Skoči na vsebino

Hlače z nizkim pasom kaznive


Priporočene objave

V pisarno polno žensk pride tip v tesnih pajkicah, kanoterca in ves zagorel.

Men je pa predvsem ta stavek dal mislt :) :D

Zakaj bi tip hodil v pisarno v tesnih pajkicah?

Z dodatkom : v pisarno polno žensk? :hmm:

Ja no..... sto ljudi, sto čudi.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zastopim žensk in se ne bom trudil . :cry:

mogoče pa ti enostavno ni biološko dano, da bi to dojel ... think!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem komu je namenjeno, za koga se je oblekla, ne vem zakaj in me SPLOH ne zanima: tam je, vsa lepa, vitka, erotična in nosi kavbojke z nizkim pasom. Moja ustavna in kromosomsko/hormonska pravica in dolžnost je, da jo popolnoma pregledam od nog do glave, z občasnim postankom na določenih, meni še posebej všečnih detajlih. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

,,o madona, dejte me pogledat kok sm lep,,

Majmun majmunski, da te dam za mesec dni v čuzo, pa da te vidm v tvojih pajkicah, k ti bo en tučin (s taaakim... ) žajfo po tleh metal. In mesec dni  brez steroidov boš kot shar pei ven prišel in sedel boš lahko le če boš imel šlauf od vespe pod ritjo.

:huh:

:? :?

Če sem prav zastopu me maš za pedra ? :angry: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi rada vidla...9-letnico ki kar fehta, da bi jo kdo napicu.... :naughty:

bolano :SS

Pojma nimam, kje si ti iz mojega pisanja to izvlekla :?

In že sama misel na to je res bolna :SS

Pa valjda so v osnovni šoli tudi starejše, al ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa predvsem ta stavek dal mislt :)  :D

Zakaj bi tip hodil v pisarno v tesnih pajkicah?

Z dodatkom : v pisarno polno žensk? :hmm:

Ja no..... sto ljudi, sto čudi.... :doze:

Evo, s tem sem vam samo poskušal dati primer, kateri se v realnem svetu nikol ne zgodi, ampak kvečjemu na kakšnem moškem striptisu za 8 marec.

Takih stvari šovinistični moški v pisarnah pač ne počnejo !

Pa nihče ne zastopi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdaj me lahko razkoljete na 100 kosov, ne bom se več trudil.

Zvizz,, me že ni več ! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ce prav razumem moski populaciji (no ..vsaj delu)...ni po godu, da hodijo deklice in zenske po svetu v hlacah z nizkim pasom (pustimo dejstvo da se danes v stacuni skoraj ne dobi drugega)...ker so potem vsi zmesani in si ne morejo pomagat in kontrolirat svojih sovinisticno-hormonskih izpadov....

..ergo imajo fantje veliko zeljo po tem, da bi zenska populacija hodila po svetu primerno zakrita...v stilu afganistanskih zensk ocitno.....

......kajti zenske so krive za moske izpade........le poglejte kako se oblacijo prasice nemarne........

in potem se modra izjava oceta, ki pri svojem odrascajocem sinu, ki stopa v puberteto modro ugotavlja, da je fant celi zmesan, zato ker so osmosolke oblecene v hlace z nizkim pasom in v druge provokativne cunjice...pa ja..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena fajn beseda mi je zdela padla na misel, za vse une fante, ki se pritožujejo čez ženske, ki nosijo hlače z nizkim pasom....TRPI-te :devil:

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem komu je namenjeno, za koga se je oblekla, ne vem zakaj in me SPLOH ne zanima: tam je, vsa lepa, vitka, erotična in nosi kavbojke z nizkim pasom. Moja ustavna in kromosomsko/hormonska pravica in dolžnost je, da jo popolnoma pregledam od nog do glave, z občasnim postankom na določenih, meni še posebej všečnih detajlih. :naughty:

človek bere misli.. verjamem, da ne samo moje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak da je tamau že pr 9 letih napaljen na joške in riti .. uff ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ergo imajo fantje veliko zeljo po tem, da bi zenska populacija hodila po svetu primerno zakrita...v stilu afganistanskih zensk ocitno.....

Ne, ne ... pomota.

Kar se mene tiče, bi veliko raje videl, da bi bilo obratno:

moški čisto zakriti vključno s feređami.

Ženske,

ženske pa z zakonom predpisane tangice brez vsake druge cunjice.

:kva2:

pies: To je samo moja pobožna željica in gotovo se bo še kdo strinjal z mano, da bi bilo to zelooo zabavno. :xx: :xx:

pipies: Pa prodaja krem proti celulitu in Mortadella-efektu bi se strmo dvignila. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni, staremu šovinističnemu prascu, je pa čisto všeč, če bejbe hodijo okoli z razgaljenimi popki in so sploh razpoložljive za vizuelne uživancije, v djevojke u letnim haljinama style. :D

Vendar, ne mi jokat, če se nam cedijo sline in ob tem odkrito uživamo. Tisti, ki ji to ni všeč, pač pripadajo trenerke in razno razna odvratnodopetna prekrivala!

Da se rihta samo za enega? OK, izvoli, naštima naj se za samo enega v okolju, kjer ne bo moteče brundajoče in slinoče se zverjadi!

Mora pa se nasprotno spolna populacija zavedati tudi tega, da kar je napisano in narisano na menuju, še ni naročeno in plačano in pripravljeno za strastno grickanje in žvečenje. :P Se pa vedno najde kdo, ki bi malo poiskusil, preden dejansko naroči! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!