Skoči na vsebino

Italjet Formula50lc VS pevget speedfight x-race


Frenkie

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
Bo prisla bo :) Upam da bo cez vikend stvar narejena....

Roba kdaj priblizno bo to narejen (ce bo) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba kdaj priblizno bo to narejen (ce bo) :)

Narejeno bo ko bo cas za te stavari zdaj trenutno ga ni.Do konec mesca upam da bo kaj ustvarjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne vem ne.

Včasih takoj napišete :topic: ko kak novinc zaide s teme, ko pa vi pa še veselo rapravljate 3 strani o čist X temi.

Zamislte se

Aja jst sem za Italjet Forumulo

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol sm jst tud za runnerco an .)

sam če bi mogu izbirat med SF2 pa formulo sm pa za speedfighta (baje so italjeti slabi za predelave... )

sam vseen si pa rajs kupi skuter s pravimi vilcami :P if u know what iI mean .)

Popravljeno . Popravil Furious_G
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nevem kaj misliš :D

to vsi pravijo glede tote roke spredaj, jaz mam zaj 2 leti skuter pa je ko nova, skuter gre če spustiš belanco čisto ravno, pa tudi vodljivost se mi zdi da je boljša :)

napr. belanco gre zelo obrnit pri sf-u, tako da ga je lažje napr. obračat na majhnem prostoru, pa lažje, oz. z manj sile se belanca obrača, to vem iz izskušenj, napr. nrg ima 2x tršo belanco in mi je pri nizkih hitrostih sf veliko bolj vodljiv, pri visokih se ne pozna toliko.

drugače pa glede runnerja, kolk jaz vem nima kaj kvalitetnih vilic, tak da .) :)

sicer pa tak vsak za svojega vleče, ampak med tema 2ma je upravičeno reči sf, že zaradi same kvalitete ter izdelave pa tudi zaardi rezervnih delov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej maš prov ja... k se človek enkrat ene stvari navad, bo itak sam to hvalu... jst sm s svojim vilcam čist zadovoln an... ja glede obračanja na mestu maš pa prov ja... se ga res da lepo obrnt... ne pa jst pr runnerci: naprej, nazaj, naprej, nazaj... mi je pa po ovinkih res smešn furat speedfighta... sej če bi se navadu bi blo vrjetn ql! če stvar nebi bla dobra, je nebi prodajal...

Popravljeno . Popravil Furious_G
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to vi sploh gledate? MEni nic jasno.. Nobena slika ne dela kjer bi se tocno vidlo o cem to govorite :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!