Skoči na vsebino

Kdo bi jo?


Priporočene objave

Čist simpl---večino časa preživi na hrbtu. B)

pa noge narazen, da ravnotežje drži :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne se norce delat, pa take dude so res ogabne, za kozlat in ne v ponos. :BUA: Ce bi recimo moski, ki mislimo, da bi morali bit taki, kot sem bil jaz vsasih :naughty: res taki, bi tenko piskal in bi se tudi celotni zenski populaciji zagabili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te joški so čist vredu. Nič jim ne manjka. Ona že ve zakaj jih ima. :P če jih ne bi hotla imet bi se že operirala. :devil:

In seveda... jaz bi jo. :D

Zanimiva bi bila primerjava med žensko ki "nima" joškic oz. jo je čebelca pičla in med to, ki jo mi veselo šimfamo. Pa da vidimo katero bi raj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo boš enkrat prijel za oprsje pa ti bo čez glavo švignilo: "Mogoče je pa tip."

Pa pri predstavljanju majhnih jošk pejt v skrajnosti, tako kot so šli v skrajnosti pri velikih. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te joški so čist vredu. Nič jim ne manjka. Ona že ve zakaj jih ima. ...

Motko, tle gre za proporc in ne se zaletet in pretiravat. Po mojem, kar je prevlko, je prevlko!

Drugac so pa manjsi zizki, (ceprav je to deklcam tezko dopovedat, ne vrjamejo) veliko zapeljivejsi in uporabnejsi. To da morjo met deklce balkone je stereotipni, vrinjen miselni vzorec zafrustrirane moske populacije, ki gre v skrajnost in ni receno, da je vsem moskim na svetu vsec. deklce pa padajo na te besede in seveda marsikaj nardijo, da bi ugajale. Pa ne moremo met moski vsi radi velikih jozelnov, ceprav vecina to trdi in zagovarja. Se pa potem taisti tip zaljubi v srckano deklco, in zacuda je tud z njenimi, manjsimi zadovoljen. Vecini zensk so vsec telesa, recimo plavalcev in sploh ne bilderjev, v kar je pa vecina macistov prepricana. Ravno tako vecina moskih krici naokoli, da morjo met deklce vllllke joske, pa ni ravno tako. Od tod tudi posledica umetnih povecevanj josk, in goltanje steroidov na rugi strani. Mi normalnejsi pa to spremljamo in se sprasujemo kam gre svet. Ti kar svoji priznaj kako ma cartkane zizke in zadovoljno ti bo predla pod kovtrom. Ker ce bos to uni z tavelkimi rekel, ti bo rekla, " ja, ja , vem, al to mi vsi govorijo", in bo zehnila v z zvezdami obsijano noc .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za izčrpno pojasnilo in odgovor :)

jaz sem za sebe govoril, da bi raj to k ma ogromne, kot pa tisto, ki jih nima.

Vsak ma svoj okus. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo boš enkrat prijel za oprsje pa ti bo čez glavo švignilo: "Mogoče je pa tip."

ce mi najdes tipa s tako postavo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!