Skoči na vsebino

Kako najceneje in kvalitetno nadgraditi skuter


Crownless

Priporočene objave

Še mene neki zanima: Kakšen vzdržljiv in poceni kit naj dam na Areo51 da mi ne bo treba menjati ničesar drugega razen kakšne dize u fergiju.

A bi sploh kaj pridobil glede na to da imam zdaj 50ccm+leovince potem pa bi imel 70ccm+original auspuh?

U glavnem jaz bi rad za Male pare Malo izboljšal zmogljivosti predvsem pospešek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZX ma homologacijo...vsaj moj :)

to da si pa žagou pa mal po svoje delu pa polcaj neve....če si lepo naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da pri nas dobit Airsal T6 kit kje? Pa zanima me kak je kaj z zracnim hlajenjem ce se mi splaca al je 70ccm bol rizicno gor dat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da pri nas dobit Airsal T6 kit kje? Pa zanima me kak je kaj z zracnim hlajenjem ce se mi splaca al je 70ccm bol rizicno gor dat? :hmm:

scooterkit.com na njih se obrni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mene neki zanima: Kakšen vzdržljiv in poceni kit naj dam na Areo51 da mi ne bo treba menjati ničesar drugega razen kakšne dize u fergiju.

Poznam enega ki ima Areo z 70ko in se mu kar fajn segreva...To pa zato ker je kiler na podnu skuterja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da pri nas dobit Airsal T6 kit kje? Pa zanima me kak je kaj z zracnim hlajenjem ce se mi splaca al je 70ccm bol rizicno gor dat? :hmm:

Problem bi lahko nastal bi pregrevanju. Čeprav naj bi aluminjast kit bolje oddajal toploto mislim da bi se ti še bolj zagrel kot gus. Je pa riziko tudi na gredi s airsalom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam enega ki ima Areo z 70ko in se mu kar fajn segreva...To pa zato ker je kiler na podnu skuterja...

Ja sej k sm kupu skut sem sam pogledu- :blink: ..ni hladilnika!, pa je bil spodaj haha.

Kakšen ventilator bi moral montirat, sam bi bila poraba štroma verjetn prevelka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej k sm kupu skut sem sam pogledu- :blink: ..ni hladilnika!, pa je bil spodaj haha.

Kakšen ventilator bi moral montirat, sam bi bila poraba štroma verjetn prevelka.

Lahko ventilator al pa se en kiler tja ko ga ni :) Pa bi bil problem resen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvasliteta Airsala T6 je faina, res je da je alu. je pa za svojo ceno in zmogljivosti odlicen cilinder!Pa ce das ta Airsal T6 gor se ni nujno gredi menjat, dobro je da das 17,5 fer. al pa 19.To menjaj pa bo!

Airsal T6 + 19 PHBG BS bi te prslo okoli 35k novo!

22k + 13k =35 k :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam da to bedno šolo skup spravm pa se bom lotu motorja.

Po možnosti bom paže prej naroču stvari če se nebom kr v cele zapelu ponje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje pa je najboljše menjat kit na 70ccm pa prenos, pa nič druga. Ker bo samo tak kolk tolk šou v končni, nebo dost kuro, nebo mel lukne, pa še stane ne tolk. Premisli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektroniko zaenkrat ni treba menjat, ce pa hoces neko ornk predelavo pa tut ta pride v postev oz. ne sam to se kup drugih stvari!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GUS 70ccm + primarni prenosi + povratna fedra na sklopki. To je iz mojih izkuaenj precej dobra kombinacija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!