Skoči na vsebino

Srečanje motoristov na IRSKEM


renegade

Priporočene objave

Ojla ! :D

V ponedeljek (17.5) odhajam na Irsko in me zanima če ima kdo kakšno informacijo kakšnega zbora motoristov v tem ali naslednjem tednu - morda ima kdo kakšen link ..itd...??? :yea2:

Vsaka najmanjša informacija , bi mi bila več kot dobrodošla !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na www./bastardbrothers.org/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Ojla !!

V zivo se javljam iz Irske / Na kratko lahko samo povem , da je vse skupaj kar drago / sam benz ni tako drag ta je 98 centov , ostale stvari pa so drage / prenocisca so v dablinu okoli 40 ali 80 evrov po celini ali na zahodni obali pa se gibljejo do 40 evrov. Najbolj poceni je res to, da si poleg vzames sotor in potem naprosis kaksnega lokalnega Farmerja ce lahko postavis na njegovi zemlji . Irci so zelo ljubeznivi in zelo odprti , tako , da te se ta isti farmer potem zjutraj povabi na zajtrk in kavico . :afro1: Pivo pa je tukaj nacionalna pijaca in ni tako poceni + Guiness stane tukaj 4.50 evro pa do 5 evrov ( zanimivo je to , da je Guiness tukaj najbolj poceni pivo). Kar pa se hrane tice pa je ta tukaj draga , ze sam zajtrk stane nad 5 evrov...... v trgovini je 10dkg sunke 3.5 evra .... pivo je v trgovini ye od 2 evra......

Ampak se splaca in je vredno vsakega evra / Sama Irska je precudovita / najbolj pa se vam splaca obiskati zahodno obalo.......

Sicer pa dodatne informacije ko bom prisel domov !! :OK:

Vsem skupaj en lep pozdrav iz IRSKE :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Ojla !!

Se nekaj sem pozabil / ta vikend je tu v Mondello parku Britansko prvenstvo v superbiku / bomo videli kako bo saj je vstopnina okoli 40 evrov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D PROSIM ZBERI ČIM VEČ INFO, UPAM DA BOMO ŠLI NA POT V DRUGI POLOVICI JUNIJA :yea2:

SREČNO POT NAPREJ TER VAREN POVRATEK DOMOV :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motovilc - reci kaj te zanima !! :o

Da boš vedel , je tu še tako svetlo kot pri nas okoli 7 ure zvečer - sonce je še koj na obzorju.

Info iz prve roke je ta , da si naroči oz. rezerviraj karte kar preko interneta http://www.irishferries.ie saj te bodo te stale vsaj 10 - 20 funtov manj kot pa bi prišel na dock in jih hotel kupiti. Jaz sem plačal Calais - Dover (povratna) okoli 50 funtov in prav tako Pembroke - Rosslare . Razlika je ta , da vozi trajekt iz Calaisa do Dovra 1h:30 in drugi trajekt iz Pembroka v Rossler 3h:20. Zanimivost dneva mi je bila ta , da ko smo vozili iz Pembroka . do .Ross.. smo se po približno 1h:40 vožnje morali obrniti nazaj v Pembroke , ker je kapetana ladje zadela srčna kap - tik pred vhodom v sam zaliv , pa je priletel Helikopter in odpeljal ponesrečenega kapitana v bolnišnico. Zamuda ,ki je nastala zaradi tega pa je bila okoli 2 h. :lol1:

Marsikaj pa se lahko pripeti tudi tebi , če nisi dovolj previden na cesti - še posebej pazi na ovce. Jaz sem se kar naglo pripeljal v ovinek , ko me na oni starni pričaka čreda ovac - komaj komaj sem pribremzal, da ni šlo vse skupaj k vragu.

Drugič pa bomo še rekli kako , ko pridem domov - mislim da bo to konec tedna (Nedelja)

LP from Ireland !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj pa me je inpresionirala tale tankštela na ulici !!!

post-6-1085650796.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: In seveda najbolj pomembna dostava dneva JE ..... :OK:

post-6-1085651195.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:

lrska

:wub:

... moje že prastare sanje, da obiščem enkrat to zeleno deželo ... pa da se nažrem a_02.gif njihovega putra, ki je najboljši na svetu ... :D ... lepe fotke ... v upanju, da jih bo še več ... pa še kako poročilo ali zgodbica ... te bom papigirala enega dneva sehurno in lezla tja, kamor je tebi že uspelo in kot vidim bilo mega ... .) ... upam da si v Dublinu obiskal domove "velikih" glav poetov in besedo obračalcev ter ostalih mojstrov domačega putra in piva, pa kake gradove ... :D

... me pa zanima še nekaj .... od ljudi ki so bili že tam, sem slišala, da baje na Irskem ful hudo pikajo gromozanski komarji ... :? ... a so tebe tudi kaj "pošlatali" se ti pobliže predstavili ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ne vem tele slike so kot iz pravlice :OK: in full rajcajo.V planu je tako kot marsikaj.Zato čim obilnejše poročanje in veliko fotk pričakujemo pa tudi nekak približno oceno finančnega zalogaja,kajti vse je žal povezano z $ opa evri.

Srečno še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Pozdravljeni !!

Prišlo je do rahle spremembe plana -vzrok je le vreme :angry: !

Včeraj sem se po daljšem posvetovanju z vremenologi odločil , da le grem raje proti domu :BUA: No nocoj sem prispel do ULMA , kjer imam prijatelja , ki mi je ponudil prenočišče , saj zunaj preveč ščije , da bi lahko nadaljeval vožnjo proti domu. Bomo videli kako kaj kaže za jutri - upam pa da ne bo preveč scalo - saj mi na Irskem ni bilo potrebno obleči dežnega kompleta :OK:

Sedaj pa sedim pred PCjem in zbiram utrinke in doživljaje....

Zanimivo je to , da kdor enkrat obišče mistično pokrajino Irske, je nikoli več ne pozabi. Njeni ljudje pa so eni najbolj gostoljubnih v Europi!!!

Ko se voziš po Irskem se hoče čas kar nekako ustaviti - vse gre nekako bolj IZY - ko gledaš ob sebi pokrajino - neskončno zelena - si misliš kako je to sploh mogoče , saj je na Irskem ostal le še EN (1%) odstotek naravnega hrastovega gozda in iglavcev ?? Morda pa so ravno zardi urejenosti pokrajine (pašnikov, nasadov...) toliko bolj pristi ti pogledi .... Irci veljajo za vesele in dobrodušne ljudi , ki se izražajo skorajda na vsakem koraku - še najbolj pa zvečer v kakšnih PRISTNIH IRSKIH PUBIH , ko pričnejo PITI in Peti njihove tradicionalne pesmi. Sama Irska je doživela gospodarski preobrat šele v zadnjih petih letih - poprej so bili veliko bolj revni in gospodarsko nerazviti. Morda pa le ni zmotno to , kar je dejal BONO leta 2001 na KONCERTU v Bostonu , da je že več kot miljon Ircev odšlo v USA (nekateri Legalno - še več pa Ilegalno)

Zgodovina pač naredi svoje - Predniki Ircev so po podatkih prišli na otok že v petem stoletju pred kristusom !! ......

No ne bom sedaj o tem -( koga še sploh zanima zgodovina ...)

Skratka pot se bliža koncu , vtisi ostajajo ..............

pozno je že , pa jo mahnem malo spat , da bo še za jutri ostalo malo energije !!! :zzz:

Kaj več pa prihodnjič !! :yea2: :yea2:

Še ena slika = večni spremljevalci ! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!