Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

Vi se o tako malih hitrostih pogovarjate, da sploh ne upam povedati koliko sem se jaz peljal!!!

No pa naj vam bo!

Peljal sem se 273, je pa res da sem bil v zavetrju kamiona, tako da je bilo manj trenja!!! pa še po klancu navzdol.

Aha: motor je z oklepom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

273 v zavetrju kamiona? kamiona?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil kaj se čudiš??

Jest sm pa enkrat vozil u zavetju enga sfriziranega kamjona (z 35-8), pa je letela 298 in to brez oklepov, pa še čisto pokonci sm sedel. Aja pa tri tank torbe so ble gor(polne). Kaj še :hmm: :hmm: :hmm: ?? Aja pa prjatu od 100 kil je zadaj sedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm....

Sicer me nekaj časa pred par meseci ni bilo na forumu pa sem zgleda zamudil, da Sym več ni moderator!

Kako to if I may ask?  :D

P.S.: Sem se enkrat že spraševal pa sem pozabil.

Pride tako leto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi se o tako malih hitrostih pogovarjate, da sploh ne upam povedati koliko sem se jaz peljal!!!

No pa naj vam bo!

Peljal sem se 273, je pa res da sem bil v zavetrju kamiona, tako da je bilo manj trenja!!! pa še po klancu navzdol.

Aha: motor je z oklepom!

Tole je pa izjava za v 'hall of fame' !!!! :kva2:

(semizdidavemkdojetovornjakvozu press) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa izjava za v 'hall of fame' !!!!  :kva2:

(semizdidavemkdojetovornjakvozu press)  :grrr

Ja res je to izjava :kva2: :kva2: :kva2: !

Neve, kej je srečal taki track ko je tako leto da je mel tako zaveterje !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko sem jaz prebral in slišal ma FZ6 motor vzet od R6 samo da je software drugače optimiran tako da ne gre tam do 15000 obratov ampak do 13000, max moč pa že pri 12000.

Samo naj bi mel najbolj brutalne povspeške od njegove konkurence, kot so SUZUKI 650, HORNET 600, KAWASAKI 750 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je to izjava  :kva2:  :kva2:  :kva2:  !

Neve, kej je srečal taki track ko je tako leto da je mel tako zaveterje !!!

taki kamjoni vozijo po motosvetu ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko sem jaz prebral in slišal ma FZ6 motor vzet od R6 samo da je software drugače optimiran tako da ne gre tam do 15000 obratov ampak do 13000, max moč pa že pri 12000.

Samo naj bi mel najbolj brutalne povspeške od njegove konkurence, kot so SUZUKI 650, HORNET 600, KAWASAKI 750 ?

slabo si prebral evo ti test teh motorjev

post-7302-1125476833_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo si prebral evo ti test teh motorjev

ja sem si pogledal samo ma kar dobre lastnosti, v povprečju dobro KAWASAKI ma 150 ccm več pa 110KM za napram drugim pa zelo dobre se mi zdi, samo za hornet me preseneča za končno, koma pa še en konj manj kot FZ6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem si pogledal samo ma kar dobre lastnosti, v povprečju dobro KAWASAKI ma 150 ccm več pa 110KM za napram drugim pa zelo dobre se mi zdi, samo za hornet me preseneča za končno, koma pa še en konj manj kot FZ6?

Čudež menjalnika ... in mase ... in optimizacije pretoka zraka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo si prebral evo ti test teh motorjev

Glede CBR 600 pa nebi reko da je tako hitra nikoli če ma samo 76KM to zakon fizike ne dopušča :hmm: !!! Samo tam piše da ma hornet 91KM to ni res mislim da ma 97KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hornet ima 97 konjev

+- 2-5... ;) odvisn, na kter dan je narjena, pa kakšna je vlažnost zraka in temperatura, pa kolk dobr bencin damo notr, itd ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno!

Pa kak lahk pol gre fazer 600 l.03 z oklepom 245?!

Ene 3x sem pogledu na števec, pa je res blo 245!

Ma pa očitno blokado na 245, ker se ne premakne več ko tlko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

210 km/h v Visnjegorski klanec. Pospesevati zacel ko se je ze zacel klanec. Sicer pa guzva na cesti. Res pa je, da se pri taki hitrosti pogled trese, zato sem za trenutek videl na stavcu 270 km/h. (Crtica z dvojke je skocila na enko in nastane 7). Sicer vec kot 299 ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno!

Pa kak lahk pol gre fazer 600 l.03 z oklepom 245?!

Ene 3x sem pogledu na števec, pa je res blo 245!

Ma pa očitno blokado na 245, ker se ne premakne več ko tlko...

še dobr, da je ta števec eden najbolj natančnih v celi moto in tudi letalski industriji ...saj je vgrajen na najhitrejši motor na svetu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr, da je ta števec eden najbolj natančnih v celi moto in tudi letalski industriji ...saj je vgrajen na najhitrejši motor na svetu ;)

Pa ja!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno!

Pa kak lahk pol gre fazer 600 l.03 z oklepom 245?!

Ene 3x sem pogledu na števec, pa je res blo 245!

Ma pa očitno blokado na 245, ker se ne premakne več ko tlko...

Tisto da ma blokado na 245 ne bi ravno reko ker po logiki, ter po fiziki 100 več skoraj ne mora letet :hmm: !!! Pri 245 nima več moči da bi dalje letel. Če bi se v breg peljal enako kot po ravnem, 245 potem lahko govoriš o blokadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!