Skoči na vsebino

Kako ustreči Italijanskim skrajnežem...... ......


Damian

Priporočene objave

Čakal sem teden, čakal sem dva, ni se pojavila ta temica.....

Ob vstopu v EU je skupina italijanskih neonacistov podcenjujoče, oblastniško in s transparenti (transparentom-a) protestirala proti vstopu Slovenije v EU.

Take akcije fašistoidnih makaronarčkov me niti ne bi motile, če ne bi bile narejene na ozemlju SLO- na območju koprske PP.

Glede na to, da se nekateri dežurni borci za Slovenstvo oglasijo ob vsakem prdcu kakšnega južnega brata, se mi zdi zelo čudno, da ni dal nihče niti glasa ob tej provokaciji naših novih BRATOV.

Sedaj pa me zanima , ali naj bi bilo to, da nam serjejo "zahodnjaki" kulturno in dopustno..??? Drugače si ne znam razložiti tišine, sicer najbolj glasnih forumašev......

Da vas vidim in slišim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se bo videlo, kaj je tisto pravo, kar nam grozi.

Počasi bomo spoznali kaj je "pesekvočeh", katerega nam nasuvajo politiki:

- đamija

- izbrisani

- blabla

In nenadoma se bomo zavedli, da ni nič več našega.. ne gozdovi, ne polja, ne gore, ne morje ...

In da spet med Italijo in Avstrijo teče meja sredi Ljubljane..

:(

pies: Ali si to hotel slišati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si že štirinajst dni čakal, bi pa še naslednjih štirinajst.

Do takrat bo kaka nova pizdarija, pa se boš up to date oglasil.

Ka pa lahko pišeš ?

Taki razumejo samo batine.

Bomo TIGER spet aktivirali. :yea2:

Popravljeno . Popravil RAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu ti politika ne more kaj dosti pomagati, če, seveda, nisi dovolj močan, da lahko zanetiš in zmagaš vojno.

Slovenosi smo v slavni zgodovini izgubljali ozemlja zato, ker smo bili ekonomsko slabi. S tem pa tudi politično.

Zato je edina rešitev, da pridno delamo, da po nepotrebnem ne prodajamo ozemlja in da skladno s finančnimi možnostmi kupujemo sosednja ozemlja, stanovanja, hiše in tovarne.

Samo to velja. Vse ostalo je iz Jurove točke blablabla.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm? Nisem nic opazil ... "TRST JE NAS" je lahko ustrezen protiukrep :lol1:

Sicer pa vstop v EU nic ni spremenil glede ravnanja s takimi - ce delajo zgago jih lih tako lahko pripres?

P.S.: ce zdaj obstaja realna moznost da nas vse "pokupijo" - prej pa te moznosti ni bilo, bi torej oni gumpci se morali tega veseliti? :) Tako pa ali prav realne moznosti za to vseeno ni, ali so pa prezabiti, da bi se tega domislili :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki razumejo samo batine.

Bomo TIGER spet aktivirali. :yea2:

sej je bila razprava da je TIGR ubistvu bila zgodnja oblika teroristične organizacije...torej ne bomo reaktivirali bivšo organizacijo....ustanovima kar novo teroristično gibanje in to je to......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neonacizem pri lahih? hehehehe...fašisti že mogoče, neonacisti pa bolj težko - Adi je imel vedno kakšno na zalogi, ko je bilo potrebno opisat makaronarje. Čista rasa je skorajda pogoj za nacista v rangu kateremu hočejo pripadat "neo"lahi. Težka bo, težka...saj ne vedo čemu sploh protestirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato je edina rešitev, da pridno delamo, .....

:)

:lol1: :lol1: :lol1:

sedi-zgodovina-cvek-press&pridni-hlapci-press

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič sedi cvek. :kva2:

Delamo zase, ne za druge. :lol:

Še 2X cvek -

tokrat iz socialne in splošne politike.

Če bo šlo tako naprej, dragi moj Brrrm-ček,

ne boš naredil niti drugega razreda osemletke.

:lol1: :lol1: :lol1:

:cry:

Pa ne zdaj jokat, no...

Sej, če se boš potrudil in razumel snov, bo šlo.

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa .. stari ...

Ženski firbec

:topic:

qwa-te-briga-press

:rolleyes:

pies: Uradno sem obveščen, da ne daje več izjav za MS in ne odgovarja na .. kakšna že? Saj je vseeno, da ne bo kdo :cry:

torej, aha .. pitanja zaradi tehničnih težav.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 2X cvek -

tokrat iz socialne in splošne politike.

Če bo šlo tako naprej, dragi moj Brrrm-ček,

ne boš naredil niti drugega razreda osemletke.

:lol1: :lol1: :lol1:

:cry:

Pa ne zdaj jokat, no...

Sej, če se boš potrudil in razumel snov, bo šlo.

:unsure:

saj že vemo, da si ti edini tukaj, ki razume to snov. Zato smo nad-hvaležni za lekcije (in vs ozabavo, ki nam jo v tem svojem mini-napuhu pripraviš) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Fojbe z njimi......

"Dragi Italijani, čaka vas polni penzijon paket z udobno skupinsko namestitvijo in hlajenimi ter vlažnimi prostori. Za vas bo poskrbel Janez Mašingan" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj že vemo, da si ti edini tukaj, ki razume to snov. Zato smo nad-hvaležni za lekcije (in vs ozabavo, ki nam jo v tem svojem mini-napuhu pripraviš) :)

SymRu,

čista +5

Takole med nama, ali si bil v šoli tudi odličnjak?

:rolleyes:

Me pa res iz srca veseli, da se zabavate, saj je vse preveč žalosti okoli nas.

:D

Codeine,

kaj pa ti stokaš - a ti se pa ne zabavaš?

Mogoče te boli zob?

Če imaš pa kako žalostno vprašanje, ti pa z veseljem odgovorim na mail - PMji mi delajo okulistične težave in jih ne morem čitati. Popolnoma gotov sem. da bo potem minila tvoja bolečina.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa sprožimo exodus severnoitalijanskih bejb - gremo tja z GHBjem, dedce premlatimo, bejbe napojimo z zgoraj omenjeno substanco, jim nudimo seks krepko nad njihovimi dimenzijami in jim vtetoviramo na riti Janez Novak.

Ko jim meglica pade z oči, si vse blazno zaželijo permanentno it v Slo in poiskat Janeza Novaka. Ampak padejo na izpitu slovenščine riti ignorantske...Silvio naj pa rihta travme....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno pri obmejnih incidentih. Sem šel že kar nekajkrat po 1. maju čez mejo, pa bi se obratno vprašal, kako ustreči slovenskim skrajnežem, pa a je tole normalno 35 min na Fernetičih čakat :hmm: :? :xx: :kva2: :kva2: , ker so si slovenski policisti v glavo vtepl, da bodo vsakemu pasoš okrog obrnili, :kva2: :kva2: :kva2:

V primerjavi z njimi so italijanski cariniki carji prve klase.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Metoda za italjianske skrajneže je še najbolj primerna ta mafijska: prvega počiš ostali itak zbežijo(so italijani :D ), in pol nimaš problemov več. Če pa se problemi ponovijo jih naslednjič počiš dva itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa imamo čefurje? Menda si ne bomo mi mazali rok. In če jih ne bomo usmerjali bodo po Slo delali pizdarije. Treba jih je poslat malo čez zahodno mejo na jedan đelato. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm preden se spravimo na italijanske idiote, ali ne bi bilo mogoče pametno najprej spucat pred našim pragom. Samo kot informacija, tudi pri nas deluje organizacija Blood and Honour - izpostava Karantania.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imamo spet eno poslastico na forumu. Glavi kuhar je zanimivo :ph34r: - nekdo, ki je nadvse aktiven v temah o romih, mošeji, nacionalist - +, in temah tako približno. Zanimivo, da so prispevki začinjeni prav do zadnjega pozitivno v smeri bratske, pardon po novem internacionalne ljubezni medtem, ko je ljubezen do avtohtonega, lastnega, slovenskega začinjena kot majhnost, nacionalizem, zaplankanost.

Ne razumem(ni čudno saj nisem vseved)kako lahko nekoga moti nevarnost z zahoda, z juga pa ne in ob enem prezre dejstvo, da so neonacisti ves ta čas prisotni tudi v Nemčiji. Je res razlika le v tem , da niso naši sosedje, k drugim pa eni hodite na dopust, pa v svate in roj. dneve.... :hmm:

Spet se bo kakemu velikanu kolcnilo in me bo okrcal. Toda, če ima kdo kak problem, npr. lepše se mu sliši IČ kot pa inni ali azza, potem naj to pač pove, s tem živi in MIR.

V življenju je pač tako, da je čisto vseeno kdo ti ukrade motor. Cigo, Johhan, Ivo, Giovanni, Janez bo vsekakor bos, če se ne bo brigal najprej zase.

LP. Cvetoo

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je prejšnič znanec eno spustil: motoristi so nacisti ! :ph34r:

a je to samo zato da se rima al še kaj drugega ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!