Skoči na vsebino

Hlače z nizkim pasom kaznive


Priporočene objave

New Orleans - Nošnja hlače z nizkim pasom bo v ameriški zvezni državi Louisiana morda že kmalu kaznivo dejanje.

Poslanec Derrick Shepherd po današnjem poročanju lokalnih medijev namreč namerava prepovedati hlače, iz katerih gledajo ženske ali moške spodnjice.

Več o tem tukajle...

Vir: Siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je še boljša:

Vlada dijakom priporoča oralni seks

London - Priporočilo dijakom, naj prakticirajo oralni seks, bi se lahko pokazalo za najučinkovitejši način boja proti najstniški nosečnosti, ugotavlja študija britanske vlade. Med evropskimi državami ima namreč Velika Britanija največ najstniških nosečnosti.

vir: siol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je še boljša:

Vlada dijakom priporoča oralni seks

...hmm nasa vlada naj pa priporoca "mentalni" sex, je gotovo najvarnejsi od vseh ...lnih sexsov, pa se vsepovpreko in vsak z vsakim bi se lahko jebali... :naughty: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno, ker take hlače pa še oprijete zraven naredijo še iz tako dobre riti krš. B)

Miss sixty--sucks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno, ker take hlače pa še oprijete zraven naredijo še iz tako dobre riti krš. B)

Miss sixty--sucks

Jest jih tut ne maram, ker mi potem neki tam čez pas mal visi. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslanec Derrick Shepherd po današnjem poročanju lokalnih medijev namreč namerava prepovedati hlače, iz katerih gledajo ženske ali moške spodnjice.

Edino pravilno!

Npr. jaz dopoldne samo skočim v center LJ po malico in nazaj pridem ves "prfuknjen". Pol se spoh več ne morem skoncentrirat na delo, po glavi mi hodijo "poredne" misli, posledično pade moja storilnost do konca šihta.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se skrbet, srce - to je samo zimski profil ... preverjeno! :004

:wub: :004

A pol bom lahko še kdaj spala pr teb? :rolleyes: O:-)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno!

Npr. jaz dopoldne samo skočim v center LJ po malico in nazaj pridem ves "prfuknjen". Pol se spoh več ne morem skoncentrirat na delo, po glavi mi hodijo "poredne" misli, posledično pade moja storilnost do konca šihta.

Tadej

Ah dej dej Tadej, k da ti to ni všeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno, ker take hlače pa še oprijete zraven naredijo še iz tako dobre riti krš. B)

Miss sixty--sucks

:? prej bi rekel, da je taka rit, ki ji tudi Miss sixty ne pomaga do privlačnosti, res krš , ampak whatever....

MINISTRSTVO ZA SOCIALO; DRUŽINO IN DELO SPOROČA: ZARADI PREPREČEVANJA NADALJNEGA PADANJA NATALITETA SE RAVNAJTE PO PRAVILU -

"NEK JEBE KO KOGA STIGNE!"

(btw Miss sixty--rules :yea2: )

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V življenju še nisem videla punce, ki bi ji miss sixty kakorkoli dobro stale, pa čeprav imajo v kopalkah fantastične rite. Tiste, ki imajo malce slabše zadnjice so pa v miss 6ty za bruhat.

Vse to temelji na poglobljeni študiji iz lanskoletnih počitnic, kjer sem bila edina ženska v komisiji 8 hropcev, ki jih zanima samo: pivo v senci in tetice.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., kjer sem bila edina ženska v komisiji 8 hropcev, ki jih zanima samo: pivo v senci in tetice.

:kva2: Hropci? Kateri hropci, kje hropci? Pa teteeeeee? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi prohibicija jim ni uspela in tudi ta prepoved bo "kratkoročna" <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V življenju še nisem videla punce, ki bi ji miss sixty kakorkoli dobro stale,...

Jah, odvisno kateri kriterij upostevas! Poznamo zimskega in letnega. .) Ponavadi moski ravno takle cas presaltamo na letnega! :naughty: Osebno mam pa najraje "bez miz zixty" :P

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za prepoved hlač z nizkim pasom za moške (predvsem Vanilla Gorilla pade krasno v to kategorijo) :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in nazaj pridem ves "prfuknjen". Pol se spoh več ne morem skoncentrirat na delo, po glavi mi hodijo "poredne" misli, posledično pade moja storilnost do konca šihta.

Tadej

Hola!

Hm... zanimivo... meni se pa tako dvigne storilnost...

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno da še kratkih majčk niso prepovedal :hmm:

... :o pššš,da nam še tega ne vzamejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kam se vrti današnji svet :?

malo v levo,malo v desno,pa naravnost pa spet v levo pa tako naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno da še kratkih majčk niso prepovedal :hmm:

Saj so jih..

V avstrijskih srednjih šolah (nižja gimnazija se začne v petem razredu) je v višjih razredih deklicam prepovedana nošnja takih oblek, pri katerih se vidi popek - hlače z nizkim pasom in (pre)kratka srajčka ali mikica ter, posebej, mikice s trakci (naramnicami) namesto rokavov, tako, da je razgaljen ramenski del hrbta, rame in višjega dela prsi (saj razumete, ali ne? - da ne bi spet kdo pomotoma kaj pohujšljivega razlagal - tiste na vrhu ravno rezane mikice z naramnicami)

vir ORF - pred par meseci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno, ker take hlače pa še oprijete zraven naredijo še iz tako dobre riti krš. B)

Miss sixty--sucks

ej, tole se pa zelo strinjam

miss 6ty & co. sux big time

se mi je že dolgo to zdelo, pa sem mislil, da sem malo čuden, glede na to, kako so popularne.

Jaz svoji izvoljenki skoz govorim: ej, da nebi slučajno!

ona pa: take so zdaj popularne, drugih se sploh ne dobi.

jaz pa: ja seveda, ti boš furala kvboljke iz streča s tavisokim pasom - to je za ženke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!