Skoči na vsebino

Hlače z nizkim pasom kaznive


Priporočene objave

MINISTRSTVO ZA SOCIALO; DRUŽINO IN DELO SPOROČA: ZARADI PREPREČEVANJA NADALJNEGA PADANJA NATALITETA SE RAVNAJTE PO PRAVILU -

"NEK JEBE KO KOGA STIGNE!"

bl nas boste jebal vec nas bo..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ženske ne bodo začele okol hodit povsem nage, se ne splača ukrepat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno, ker take hlače pa še oprijete zraven naredijo še iz tako dobre riti krš. B)

Miss sixty--sucks

Hmm ... saj meni to tudi ni vsec, ni mi pa jasno kako bi lahko skodile? Verjetno je misljeno da pac ne stoji dobro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredi jo prekratko (ozek stas ne pride do izraza in hruškaste oblike ni več) in nekak čudno jo potlači al stlači v neko čudno geometrijsko nedefinirano telo oz. kroj je nekak spodrezan oz---ne vem, ker krojenje ni glih moja vrlina. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa saj se strinjava, ne zgleda dobro :) Pri hlacah iz lahkega blaga, ceprav so siroke, se cisto lepo vidi kar se ima za vidt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ženske ne bodo začele okol hodit povsem nage, se ne splača ukrepat...

in ti bi rad da ženske hodijo nage okoli :hmm: ....ne vem če ti bi bilo to všeč ko bi 83 letno sosedo vidu kako zaliva rožice....naga seveda.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so jih..

V avstrijskih srednjih šolah (nižja gimnazija se začne v petem razredu) je v višjih razredih deklicam prepovedana nošnja takih oblek, pri katerih se vidi popek - hlače z nizkim pasom in (pre)kratka srajčka ali mikica ter, posebej, mikice s trakci (naramnicami) namesto rokavov, tako, da je razgaljen ramenski del hrbta, rame in višjega dela prsi (saj razumete, ali ne? - da ne bi spet kdo pomotoma kaj pohujšljivega razlagal - tiste na vrhu ravno rezane mikice z naramnicami)

vir ORF - pred par meseci

Ja sej so tud pr ns na eni osnovni šoli, puncam v višjih razredih prepovedal, da nosjo take stvari in seveda se niso smele sploh mazat, nobenga špirala, pa šmink,...

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa da deda pri biologiji kap zadane, ko se mala nagne nad kakim eksperimentom pa se kaj vidi... dejte mal pomislit da kaki učitelji 50+ let nimajo ravno najnovejše srce. :yea2:

Srednje šole so pa sploh... :wub: Vem kako je bilo, ko smo bili še mi mlajši, včasih sploh nisi mogel na pouk mislit, še posebej, če si tko kot jaz strateško v zadnji klopi sedel.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike riti ne najdem ... ocitno jih je manj z razlogom.

Miss sixty...

upam, da ktera sošolka MS ne bere :fight2:

1.jpe

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy upam, da ne boš hud, ker sem si tole sposodla--če si reci naj zbrišejo.

Tole je en primirek kaj naredi nizek pas iz čist solidne riti nardi--fuj

post-11-1084795356.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, sej ni toooook grdo :blink:

Z normalnimi bi bilo lohk super tako je pa samo: ,,sej ni tok slabo,,

S tem, da ima tale punca uredu rit---pri tistih ne tako ,,uredu,, je pa stanje dosti slabše in danes je težko dobit take bolj ,,mladostne hoze,, z normalnim pasom in si prisiljen kupit to sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...danes je težko dobit take bolj ,,mladostne hoze,, z normalnim pasom...

Drugače pa, kot sem že mnogokrat poudaril, take in podobne zagate elegantno rešuje mojster Dule. Vse info po PM. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona, škoda k na maturancu nisem imel digitalca.....bi mel kako fajn slikco za pokazat........

post-11-1084822734.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je Clinton po aferi z Moniko Levinsky dokazal, da oralni sex ( pompin ) ni spolni odnos, so to začeli v " naprednih in razgledanih " državah prakticirat in celo propagirat.

Ko bojo to tudi naši vrli ministri dali na dnevni red, bom nabavu pištolo .

Luda kuča. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Moje izkušnje na terenu kažejo, da dobra rit odlično zgleda v miss sixty ali kakšnih drugih hlačah z niszkim pasom. Slaba rit pa zgleda...slabo. Niso krive kavbojke B)

In, fantje, kaj je lepšega od tega, ko se lepotička usede in ji iznad pasu pogledajo ven seksipilne tangice po možnosti s kakšnim še bolj seksi narobe-obrnjenim-trikotničkom :naughty: Da ne govorim o tem, če ji slučajno kaj pade na tla in mora pobrat O:-)

Slober, slober, slober...

Nobelovo nagrado izumitelju tangic in kavbojk z nizkim pasom :notworthy:

P.S.:

So pa res smrtno nevarne - Mustang se je že ene parkrat skoraj popolnoma razkantal, ker je imel oči obrnjene nekam drugam in ne predse :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bojo to tudi naši vrli ministri dali na dnevni red, bom nabavu pištolo .

Luda kuča. :BUA:

Ne bo ti treba nabavt pištole. :)

Ker ministri nikol nič ne dajo na dnevni red. :)

BTW ; kaj ima že pompin :blink: zveze s hlačami z nizkim pasom? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobelovo nagrado izumitelju tangic in kavbojk z nizkim pasom  :notworthy:

le zakaj se modne muhe ne primejo tudi moške populacije tako masovno :cry:

saj pogled na sexi moško rit ni tok švoh zadeva.... O:-) ..sploh če imajo hlače nizek pas...če sexi boxarce ven kukajo.... :naughty: ...in če je rit taka...hmmm...kako se ji reče....njamaaaaaaaaaaaaaaaaa :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Moje izkušnje na terenu kažejo, da dobra rit odlično zgleda v miss sixty ali kakšnih drugih hlačah z niszkim pasom. Slaba rit pa zgleda...slabo. Niso krive kavbojke B)

:OK: :OK:

To je spet obsojajnje drugih zaradi lastne zagamanosti v lenobi in požrešnosti.

:devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pogled na sexi moško rit ni tok švoh zadeva.... O:-) ..sploh če imajo hlače nizek pas...če sexi boxarce ven kukajo.... :naughty: ...in če je rit taka...hmmm...kako se ji reče....njamaaaaaaaaaaaaaaaaa :devil:

se strinjam, pa kaka oprijeta majčka, z oblikovanimi mišicami :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!