Skoči na vsebino

Kako ustreči Italijanskim skrajnežem...... ......


Damian

Priporočene objave

Pa imamo spet eno poslastico na forumu. Glavi kuhar je zanimivo :ph34r: - nekdo, ki je nadvse aktiven v temah o romih, mošeji, nacionalist - +, in temah tako približno. Zanimivo, da so prispevki začinjeni prav do zadnjega pozitivno v smeri bratske, pardon po novem internacionalne ljubezni medtem, ko je ljubezen do avtohtonega, lastnega, slovenskega začinjena kot majhnost, nacionalizem, zaplankanost.

Ne razumem(ni čudno saj nisem vseved)kako lahko nekoga moti nevarnost z zahoda, z juga pa ne in ob enem prezre dejstvo, da so neonacisti ves ta čas prisotni tudi v Nemčiji. Je res razlika le v tem , da niso naši sosedje, k drugim pa eni hodite na dopust, pa v svate in roj. dneve.... :hmm:

Spet se bo kakemu velikanu kolcnilo in me bo okrcal. Toda, če ima kdo kak problem, npr. lepše se mu sliši IČ kot pa inni ali azza, potem naj to pač pove, s tem živi in MIR.

V življenju je pač tako, da je čisto vseeno kdo ti ukrade motor. Cigo, Johhan, Ivo, Giovanni, Janez bo vsekakor bos, če se ne bo brigal najprej zase.

LP. Cvetoo

Ker si z glavnim kuharjem verjetno mislil mene (ne vem sicer, čemu tvoje zgražanje, če si ti tako toleranten),tipovem samo toliko, da me to, da so neonacisti tudi v NEmčiji tudi slučajno ne moti. Moti me , če so pri nas.

Prav tako ni lepo, da mi polagaš besede na jezik, o bojazni zaradi zahodnih nevarnosti. Nisi fer, sploh pa mi ni jasno, kaj točno si hotel s tem povedati.

Če bi mi prišli bratje z juga v SLO vsiljaveti svoja načela , bi me motilo ravno tako. Cigotov, kot kriminalcev nisem nikoli branil, moj dopust na HR pa je moja stvar.

Poanta te teme pa je bila v tem, zakaj nihče od dežurnih dušebrižnikov za Slovenstvo ni reagiral, ko so nas prišli "učit" zahodnjaki. Če bi kdo od jugovičev kakšno rekel, bi bil takoj ogenj v strehi.

Hotel sem pač povedati, da smo se Slovenci že od nekdaj radi "klanjali" zahodnjakom, svoje travme pa smo izživljali nad jugom oz. ljudmi, od katerih nismo bili tako odvisni.

Že Cankar je napisal Hlapce, kot vem...

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi na jug se zna slovenec klanjati. hlapci so povsod.

Tudi tega je bilo veliko, sploh prej, ko so od tega bile še "koristi" za koga.

na splošno pa se mi zdi, da se ima povprečen Slovenec glede na jug za malo več, proti zahodu pa za malo manj.

Najtežje je biti povprečnemu Slovencu navzven preveč, ali vsaj dovolj, samozavesten, se mi zdi.

LPD

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: :zzz: :zzz:

Brez veze se preganjate okol lahov.

Tko al tko nas povsod samo j*****.

Od useh strani.......... :?

Jasno sej se pustimo, kaj smo pa nardil, da nas ne bi mogl ............. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
:zzz: :zzz: :zzz:

Brez veze se preganjate okol lahov.

Tko al tko nas povsod samo j*****.

Od useh strani.......... :?

Jasno sej se pustimo, kaj smo pa nardil, da nas ne bi mogl ............. :hmm:

Kaj smo naredili, da nas makaronarji nebi več j....

Preprosto, LDS-ovska banda je zamenjala zunanjega ministra. :lol1: :P

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno jih stresemo s stola.....jest bom že kej druzga obkrožu......sam kaj pol...a mislte da bo boljš????? :D :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega, si ne moreš očitati, da si vol, ker si jih ponovno volil (ali pa drugim pustil, da odločajo namesto tebe) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian, res je! Tudi kaj se LDS-a tiče. Za laške skrajneže pa se ve. Batine in Goli otok! Pri vsem skupaj mi ni jasno, da se kaj takšnega lahko zgodi v SLO sredi Kopra???? :?

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dragi Slovenci sej smo vendar zelo preprosti ljudje.Zakaj se ne pizdimo več na fašiste?Sej to je čist preprosto.Sej je minilo že okoli 70 let od kar nam(Primorcem) lomijo jajca.Po toliko razbitih ovalnih zadevah smo se naučili,da jih najbol bolijo dve stvari:deli se,ku da jih ni in z čim bolj velikimi črkami napiši na kak hrib TITO.

.) Naši južni sosedi so pa še frišna zadeva in tko paše(politično)če se mal kregamo,pol se pa spet mal bratimo,navaden folk pa pol misli da se še res tako sovražimo in da so uni na uni strani meje vsega krivi,k nam čejo en plunc morja vzet,pa... :zzz:

Mater sem zatežil,ampak važen je da si nagajamo in bognedaj pomagamo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se je začel v Italiji feragosto so Italijani množično potovali na različne konce evrope,so Italijanski fašisti talali letake na mejnih prehodih s Slovenijo(tistim, ki so se odločili za letovanje v Istri ali Dalmaciji)da naj NE gredo v te kraje dokler jih ne dobijo nazaj(Italiji)

Naj bi bilo nekaj takega...

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bli z klapo enkrat u Stari Gorici v nekem mičkenem bifejčku na pijački in smo malo klepetali(slovensko se razume)ko se utakne en italijančk in reče; "stiate citti schiavi sloveni" (utihite slovenski sužnji).Smo ga malo grdo pogledali in je prjatu vprašal fašiota;ma kej ti veš kdaj se je rodil Mussolini?Tipo nas je neki cajta zabodeno gledal in pole reku"non lo so ezzatamente"(ne vem točno).Ben vidiš Tito se je rodu 25 maja,ti kaštron fašistični pa še tega ne veš kdaj se ti je tvoj idol rodu.

Tipo je ratu rus in pole ga je eden od svojih prjatlu vprašal(italiansko)Benedetic kaj govorijo?Ko je slišal to prijatel je komentiral:Ola pa naj še kdo reče da ne srečaš povsod prodanih duš ki zanikajo lasten rod!

Ma potem smo se hitro skidali iz bifeja ker jih je bilo več ku nas. :naughty:

Žalostno ma resnično :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič sedi cvek. :kva2:

Delamo zase, ne za druge. :lol:

Madonca, malo takih poznam, ki delajo zase (če so privatniki to prav nič ne spremeni).

Danes se v glavnem dela zato, da posekaš konkurenco, kar pa dela tudi ona in zato se v glavnem samo dela. Rezultatov nekako ni.

Je pa najbolj hecno, da se prav lahko zgodi, da trdo delaš za kakšno multinacionalko, ki potem s tem denarjem kupuje naše ozemlje.

Opažam pa da doživlja mit o trdem delu (kot o nečem neskončno pozitivnem) skupaj z odrekanjem alkoholu, hrani, seksu in vsem užitkom, pravi razcvet. Zadeva močno diši po protestantizmu, njegovi skrajni obliki kalvinizmu, po bičarjih - po verski blaznosti skratka.

Za tem so seveda NEOCONS, ki mladini vcepljajo nove vrednote: prezirajte svoje potrebe, še bolj nagone! Potrebe vašega delodajalca so tudi vaše potrebe.

In predvsem čim več zapravljajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!