Skoči na vsebino

jermen


rokslapar

Priporočene objave

to mene tudi čudi, glede na to da se recimo pri avtih pogonski jermen menjava na 90k km :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mene tudi čudi, glede na to da se recimo pri avtih pogonski jermen menjava na 90k km :wacko:

In z tem se seveda jermenice in jermeni in bla bla bla....cena?posten znesek

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja smo mi tud mislili pa pol stvari nismo dobili zdaj poleti je bol bogo kaj v Italiji za dobit

konec avgusta/začetek septembra bo spet vse OK .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm včeri menju jermen pa valčke. S tem sm naredu neki čez 10k km, in ko sm ga primerju z novim, je zgledu dost vredu, samo malo pobran. Ampak nočm tvegat, da spet ostanem nekje na cesti, in zdej še po možnosti malo dalje od doma... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek se mi je strgal jermen na mojem X9 500. Serviser mi je rekel, da bi ga moral zamenjat pri 7000km, jaz pa sem jih navozil okrog 16000.

Končno sem pogledal v servisno knjižico. Piše, da ga moram menjat na 12.000km.

Glede na to, da jih prevozim 6 - 7 tisoč, bi menjava na dve leti morala zadoščat.

Sam, če pa primerjam vzdržljivost avtomobilskega zobatega jermena, je pa tole vseen ena žalost. Nekako mi ne gre v glavo, da ne morjo nardit kaj bolj trpežnega tudi za skuterje. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekakšno razmerje med oprijemom in trpežnostjo pač more bit. Če pa si predstavljaš, kakšne sile se izvajajo na ta jermen pri speljevanju, prestavljanju razmerja, kako se vsa stvar zagreje .... potem še niti ni tako slabo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!