Skoči na vsebino

Hlače z nizkim pasom kaznive


Priporočene objave

Anubis

Ne vem zakaj se mi zdi, da tole leti name in na temo o debelosti zato samo: Zate sem Cindy Crawford. :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis

Ne vem zakaj se mi zdi, da tole leti name in na temo o debelosti zato samo: Zate sem Cindy Crawford. :doze:

Cindy, da mi takoj izgineš v kuhinjo in narediš kosilo; potem pomiješ, pospraviš....pa hitro se obrni, ker je potem treba it delat butare v hosto...

:D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo s kosilom: vse steroide in vlaknine si skonzumiral včeraj. Butare boš pa sam delal--je dobro za bicepse in tricepse...., seveda jih moraš znat narest in ogledalo boš pustil doma. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo s kosilom: vse steroide in vlaknine si skonzumiral včeraj. Butare boš pa sam delal--je dobro za bicepse in tricepse...., seveda jih moraš znat narest in ogledalo boš pustil doma. :blink:

Danes je dan brez hidratov, tako da je na sporedu samo meso; steroidov pa tud ne smem, ker baje niso najbojl zdravi...sem v Zdravju prečital :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le zakaj se modne muhe ne primejo tudi moške populacije tako masovno :cry:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

To bi bilo zanimivo.........

- moški z nizkimi kavbokami

- tangice

- KOSMATA RIT!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, fantje, kaj je lepšega od tega, ko se lepotička usede in ji iznad pasu pogledajo ven seksipilne tangice po možnosti s kakšnim še bolj seksi narobe-obrnjenim-

Lepšega je lahko le še "golica" pod tangicami.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo ti treba nabavt pištole. :)

Ker ministri nikol nič ne dajo na dnevni red. :)

BTW ; kaj ima že pompin :blink:  zveze s hlačami z nizkim pasom? :?  :hmm:

Nekje na začetku te teme je bilo tudi to omenjeno in se mi je zdelo, da je ta stvar glih tako utrgana in blesava, kot ta fora z hlačami in tangicami.

Zarad mene lahko hodte nage okol :naughty: . Samo ne se pol čudit, da je toliko nasilja in mladoletnih nosečnic okoli.

Vse je treba delat v okvirih zdrave pameti! So neka merila zdrave pameti, ki sodijo v šolo, ali v diskoteko, ali za v službo, pa za v gostilno in za v nočni klub.

Samo moje mnenje. .)

Mam namreč mulca, ki ga že pri 9.ih letih razganja od neumnosti, ker so že zdaj pupe v šoli utrgane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno tako, kot ti ( vizuelno ti je podobna ) imam u službi in kadar jo razganja hodi okoli z podloženimi joški in nastavki za bradavičke. :D

Če jo naši hormoni malo bolj tako pogledajo , pol izjavi približno isto stvar kot ti-

JA PA KAJ STE TAKI PACKI, ŽENSKA SE NE SME NITI MALO URIHTAT !

Ne zastopim žensk in se ne bom trudil . :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zastopim žensk in se ne bom trudil . :cry:

Amen to that my brother! Gremo rajši na en :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno tako, kot ti ( vizuelno ti je podobna ) imam u službi in kadar jo razganja hodi okoli z podloženimi joški in nastavki za bradavičke. :D

Če jo naši hormoni malo bolj tako pogledajo , pol izjavi približno isto stvar kot ti-

JA PA KAJ STE TAKI PACKI, ŽENSKA SE NE SME NITI MALO URIHTAT !

Ne zastopim žensk in se ne bom trudil . :cry:

če se ona urihta, ni nujno, da se je prav ZATE, zato je mogoče tvoje hormonsko pogledovanje zanjo vsiljivo. Predstavljal si to tko, kot če bi pršla najbolj grda in odvratna ženska, taka, ki je ne bi ni štapom dirao, in te gnjavila in se ti metala po razporku... tebi bi pa blo kr nerodn pred frendi in bi se hotel kar v zemljo pogreznt.

No, baje je to dvoje primerljivo. Nismo vsi všeč vsem, ki so nam všeč. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj je pa ženska populacija kriva, ker vi ne znate hormonov krotit? :blink: :?

Alla B)

Absolutno in 100%no točno ! To je naravna naloga ženske populacije in mi se odzivamo kakor nam narekuje narava - to bi pa pri svojih letih že morala vedeti draga Alla

:wub:

p.s.: ne mi rečt, da vam ne bi bilo veliiiko bolj udobno v ohlapnih trenerkah okoli hodit kot pa v oprijetih cunah, ki vas tako neprijetno režejo v zašpehane in s celulitom obložene dele odvratno zavaljenih telesc

trenerkarji&trenerkarice-združite-se-press

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za primer,

V pisarno polno žensk pride tip zbildan, postaven v tesni pajkicah, kanoterca in ves zagorel.

Skozi tesne hlače se mu lepo vidi nabreklina, kajti malo prej mu je verjetno vstal zaradi nevem kakšnega razloga.

Vse ženske za njim šušljajo, se hihitajo in mečejo po tihem vseh sort sočnih opazk.

In zdaj me prav zanima, kako bi se ženske odzvale na kakšnem podobnem forumu, če bi se ta nabrekel tip začel pritoževati, da ženske ne znajo krotit svojih hormonov, medtem, ko on razstavlja svoje orodje okoli.

Hočem reči samo to, da eno je bit zrihtan, drugo je bit izzivalen.

In če si to drugo, potem moraš tudi biti pripravljen na temu primerne odzive nasprotnega spola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še za Mustanga:

God bless you, Tadej :notworthy:

You made my day :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skozi tesne hlače se mu lepo vidi nabreklina, kajti malo prej mu je verjetno vstal zaradi nevem kakšnega razloga.

No men osebno to ni lepo vidt, je že ok, če maš lepo oblikovano telo, pa kako oprijetno in ne pretesno majčko, ki vso stvar samo pogrša in ne obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za primer,

V pisarno polno žensk pride tip zbildan, postaven v tesni pajkicah, kanoterca in ves zagorel.

Skozi tesne hlače se mu lepo vidi nabreklina, kajti malo prej mu je verjetno vstal zaradi nevem kakšnega razloga.

Vse ženske za njim šušljajo, se hihitajo in mečejo po tihem vseh sort sočnih opazk.

In zdaj me prav zanima, kako bi se ženske odzvale na kakšnem podobnem forumu, če bi se ta nabrekel tip začel pritoževati, da ženske ne znajo krotit svojih hormonov, medtem, ko on razstavlja svoje orodje okoli.

Hočem reči samo to, da eno je bit zrihtan, drugo je bit izzivalen.

In če si to drugo, potem moraš tudi biti pripravljen na temu primerne odzive nasprotnega spola.

ma daj roko na srce - katerga šovinizma je dons v svetu več, moškega ali ženskega? ma nemoj da se sad vadiš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tip zbildan, postaven v tesni pajkicah, kanoterca in ves zagorel.

Skozi tesne hlače se mu lepo vidi nabreklina, kajti malo prej mu je verjetno vstal zaradi nevem kakšnega razloga.Vse ženske za njim šušljajo, se hihitajo in mečejo po tihem vseh sort sočnih opazk.

:blink:

,,o madona, dejte me pogledat kok sm lep,,

Majmun majmunski, da te dam za mesec dni v čuzo, pa da te vidm v tvojih pajkicah, k ti bo en tučin (s taaakim... ) žajfo po tleh metal. In mesec dni brez steroidov boš kot shar pei ven prišel in sedel boš lahko le če boš imel šlauf od vespe pod ritjo.

:huh:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

,,o madona, dejte me pogledat kok sm lep,,

Majmun majmunski, da te dam za mesec dni v čuzo, pa da te vidm v tvojih pajkicah, k ti bo en tučin (s taaakim... ) žajfo po tleh metal. In mesec dni brez steroidov boš kot shar pei ven prišel in sedel boš lahko le če boš imel šlauf od vespe pod ritjo.

:huh:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot je bilo ze recno...ce se deklina zrihta ni nujno da se je zrihtala RAVNO ZATE....

in ce moski ni sposoben kontrolirati svojih hormonskih izpadov potem je pac na nivoju psa......

kar naravnost vabi da bi na njegov ego in srcece stopila zenska nožica obuta v najhujše stileto čevljece.... :naughty:

..torej dragi moji...

ce vam naslednjic v navalu besa izpraskam oči za to pač nisem sama kriva...zenske smo pač histerične in brezumne.....nisem si mogla pomagat...kaj pa provocirate...sami ste si krivi :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam namreč mulca, ki ga že pri 9.ih letih razganja od neumnosti, ker so že zdaj pupe v šoli utrgane.

to bi rada vidla...9-letnico ki kar fehta, da bi jo kdo napicu.... :naughty:

bolano :SS

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno tako, kot ti ( vizuelno ti je podobna ) imam u službi in kadar jo razganja hodi okoli z podloženimi joški in nastavki za bradavičke. :D

a v kadrovski je niso spregledali ko si je službo rihtala ?? :hmm:

storitvena dejavnost ?? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!