Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

no ja, motor glih ni klumpast, so pa izjave nekaterih lastnikov. Blokada pri 15500 :blink: Pa raznorazni podatki o +moči zaradi menjave loncev itd.......

Sploh ni čudno da gre enim 275, škoda da meni ne gre :glare:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provokatorji o tem klumpastem motorju :SS  :topic:

a ga nis tut ti meu, pa z enimi wingsi pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je super!

Končno ena tema v kategoriji Motocikli, ki se lahko razpišemo brez veze. .)

Seveda ne bo dolgo trajalo!

Hand of judgement will soon be back!!!

Se že čuti njegova bližina in je kar malce grozljivo :o

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je super!

Končno ena tema v kategoriji Motocikli, ki se lahko razpišemo brez veze.  .)

Seveda ne bo dolgo trajalo!

Hand of judgement will soon be back!!!

Se že čuti njegova bližina in je kar malce grozljivo  :o

:blush:

Ja da malo izmenjamo izkušnje pa več se zve o vseh stavreh, najbolj pa pomembno mnenja tistih ki imajo in lahko iz prakse povedo kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi bial ta tema samo nabijanje v prazno sem se včeraj odpravil na Logaško polje in v znanstvene namene testiral max. brzino omenjenega motocikla

pogoji

Brezveterje (občasno rehel veter zadaj bočno z leve strani)

Vlažnost zraka cca 75 %

temperatura (senca) 23 st

temperatura asvalta ???

Motor FZ6 S (z oklepom)

gume: zadaj D 207, spredaj D 252

prevoženih km 3542 km

3/4 poln tank

olje menjano pred 2500 km

brez predelav (filtrov, izpuhov itd)

Max. brzina 245 km/h (merjeno v obeh smereh) !! po števcu !!

opomba: ko doseže max brzino, odvzameš plin in odmakneš pogled od armature se številke zvrtijo še za kakšen km/h več

evo, zdaj pa na plano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi bial ta tema samo nabijanje v prazno sem se včeraj odpravil na Logaško polje in v znanstvene namene testiral max. brzino omenjenega motocikla

pogoji

Brezveterje (občasno rehel veter zadaj bočno z leve strani)

Vlažnost zraka cca 75 %

temperatura (senca) 23 st

temperatura asvalta ???

Motor FZ6 S (z oklepom)

gume: zadaj D 207, spredaj D 252

prevoženih km 3542 km

3/4 poln tank

olje menjano pred 2500 km

brez predelav (filtrov, izpuhov itd)

Max. brzina 245 km/h (merjeno v obeh smereh)  !! po števcu !!

opomba: ko doseže max brzino, odvzameš plin  in odmakneš pogled od armature se številke zvrtijo še za kakšen km/h več

evo, zdaj pa na plano

A si to imel v 5 ali 6 prestavi. :? :eek: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opomba: ko doseže max brzino, odvzameš plin  in odmakneš pogled od armature se številke zvrtijo še za kakšen km/h več

Tega fenomena nisem nikoli razumel... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar lahko iz izkušenj o tem motorju ugotovimo je da neglede na vse okoliščine (vlaga, temperatura,.....) števec krepko laže kar pa sploh ni slabo, prav obratno, očitno dobro deluje na erekcijsko sposobnost njegovih voznikov :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johan -- 6 prestava

Pervy - verjetno laže v isti meri kot CBR 600 letnik 99. (vozil za mano)

lp

Popravljeno . Popravil DDEAN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda,da sem mojo že jaz prodal :slap: Najlepše bi bilo,če bi se nekje dobili in zadevo preverli vsak z svojim mopedom.Zdaj,ko je tako lepo vreme sploh to nebi smel bit problem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johan  --  6 prestava

Pervy - verjetno laže v isti meri kot CBR 600 letnik 99. (vozil za mano)

lp

jasno, saj lažejo vsi! če hočeš realen razultat naj ti meri nekdo z aprilio, te ne ležejo skoraj nič oz. minimalno. zato pa lahko 1000 kubična Mille gre samo 273, 600 kubični FZ6 pa nekaterim 275 :lol1: :devil: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jasno, saj lažejo vsi! če hočeš realen razultat naj ti meri nekdo z aprilio, te ne ležejo skoraj nič oz. minimalno. zato pa lahko 1000 kubična Mille gre samo 273, 600 kubični FZ6 pa nekaterim 275  :lol1:  :devil:  :slap:

Ko pridem iz morja bomo zadevo ponovili, tokrat z GPS

Pričakujem rezultat tam okoli 220. Bi pa povabil še kakšnega na testiranje da dobimo realno sliko koliko kakšen števec laže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk prevrtaš, lahko ga tudi komplet odstraniš in imaš "open" rore ... Akrapovič ti da 20 emocionalnih sanjskih konjev (čeprav se jih ne da zmerit na dinamometru), cena pa je "odvisno, kak se zmeniš al pa če ga komu ukradeš...".

http://www.akrapovic.si/main/catalog/products-catalog.htm

max. rear wheel power HP / rpm

Stock

93.7 / 12100

AKRAPOVIC

96.4 / 12100

max. increased power

2.7 / 12100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

http://www.akrapovic.si/main/catalog/products-catalog.htm

max. rear wheel power HP / rpm

Stock

93.7 / 12100

AKRAPOVIC

96.4 / 12100

max. increased power

2.7 / 12100

Pa ne zaj vse pokvarit s pravimi podatki. :angry2: Če pa je tako lepo živet v sanjah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar lahko iz izkušenj o tem motorju ugotovimo je da neglede na vse okoliščine (vlaga, temperatura,.....) števec krepko laže kar pa sploh ni slabo, prav obratno, očitno dobro deluje na erekcijsko sposobnost njegovih voznikov  :devil:

:lol1:

Sam je res, jaz poznam enega oz. dva takšna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober si tole povedu, res poln presenečen ;)

Kaj pa sem povedal?? Saj nisem nič povedal, ker enkrat sem hotel en filmček prilimat, drugikrat pa se več ne spomnim....

Sprejemamo samo se konkretne datume in kraje za izziv.

Ostalo bo romalo v kos.

Dave.......

Jaz bi raje izbrisal konkretne ponudbe. Mislim, da ni dobro, če ljudi izzivaš k temu, da dirkajo.

Če se kaj zalomi, pri 275 na uro od tebe ostane dobesedno palačinka, tudi če treščiš v dvojno ograjo.....

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kaj zalomi, pri 275 na uro od tebe ostane dobesedno palačinka, tudi če treščiš v dvojno ograjo.....

Prinesem marmelado? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poln presenečenj

podpis!

res je mal čudno. v vseh temah določeni osebki ponavljajo da cesta ni dirkališče in bla bla bla (in jim dam čist prav), potem pa se najde tale konkretna tema v kateri se poziva folk da se gre stestirat če curijeva res leti 275?!

sam zato da se mu dokaže da nima prav?!

hm, kaj pa če gre kaj narobe......

.... buhahaha nehi težit an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hasper in poln presenecenj

1. Nikjer nisem rekel da cesta ni dirkalisce, ali pa da je. O tem lahko mirno na dolgo in siroko filozofirate se naprej. Za te puhlice pa res nimam casa.

2. Ne spomnim se, da bi pozival, da se ljudje dobijo na cesti. Obstajajo alternative in upal sem, da jih boste tudi predlagal. Upam pa, da za vaju ni novost to, da hitra voznja s sabo nosi tudi posledice. Verjamem da tudi za marsikoga drugega ni in mislim, da je vecini ljudi jasno da se lahko pri relativno majhnih hitrostih dokaj konkretno razsujes. Mislim, da tega ni treba poudarjat, ker to ze vemo.

3. Upam, da nisem prevec vplival na nezno psiho vpletenih s tem da sem zahteval, da se neha nabijat. Ce hocete preverjat ali gre fz6 res 275 ali ne, potem je prav da se napise kje in kdaj. Mene tam zagotovo ne bo, ker mi ne bi mogli biti bolj vseeno kolk okretno desno zapestje ma nekdo in kaksne so mehanske omejitve pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!