Skoči na vsebino

jermen


rokslapar

Priporočene objave

Zdaj sem pogledal stari jermen:

Gor na orginalnem piše: YAMAHA 3AA-17641-00

Kaj mi to pove? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem pogledal stari jermen:

Gor na orginalnem piše: YAMAHA 3AA-17641-00

Kaj mi to pove? :?

tb bl mav... tipu v trgovin bo pa sigrun velik povedal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz bi vpraso (ni mi blo za iskat po forumu) kiri jermen je bolsi polini malossi original ali kiri drugi? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu polini pa mi ga je raztrgalo zdej mam pa ze kr neki casa navadnega pa dela vredo, aja pa verjetno je prislo do kake mehanske napake tam notri da je polinija raztrgalo sam nevem kaj bi blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c00L3r kaj zdej tebe matra?

jst sm učer menju jermen..mi na servisu dau čist običnega, pa še podložko pod variomat tko da sem se znebil lukne v pospeški. Zdej vleče dost bol sam končna je pa za 5 km/h slabša:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
c00L3r kaj zdej tebe matra?

jst sm učer menju jermen..mi na servisu dau čist običnega, pa še podložko pod variomat tko da sem se znebil lukne v pospeški. Zdej vleče dost bol sam končna je pa za 5 km/h slabša:)

Ful hitro sem opazil ta post :(

Kako podložko pod variomat misliš ti? Ni tista podložka v bistvu blokada? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HaHaHaHa :lol1: :lol1: :lol1:

dober ta malossi kevlar ja...superca :) hehe... :blink:

Jermen je dober ja da je tak dolgo zdrzal ce pogledamo kak se je vozlo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Kaj mogoce ve kdo je generalni zastonik za malossi v SLO (pa ne aprilia ker niso resni :BUA: ) pa ce ma kaki e-mail od njih ker bi rabo kevlara :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto Triglav (aprilia) je generalni. Drugi ne smejo izvažat, če prodajajo, morjo prek Triglava :) sepravi ŠE višje cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?e pa so neresni pred 16 dnevi sem reko da bi jermen naroco pa so rekli 10 dni sem bil v cetretek tam so rekli cez 10 dni :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj men skuter ne pride v obrate pr speljevanju pa rab en cajt da potegne z malossi kevlar belt??

Z navadnim gre BP, ko dam malossija not, ne pospesuje ker ne pride v obrate.. Koncna je pa visja ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VEM da so neresni. Še vedno, ko sem tja šel so me razočarali. Dogovorov se čisto nič ne držijo. Ne datumov, ne cen, nič. Samo kurc... malossi majo misilm da edini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najboljs je da se v italijo zapleljes pa tam vso robo nabavis , dobis sconto, hitro(direkt v roke), pa se za frende lahko prpeles. Npr. v itaiji je leovince RR mislim da 27-28k sit v slo. pri donaccotu pa 36k. Ja je razlika se posebej ce vec stvari vzames mas se popust(-----%%%----). :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Npr. v itaiji je leovince RR mislim da 27-28k sit v slo. pri donaccotu pa 36k. Ja je razlika se posebej ce vec stvari vzames mas se popust

hm tale RR je v ITA zelo drag saj ga dobiš lahko še ceneje <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v bistvu za 25, 26k ampak tud v slo niso v vseh trgovinah enake cene. Sej vem donacco ga dobi za 25 al pa 26k. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najboljs je da se v italijo zapleljes pa tam vso robo nabavis , dobis sconto, hitro(direkt v roke), pa se za frende lahko prpeles.

Ja smo mi tud mislili pa pol stvari nismo dobili zdaj poleti je bol bogo kaj v Italiji za dobit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je predvsem zato ker majo zdaj v italiji kolektivne dopuste pa se firme za kak mesec praktično zaprejo :) ni jim lahko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek se mi je strgal jermen na mojem X9 500. Serviser mi je rekel, da bi ga moral zamenjat pri 7000km, jaz pa sem jih navozil okrog 16000.

Hja, če je to res, mi je zdržal več kot 100% več. Naslednjič ga bom pač zamenjal tam okrog 10000. Bom pa še za vsak slučaj pogledal v servisno knjižico.

Mi ga je pa mogl že en čas cufat, ko sem se malo sklonil, je viselo spodaj iz nihajke, kot kakšna brada. :D

Zanima me pa, ali je pri šibkejših skuterjih tudi treba menjati jeremen tako pogosto ?

Kako to, da ne naredijo kaj bolj trpežnega ? Saj ga moraš pol zamenjat skoraj vsak let... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!