Skoči na vsebino

Se da 125ccm3 registrirat kot 50ccm3 ?


joza009

Priporočene objave

Mislm da ga lahko registriraš za 50ccm ampak ga moraš pelat na servis da ti ga generalno zablokirajo. To pa pride že več kukr pa registracija za 125ccm. :wacko: :BUA:

Popravljeno . Popravil RaceBoy_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar zdej ti omenjas mi disi,potem ga pa sam malo odpres da ne gre glih 45km/h in to je to.Ampak a si sigurn in kje si to slisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja0, kolk je primerov takih ko raceboy...

smo se že maljonkrat pogovarjal,....tut če ti aprilio 1000ccm zablokiraš na 45kmh še vedno je ne mroeš registrirat pod moped! pika! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa 125ccm3 ce registriras ,kolk te drazje pride,ker gre se zato da je izpit problem.Razen ce je registracija tudi 100.000sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

da se kot 50cc registrirat. od nekega razbitega runnera 50 si priskrbis dokumente naprimer, al pa gres v italijo, pol mors serijsko stevilko pobrisat pa drugo vgravirat (od 50cc), al pa kar tisti del zamenjat ce gre celi...pol pa mas lepo vse papire za 50cc in ti ne morjo tezit nic, saj ne bo so oni gledat v cilinder pa ti merit premera bata:)

dobro je da si se ga zablokiras da ti gre 50 preden gres tja, ce ne pa kako modro kuverto podaris onemu tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa ko nardiš izpit za H kategorijo ti dajo poleg za A do 50 km/h. :) :)

tisto je A1, kar je isto kot bivsi H - do 50 ccm in 50 km/h, H kategorija je pa zdej do 50 ccm in 45 km/h. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi pa slo to z vespo 200cc? Bla je ze registrirana tak da neke podatke majo.. Torej nebi slo cez ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Veš ka me zanima, če kdo ve, ka uni vidjo ko pogledajo številko šasije (rečmo da bi reko da nimam papirjev, razn pogodbe), če vidjo če je bil motor že registriran pod 125ccm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem yamaho aerox 100, pa sm se mal pozanimo glede tablc, če se bi ga dal registrirat pod 50ccm. Pa sem klico na AMZS pa mi je rekla da če hočem registrirat skuter morem met obvezno vsaj homologacijo. Ka kdo ve ki bi se dal zrihtat homologacijo da bi pisal noter 50ccm namest 100? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skeniraš, popraviš, sprintaš, pa se nareiš norega, samo upaj da te nebojo dobli, hehe

ma ja, racunalniki so pa za kaj?!? ne se igrat s papirji, lahko zelo konkretno najebete!

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!