Skoči na vsebino

ali imaš motorje v krvi???


_kamikaze_

Priporočene objave

Oba dedeka in ena babica so bli motoristi, foter in mama pa niti slučajno :afro1:

Mame niti na zic nisem spravo ceprav se je sirokoustla kak bo sla enkrat z mano na eno furo (yeah right :lol: ), foter pa je hoto pri 50 na uro po ulici dol skočit :wacko:

:lol1:

Podedovano? Pomoje je, vsaj delno. Jaz sem dedekov motor prvic zagledal pri 3. letih (kak je to zgledalo se še zdaj živo spomnim - bil sem na dvorišču, sedel sem na triciklu in poganjal, on pa se pripeljal in v tistem sem dol skočo in letel proti motoru - prijel za uspuh in dobil ne roki mehure :lol1: ) in od takrat dalje se mi je začelo mešat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotov je precej odvisen tud od okolja v katerem si odraščal.

Npr. mene so že kot 1 let starga mulca s seboj na Grobnik jemal,pa po motozborih po celi SLO,foter je imel že več kot 10 motorjev...

Iz tega sledi,da sem tudi jaz motorist pa čeprov mi vsa žlahta nabija : "dober si,da se upaš vozit z 900" ali pa : "sam previden bodi" pa : "počas pel sej videš koliko je nesreč ! " .........

Da ne govorim o mojemu mlajšemu bratu,ki še za moped nima izpita pa že sanja o Suzukijih in Yamahah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so starši ,,antitalenti,, in po možnosti še prepričani v ,,motor je leteča krsta,, in motoristi so vandali pol so šanse za otroka male (seveda vedno obstajajo šanse-- samo rasti gor z motorjem ali pa si prvega kupiti po 18 letu je velllika razlika).

Točno tako je pri meni. Komaj sem znal hodit, sem na cesti poznal vse motorje, od Suzukija, Yamahe, Kawasakija ... Potem dolgo časa nič, prvič sem se z mopedom peljal pri 16ih letih, ker mi prej niso dovolili, pa je bil dedek bolj za akcijo od staršev in sva tako kradla bencin za kosilnico, jaz pa sem se eno leto veselo prevažal po vaški ulicah.

Potem sem pri 18ih naredil izpit za avto in zraven še za 25kw, tako da imam sedaj neomejeno kategorijo. Še vedno poslušam doma kakšni norci so motoristi, kako nevarna je vožnja ... Enostavno ... v motorje sem zaljubljen, podedoval pa ljubezni do motorjev verjetno nisem, prav tako nisem z njimi gor rasel. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja, pri meni je stari ate mel ne vem kolk motorjev. Mislim da 1 500ccm, 2 250ccm in pa dve vespi. Pol ate je hotel met motor sam ga pol ni nabavu (ne vem zakaj), jst itaq nor na vse kar ma zveze z bencinom (ta trenutek mam še scooter, sanje so itaq kakšen naked bike), no brat neki razmišla da bo kupu motor, mama pa stara mama pa itaq nočejo niti slišat o motorjih.

Verjetno je res nekaj v genih :blink:

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mama pa stara mama pa itaq nočejo niti slišat o motorjih.

Verjetno je res nekaj v genih :blink:

Pri meni pa oma bla prav navdušena :D Ko mi je zmanjkalo nekaj dnarja za opremo mi ga je z veseljem "posodla" medtem ko bi mama nardila vse da dnarja ne bi niti povohal . Ampak pol ko sem ga prodal pa je odkrito priznala da pogresa tisti zvok masince ko sem se pripeljal iz kake fure na dvorisce... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ubistvo so prinas korenine nekje pri naši materi, ker se je ona furala ko je bla mlada, pol pa jest skuterja, pa ER5, no zdej pa fazerco, brat pa tud kupuije tko da neki bo na tem.....

lp sharky :yea2:

PS:čeprov so starši zelo proti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari ata imel motor-puch, pa nekaj malo bolj daljnih zlahtnikov je tud motoristov, tko da edini ali prvi v familiji ravno nisem :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj dedek je še pred II. sv. vojno vozil harleye, fotr je v mladosti stalno sanjal o motorjih in bil pred nakupom enega, pa se je potem odločil za popotovanje po Aziji. No ja, vseeno se je v kasnejših letih usedel na - harleya. In hudiča ti hereditarnega, zdaj pa Mustang okrog brni na harleyu.

:hmm: Nekaj pa bo na tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!