Skoči na vsebino

Ključavnica za vžgat motor


psyho

Priporočene objave

Kako bi vedu keri kabli so pravi da bi naredu sledeče:

Dodal bi si skrivno stikalo, ki bi prekinilo tok, da s ključem ne bi mogel dati kontakta in tako vžgat motor. (tudi na nožno ne)

Bi se to dalo izvest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pa gre vžgat na kurbl in se gre normalno pelat brez akumulatorja :D

Sprobano!

Samo DiTechi nimajo kurbla... za njih je to učinkovito :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma čefurji majo tako taktiko ta precvikajo kable spredi in naredijo kao kontakt, pol pa samo ruknejo po kurble.

pri di-techih bi res blo učinkovito ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma čefurji majo tako taktiko ta precvikajo kable spredi in naredijo kao kontakt, pol pa samo ruknejo po kurble.

pri di-techih bi res blo učinkovito ja :D

Nic se ne cvika ker se ne rabi:) Pa ditecha si tudi gre sposodit ceprav nima kurbla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi pri DiTechu prekinil en kabl od onega procesora pa stikalo gor :D :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne vžgejo ponavd tko da eno ozemljitev pa neki precvikajo pa pol neki skupi zvežejo...Blage o tem :unsure: :unsure: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš dal stikalo na kabl od svečke,bo šel štrom vseeno skozi (iskra preskoči v stikalu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi samo kapco osd svečke staknu... jest mislm da neb noben k bi motor kradu šu glegat če je to gor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peš hodte u šolo pa je!! Sej maste še mlade noge :P :P :D :D :D !!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peš hodte u šolo pa je!! Sej maste še mlade noge :P  :P  :D  :D  :D !!!!!!!!!

Ja ker komaj cakam ko se morem zjutraj prej zbudit in it na gnili avtobus...potem ko pa grem domov pa sem se bol vesel ko je poln avtobus :angry:Se dobro da bo motor spet delal :naughty:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

Pozdrav za vse na forumu.

Jaz imam namreč problemček z ključavnico na yiyingu 50 ccm ker so mi ga ukradli in potrgali kable z ključavnice pa me zanima če kdo ve kako se zalotajo kabli nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav za vse na forumu.

Jaz imam namreč problemček z ključavnico na yiyingu 50 ccm ker so mi ga ukradli in potrgali kable z ključavnice pa me zanima če kdo ve kako se zalotajo kabli nazaj

Z spajkalnikom in malo cina !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav za vse na forumu.

Jaz imam namreč problemček z ključavnico na yiyingu 50 ccm ker so mi ga ukradli in potrgali kable z ključavnice pa me zanima če kdo ve kako se zalotajo kabli nazaj

Če so jih potrgali probaj z multimetrom ugotoviti, kera dva naj bi šla skupi t.j. "trial and error". Verjetno imaš samo 3 kable tako, kjer pa je možnih 6 različnih povezav oz. 3 odvisno kako gledaš. Če pa so kabli bli odrazni potem pa sam enake barve kablov daš skupi.

Tuki maš pa video kako se lota, če te je to zaniamal:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!