislo da to predstavlja čelado=D kiri kmet sm :BUA: :headbang: :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil Nejc-sikman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

kolkr vem je zdej ena štacuna al zastopnik al nekej tud v sloveniji (v lj, se mi zdi) pa pol naročiš prek unih...o tem je blo govora v temi louis.de pr opremi...ni tko doug nazaj, kšne 2-3 strani nazaj...

jaja vem da se najvec dobi, sm gledu kolk stane postnina po drzavah po EU .. iz nemcije bi prslo 16,5 €, se ne splaca, rajs kups kje v slo ..

kaki dodatki te pa zanimajo ?

sm šele zj opazu ta post :blush:

ja tud nekej sm za irokezo gledov pa vizirje, pa to, k je zdej nejc sprašvau, pa nasploh dodatke za motor...sploh, kaj obstaja...žmigavci, špegli, nalepke...pa sj veš...pouno je teh pi*darij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

kolkr vem je zdej ena štacuna al zastopnik al nekej tud v sloveniji (v lj, se mi zdi) pa pol naročiš prek unih...o tem je blo govora v temi louis.de pr opremi...ni tko doug nazaj, kšne 2-3 strani nazaj...

sm šele zj opazu ta post :blush:

ja tud nekej sm za irokezo gledov pa vizirje, pa to, k je zdej nejc sprašvau, pa nasploh dodatke za motor...sploh, kaj obstaja...žmigavci, špegli, nalepke...pa sj veš...pouno je teh pi*darij

ce bos kupu irokezo alpa tist k je nejc sprasval, uzam se zame eno (eno al drugo), pa ti bom pol podatke in kes dal pa mi bos sendu, 100% uzamem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AGV T-Tech Arrow črna, SSL karbon-kevlar konstrukcija, titanium tehnologija, integrirana dvojne ventilacija, blazinjenje snemljivo in pralno, obdelano proti gljivicam, obloženo z Cool-Max tkanino, zaščita brade, mehanizem vizirja brez pokrovov, preprosta menjava vizirja brez orodja, vizir proti rosenju in praskam, temovalno zapenjanje z 2D najlonskim jermenom!!!

To je moja "kaciga"

...

post-5113-1173525362.jpg

post-5113-1173525406.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

No pa še moja čeljada :)

Skoraj identična zgoraj opisani, samo da je replika AGV - ROSSI (poslikava) MANARA

2007219_155444.jpg2007219_155512.jpg

2007219_155543.jpg2007219_155613.jpg

2007219_155643.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam calado Nolan N61 pa me zanima zakaj je postala pikasta po nalepkah so kr mehurcki..mogoce zarad sonca??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!