Skoči na vsebino

Eno vprasanje za mlade motoriste ;)


Pisce

Priporočene objave

Eh, nocem izgleda strani kvarit ;)

taki mladi puba pa da nebi slikice dal kake :OK: .....od skuta..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nej dokazem? Roza copatke sm mela k sm bla mejhna?! :rolleyes:

btw, kaj bom pravilnik pa stare teme brala, ce ste pa odgovorili, se preden sem sploh mela cas za to... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nej dokazem? Roza copatke sm mela k sm bla mejhna?! :rolleyes:

btw, kaj bom pravilnik pa stare teme brala, ce ste pa odgovorili, se preden sem sploh mela cas za to... :?

saj...samo kako sliko bi pa lahko dala veš, od skuterja :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaa, sej bi dala slikco (od skuterja, seveda), ampak nobene nimam na racunalniku... "vidla" ga bom pa sele cez vikend.... boste mogl do petka pocakat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, kaj bom pravilnik pa stare teme brala, ce ste pa odgovorili, se preden sem sploh mela cas za to... :?

Pri tebi smo naredili izjemo, ker si nežnejšega spola :P

Navadnega smrtnika bi že zdavnej skenslal pa zaklenil, ali pa nebi nihče odgovoril :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi bi že vidli 111100000 znakov :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm:

aja, pa zaj se menite že ko preko PM :topic:

glede tega da je premalo punc, nevem če je sploh kera :D <_<

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa še eno resno mnenje :hmm:

Po mojem je tak, da skuteri na katerih je vse orginal, še največ vredni. Razen če prodaš kakemu, ki je nor na predelave. Sam bi rajši kupo tvojega skutera pa ga predelal, kot pa enega že predelanega od nekega "pubeca", ko niti nebi vedo kaj je vse oni delal s skuterom.

Samo že mam skutera, tak da ne kupujem .)

Glede na to da je vse orginal, jaz nebi spusto cene pod 210k, probal pa bi ga za 250k prodat.

Glede slikice pa je tak: daj nam slikico tebe s skuterjem, pa bomo mi že ocenli (skuterja) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, vsi majo tako mišljenje češ da če je skuter predelan je lastnik 100% divjak pa nič ne pazi na skutera pa ga uničuje itd. zato je predelanega težko prodat <_<

čeprav je ponavadi ravno obratno, ziher bo vsak bol pazil na skuterja če je v njega vložil 100, 200k SIT ko pa nekdo ko ga ma pač tak da se zajebava, vsaj pomoje no ;)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da je realna cena okrog 200K kaj dosti več pomojem neboš dobila ker kot praviš je že malo obrabljen pa letnik je tud kr že!! :yea2: :P :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej ta skuter bi bil ze zato lahko vec vreden k je ze skor muzejski primerek ;)

Zdj sm enga dobila k ga odpelje takoj za 210k (se spucat mi ga ne bi blo treba...), tko da se pomojem ne bom vec veliko ubadala s tem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima zakaj spljoh hočeš prodat skutr? :unsure:

ker ze dve leti neregistriran in nevozen stoji v garazi. A ni bols, da ga prodam, k pa da se naprej sameva? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, sem poskusla, ampak sem po enem letu obupala ;)

Ves kolk je avto bolj udoben... :rolleyes:

pa avto ne gre na zadno :wacko:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!