Skoči na vsebino

za zamislit...


Priporočene objave

no takele zakone imajo pa v Angliji:

-Vsi moški nad 14 letom morajo vsaj dve urit tedensko posvetiti streljanju z lokom pod nadzorom duhovščine.

-Kaznivo je, če ste pijani v baru ali pubu.

-Dva odrasla moška ne smeta sexati v hiši, če je v njej prisotna katerakoli tretja oseba.

-Gospe ne smejo jesti čokolade na sredstvih javnega prevoza.

-Moški lahko urinira v javnosti / na prostem, pod pogojem da stoji za svojim vozilom in se ga z eno roko dotika.

-Če znamko s podobo glave kraljice prilepite obrnjeno narobe (na glavo) vam lahko sodijo zaradi izdaje.

-Ženska ne sme biti v javnosti "zgoraj brez" razen če je prodajalka v trgovini s tropskimi ribicami

Uredil - miki on 11/12/2001 13:51:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

-Moški lahko urinira v javnosti / na prostem, pod pogojem da stoji za svojim vozilom in se ga z eno roko dotika.

Al' avta al' tiča?!

Uredil - gregs on 11/12/2001 15:17:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kako ves?

Vsi vemo, da so angleži zelo konzervativni in se držijo predpisov. No - ko sem bil tam, sem dosti takšnih videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vsi vemo, da so angleži zelo konzervativni in se držijo predpisov. No - ko sem bil tam, sem dosti takšnih videl...

Si bil toliko pameten, da si zavil v kakšno trgovino s tropskimi ribicami? Jaz sem si to že vpisal v to-do listo za naslednji obisk Londona.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

-Gospe ne smejo jesti čokolade na sredstvih javnega prevoza.

TO BO ZARADI VARNOSTI,DA SE PREHITRO NE ZREDIJO!!!!!!!!

Si sploh lahko zamislite....na avtobus stopi suhcano dekle,odvije pol kilogramsko čokolado,jo sfreza dok si reko keks......in glej grozoooo,takoj ji izkoči trebuh,napihne se rit in iz ozkega stola jo lahko rešijo samo še gasilci s pnevmatskimi kleščami.Pa to je prevelik strošek (obnavljanje legendarnih rdečih dopeldekerjev) tudi za visoko razvito kraljevino GREAT BRITAN.

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

-Gospe ne smejo jesti čokolade na sredstvih javnega prevoza.

TO BO ZARADI VARNOSTI,DA SE PREHITRO NE ZREDIJO!!!!!!!!

Si sploh lahko zamislite....na avtobus stopi suhcano dekle,odvije pol kilogramsko čokolado,jo sfreza dok si reko keks......in glej grozoooo,takoj ji izkoči trebuh,napihne se rit in iz ozkega stola jo lahko rešijo samo še gasilci s pnevmatskimi kleščami.Pa to je prevelik strošek (obnavljanje legendarnih rdečih dopeldekerjev) tudi za visoko razvito kraljevino GREAT BRITAN.

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

klimbra sej nismo lacni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Vsi vemo, da so angleži zelo konzervativni in se držijo predpisov. No - ko sem bil tam, sem dosti takšnih videl...

Si bil toliko pameten, da si zavil v kakšno trgovino s tropskimi ribicami? Jaz sem si to že vpisal v to-do listo za naslednji obisk Londona.

Bye

Desmo

haha sej ni nujno da bo zgoraj brez.....

pise razen ce....

glede na velikost londona pa bos verjetno nasel kero ki bo zgoraj brez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ZDA:

ALABAMA:

Ob nedeljah je prepovedano igrati domino.

V zadnjem žepu hlač (na riti) ne smeš imeti sladolednega korneta.

Prepovedano je voziti bos.

Dovoljene so incestne poroke (ko se npr. oče poroči s hčerjo ali poroka med bratom in sestro).

Ob ločitvi ženi pripada vse premoženje, ki ga je imela pred poroko, medtem ko tovrsten zakon za moške ne velja.

WASHINGTON:

Prepovedana je uporaba in prodaja lizik.

Prepovedano se je pretvarjati, da imaš bogate starše.

Če se srečata dva vlaka na križišču, noben ne sme naprej, dokler ni drugi mimo.

Ob nedeljah sta prepovedana nakup ali prodaja kakršnegakoli mesa.

---

Ob zagonu Windows 95: Ne zaznavam tipkovnice. Pritisnite F1 za nadaljevanje…

Uredil - miki on 12/12/2001 07:40:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

:BUA: Najbolj je pa šit , k utroc misljo , da majo bogatga fotra pa mat , k jh izkoriščajo do maximuma :BUA: :naughty: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!