Skoči na vsebino

Kultura v kinematografih


Priporočene objave

Prejšnji vikend smo šli z družbo v enega izmed ljubljanskih kinov gledat film. Se lepo posedemo, in malo čebljamo do začetka reklam. Ko pa so se reklame začele smo bolj ali manj utihnili in gledali. Problem je bil v tem, da se je od spodaj konstantno slišalo nekoga, ki je govoril kot, da je na štadijonu in se na ves glas krohotal. Vse dokler ni ena izmed gledal na ves glas zavpila: TIŠINA!!! Potem se je malo umiril. Zdi se mi, da so take stvari pri nas vedno bolj pogoste, zadnjič mi je nkdo razlegal , da je bil v kinu pred njim pa cca 8 pijanih najstnikov, ki so govorili celoten film. Od koga naj sedaj zahteva povračilo denarja? Sv. Petra?

Moje mnenje je, da glede na to da plačaš 1000 SIT za eno kino predstavo, bi moral ponudnik zagotoviti mir v dvorani. Pa če je potreben "ameriški sistem" (par ljudi z baterijami, ki hodijo po dvorani in po potrebi tudi moteče elemente odstranijo) pa naj ga uvedejo. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z ženo se takim dogodivščinam poizkušava ognit tako, da greva v kinematografe v centru in ne v KOlosej.

Če se pa še tam najde kak tak tip ali pa ponavadi skupina mladcev jih pa opozorim...

vedno pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko smo v stari jugi v Beogradu šli v kino...ni za govort......tle pr nas enkrat zarjuješ TIŠINA, počakaš da ti odgovorijo junaki in ponavadi je pol tiho - kokr tolk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je tudi meni podobno zgodilo že večkrat, ampak najhuje je blo pa, ko sem šel z lady gledat film Nepovratno (tisti, ki ga je gledal ve, o kermu govrim), pa je zraven sedela skupinica mladincev in mladink ter cele prve 10 minut filma komentirala ....

No za vsako rit se palca najde, je bil film potem tolko nagravžen da so skoraj bruhal in so se vsi nahitro pobrali ven iz dvorane (vključno z mojo, ki mi je še 2 tedna zamerila, ker nisem šel z njo ven... no to je že druga zgodba).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: jej fantje... starate se... :devil: O:-) :devil:

Ne, saj imate prav, dejansko je današnja mularija čisto brez kulture. Ne samo čeblanje (vzdihovanje najstnic ob pogledu na Brada Pitta :SS ), ampak svinarija, ki ostane za njimi :? ... buhvar, da bi kdo za sabo pospravil razsute kokice, kozarce od cocacole... ma vse ostane tam kjer je padlo... ne vem, a ta mladina prihaja iz svinjaka al' jim pa res vse starši pospravijo... :BUA:

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato je pa najboljš kr "domači kino" (v narekovajih zato, da se mi ne bo spet kaka brihta obesla na besede)....pavzo si narediš kadar hočeš, film razdeliš v "nadaljevanko", čisto je, noben te ne moti, sicer jasna stvar ampak le če ti to bolj ugaja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko smo v stari jugi v Beogradu šli v kino...ni za govort......

seveda ni za govorit, tiho moraš biti !

dajte no upokojenci, ne jamrajte več ! kino je samo oblika zabave ! še posebej pa kolosejček ! kdor želi kaj drugega ima na izbiro tudi to, samo izbrati je treba pravilno ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 na gobec pa bo po moje vsak tiho.

dejva se zment, greva v kino, bom jaz govoril ves čas, ti pa probaj 2-krat na gobec. Če ti rata mene, brez da umreš zravn, se lahk pa na čapce potem spraviš ...

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, jest če gledam film hočem mir---če ne, bi ga gledala doma, ko bi mat sesala in zvonili telefoni in pes bi se igral z piskajočim pajacom. Zato sem hodila v kino---popolna zatopljenost v film, nobenih motečih faktorjev. Ker pa je sedaj đumbus v dvorani nemogoč in raznorazni nesmešni in bebavi komentarji prepotentnih, nevzgojenih ter podivjanih opic, ki se med predstavo prehranjujejo z vsemmogočim (nazadnje sem vohala mesni burek, papir je ostal pod sedežem, kam si je pa roke obrisal pa sploh nočem vedet) -- ne hodim več---mogoče včasih v kak mestni kino v Kolosej pa nikakor.

Pač počakam na dvd in ko ni nikogar doma zalaufam hišno različico kina.

Ja, sem stara in tečna in ne razumem obnašanja današnje mladine---in NE, jest NISEM bila ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je v tem da dejansko odgovorni ne naredijo na tem nič. Kolegica je poslala pritožbo na upravo Koloseja in kaj so ji odgovoril, med vrsticami povedano, "mi nismo krivi, sami ste si krivi da je tko". Halo :?

Popravljeno . Popravil D-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je v tem da dejansko odgovorni ne naredijo na tem nič. Kolegica je poslala pritožbo na upravo Koloseja in kaj so ji odgovoril, med vrsticami povedano, "mi nismo krivi, sami ste si krivi da je tko". Halo :?

Enkrta sva šla z Misho v Kolosej gledat jugoslovanski film 100 krogov. Žalosten film.

Vmes pa ena nažgana mularija trenirkarev vpije na ves glas: UBI GA NIJE TI BRAT, potem navijajo ZVEZDA, ZVEZDA. Se režijo, v folk mečejo kokice, se prerivajo. Varnostnik od G7 pa se skrije v najtemnejši kot kinodvorane in čaka, da bo filma čimprej konec. Tko je pač v Koloseju. Da ne govorim o vlomih v avtomobile na parkirišču in o pretepih.......

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vmes pa ena nažgana mularija trenirkarev vpije na ves glas: UBI GA NIJE TI BRAT, potem navijajo ZVEZDA, ZVEZDA. Se režijo, v folk mečejo kokice, se prerivajo. Varnostnik od G7 pa se skrije v najtemnejši kot kinodvorane in čaka, da bo filma čimprej konec.

Ja tejle varnostniki od G7 so zgodba zase.......... ponavadi so tudi sami trenirkarji, če pa to ne so pa tako švohistični da bi ga lahko vsak mulc prebutal in pol nč čudnega da si ne upa posredovat, ker bi jih lahko fasal.

Eh ja v koloseju pa že nisem bil................uf skoraj se več ne spomnim, cene so malo preveč zasoljene, poleg tega ti pa še takile primerki po glavi serjejo.

Hvala lepa za tako ponudbo.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejva se zment, greva v kino, bom jaz govoril ves čas, ti pa probaj 2-krat na gobec. Če ti rata mene, brez da umreš zravn, se lahk pa na čapce potem spraviš ...

O:-)

tudi sam sem ob zadnjem obisku kina ugotavljal da so ljudje ful čudno vzgojeni...se kr na glas pogovarjajo....vsake 3 minute kdo vstane in z mobitelom teče ven...vglavnem kr neki.....

dejva se zment, greva v kino, bom jaz govoril ves čas, ti pa probaj 2-krat na gobec. Če ti rata mene, brez da umreš zravn, se lahk pa na čapce potem spraviš ...

ma ti pa si samozavesten ob svojem zunanjem razvoju telesa...pri karateju smo se vsaj 1X na teden posvetili obvladanju ljudi ki so 1-krat težji od nas....in ni bil problem...hitrost in presenečenje pri težkem in posledično nerodnemu človeku vedno opravi svoje.....majhnost in gibčnost v primerjavi z nasprotnikom pri borbi vedno kot je statistično znano govori v prid manjšega in gibčnejšega.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...majhnost in gibčnost v primerjavi z nasprotnikom pri borbi vedno kot je statistično znano govori v prid manjšega in gibčnejšega.... .)

Logiš. Saj vendar, kot je statistično znano, miši požro kar precej mačk. Obratno pa se le redkokdaj primeri. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logiš. Saj vendar, kot je statistično znano, miši požro kar precej mačk. Obratno pa se le redkokdaj primeri. :grim

hm....zakaj ne primerjaš levinjo, ki pokonča tono težkega bivola??

sicer pa je razmerje med mišjo in mačko v teži preveliko da bi držala teorija dvoboja....mogoče si pa kdaj gledal kaj podgana dela z mačko..... :hmm:

mah sej vem da je :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa je razmerje med mišjo in mačko v teži preveliko da bi držala teorija dvoboja....

Ampaq pri našem Gorillčiju bo razmerje kar pravo .)

Ne seciraj se, TC, smo se samo malo hecali. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče si pa kdaj gledal kaj podgana dela z mačko..... :hmm:

kaj??? Jest sem že vidla pa ni dost razlike kot pri miši ----no ja res pa da je naš Čarli nekaj posebnega in včasih privleče domov tudi kakega goša ali belouško.......pa da new pozabim podlasice...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je naš Čarli nekaj posebnega in včasih privleče domov tudi kakega goša ali belouško.......pa da new pozabim podlasice...

Čarli, jebem ti mast, pust podlasce pr gmah! :angry:

So redke in zaščitene. :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj??? Jest sem že vidla pa ni dost razlike kot pri miši ----no ja res pa da je naš Čarli nekaj posebnega...

Ali je bila pa podgana rahitična.

Predpogoj je pa seveda, da človek loči med mišjo in podgano.

:D

V vojski smo imeli okoli jedilnice take komade, da jim ni prišla do živega niti "čitava cigla" (cel glineni zidak) s katero sem jo zadel v sredo hrbta. Podgane so mačke dobesedno iztrebile (beri požrle), pse pa pregnale.

:(

sorry :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo en karateist pokasiral % opozoril... bo Sym brez boja zmagal. :D

Se sam zaj... :rolleyes: :D Je pa res, da sploh ni pravilo velikost=moč, čeprav, ti pa čisto nič ne škodi bit 190 cm visok, maš vseeno malo prednosti, saj ti ni treba tolko tehnike obvladat, ker jo lahko z maso in višino skompenziraš.

No, še najbolje je pa, da se raje z motorjem voziš, kot pa s šuškavci po Koloseju tepeš. :yea2:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, bilo je enkrat (pač živijo na istem ozemlju in prišlo je do konflikta) in strah me je bilo za čarilja, ker podlasica ni od muh (letno pokolje vsaj eno leglo mladih mačk), to je bilo dretja in lovljenja po strehi ---jest pa nisem mogla nič narest.

Podlasica je še v bližini ali je druga ali jih je več pa ne vem.

No pa še neki----letos prvič pri nas gnezdi postovka.

jur---podgana??? :blink: ---to je tisto, ki ima roge in meka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je tudi meni podobno zgodilo že večkrat, ampak najhuje je blo pa, ko sem šel z lady gledat film Nepovratno (tisti, ki ga je gledal ve, o kermu govrim), pa je zraven sedela skupinica mladincev in mladink ter cele prve 10 minut filma komentirala ....

No za vsako rit se palca najde, je bil film potem tolko nagravžen da so skoraj bruhal in so se vsi nahitro pobrali ven iz dvorane (vključno z mojo, ki mi je še 2 tedna zamerila, ker nisem šel z njo ven... no to je že druga zgodba).

lp

Rudi

V izvirniku naslov Ireversible (francoska zadeva)? - GASILNI APARAT V VSAK DISKAČ!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače sem pa tudi sam prenehal z obiskom Koloseja, pa ne zaradi kulture samo obiskovalcev, ampak tudi zaradi same kulture podjetja, neprijazni, nečloveški in sam denar cuzajo....1000 SIT za ogled filma HALO!! ( :D to je cca 5l benza = 100km vožnje :D )

No moja zadnja iskušnja je bila sledeča: s punco prideva v kino ob 21:15 in sploh ne veva kaj bi šla gledat (pač kar bo bo), vidiva da se je en film začel ravno ob 21:10 in si rečeva "fino, ravno reklame bova preskočila", se postaviva v vrsto, ko se punca spomni da mora na bankomat. Ta čas jaz že kupim karti in ko odidem od blagajne mi nasproti pride punca z ravno tako dvema kartama za isti film (je rekla da na drugi strani na blagajni ni blo vrste pa da je mislila da bo pred mano....OK je pač zajebala), ampak do tukaj je vse OK - potem sva blagajničarko lepo prosila če lahko dve karti vrneva in razloživa kaj se je zgodilo, ona kliče nekega direktorja in ta reče, da kart ni mogoče vrnit ker se je film že začel - JA PIZDA A PRODAL STE JIH PA LAHKO 10 MINUT PO ZAČETKU FILMA!!!! No pol sem jih enmu čapcu rosnih let, ki je prišel s sošolko, prodal za pol cene :(

Od takrat dalje Kolosej zame sploh obstaja več NE! (pa še film - Torque - je bil totalno zanič, tako da imam zadnji vtis res "enkraten")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!