Skoči na vsebino

Zanimiva zadeva


Thundercat

Priporočene objave

A bi se vam zdelo kaj čudno, če bi vam povedal, da je žena od mojega pra-nonota(pra-starega očeta=očeta od mojega starega očeta) danes še vedno živa.....stara je 93 let...z mojim pranonotom pa se je poročila ko je bila ona v zgodnjih dvajsetih letih...bila mu je 2. žena...

tako ima moj oče zanimivo sorodstvo, ki še živi....žena od njegovega starega očeta-mačeha njegovega očeta....

baje da je bil moj pra-nono kr jebač,da je tako mladenko,ki naj bi zelo fajn zgledala v svojih letih vzel za ženo.......ko se je z njo poročil je bil star čez 40 let.....

a se še komu zdi to zanimiv podatek...ima mogoče kdo podobno izkušnjo? :hmm:

meni je kar fascinantno..... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC tebi pa more bit hudičevo dolgčas al pa si sam hotel povedat, da hočeš potrdilo, da si jebač :hmm: in da iščeš bodočo ženo med 3 letnimi punčkami :blink: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC tebi pa more bit hudičevo dolgčas al pa si sam hotel povedat, da hočeš potrdilo, da si jebač :hmm: in da iščeš bodočo ženo med 3 letnimi punčkami :blink: ...

to ta zadnje....

če pogledam ene par tem vidim da je tudi tebi dolgčas.....

ubstvu ti je dolgčas že zato ker odgovarjaš v teme, ki te očitno ne zanimajo sam moraš neki napisat...ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ima mogoče kdo podobno izkušnjo? :hmm:

meni je kar fascinantno..... :notworthy:

ys

B)

osebnopress (paneokolgovortpress)

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, te moram malo v roke dobiti in močno za ušesa.

Zapisal si, da se je tvoj pra nonič po 40. letu poročil z mladenko.

Pa kaj. A misliš, da je to rekord za v Guinessovo knjigo.

Ali misliš, da so človeki po 40. že za v kanto za smeti :?

:angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni res pa je :cry: :cry: :cry:

TC je spet postal TC...... en mesec mu je ratalo dat približen mir ..... zdej bo pa spet vse po starem :angry: :cry:

@TC ...... ej a ga še nisi vtaknu al ...... to se je dogajalo učeraj, se dogaja danes in veš se bo tudi jutri ..... pa sploh ni nič pretreslivega ..... morda pa na postonjskem manka pravih mal čez 20 let jebačev :? :lol1:

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem je hotel samo opozoriti da ima pra mačeho še živo, mnogi niti babice več nimajo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ta zadnje....

če pogledam ene par tem vidim da je tudi tebi dolgčas.....

ubstvu ti je dolgčas že zato ker odgovarjaš v teme, ki te očitno ne zanimajo sam moraš neki napisat...ane?

itaq, da mi je ...

moram neki napisat seveda ... to mi je v zabavo in relaksacijo pri delu ... :grim

... čestitam še enkrat za tako "zanimivo" žlahto ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC če je bil tvoj pra pra ... ded glavni sveder Postojne (in zdaj misliš, upaš, gojiš uteho, se tolažiš, da skrivaš potencjal... )... ni vedno jabolko blizu drevesa....jablana lohk raste na vrhu strmega hriba...... B)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC če je bil tvoj pra pra ... ded glavni sveder ...

Zakaj pa fanta sekirate?

:angry:

Napisal je nekaj (njemu) zanimivh dejstev o svoji žlahti in že se javijo samozvani ulični psihologi, ki skušajo na podlagi nekaj stavkov ugotoviti podzavestne motive za njegovo pisanje.

:hmm:

TC - meni je pa všeč, če je kdo (in teh je presneto malo) ponosen na svojo žlahto.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...TC - meni je pa všeč, če je kdo (in teh je presneto malo) ponosen na svojo žlahto.

:)

Ja, vglavnem vsi pravmo, de je žlahta strgana plahta.

In sem med njimi, ja. Žal. Čeprav na oba stara atata sem pa ponosen, čeprav jih nisem nikoli videl. Sta oba v WW2 konec vzela. Sta bila pa kampeljca, ko sta familje v tistih časih in razmerah gor držala. Pa saj nista bila edina. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah pri nas podobna situacija z mojimi dedki in babicami. Moja stara starša po mamini strani bi imela letos sto letnico rojstva, moj dedek že 24 let mrtev (Golnik bolnica=prideš zdrav greš mrtev) in bi bil tudi kmalu 100 star... moja babica pa še lepo živa in zdrava pa še sama se rihta pri 88 letih in ima btw pra vnukinjo že 14 let staro (od moje sestre, ne mojo :D ) pa še 5 pravnukov in pravnukinj.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa fanta sekirate?

:angry:

Napisal je nekaj (njemu) zanimivh dejstev o svoji žlahti in že se javijo samozvani ulični psihologi, ki skušajo na podlagi nekaj stavkov ugotoviti podzavestne motive za njegovo pisanje.

:hmm:

TC - meni je pa všeč, če je kdo (in teh je presneto malo) ponosen na svojo žlahto.

:)

Jaz sem na svojo žlahto zelo ponosna ... sam poročil o tem ravno ne pišem po Motomarsu

... ups ... sorry ... spet mi je dolgčas ... obljubim, da bom :xx: ... vsaj danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, ...jest pa svojih pravih (bioloških) korenin sploh ne poznam!?! :?

In iz tega lahko samo predvidevam kaj je bil moj fotr, pa str fotr, pa pra.....

mogoče je bil pa kakšen dolg svedr :hmm: :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC če je bil tvoj pra pra ... ded glavni sveder Postojne (in zdaj misliš, upaš, gojiš uteho, se tolažiš, da skrivaš potencjal... )... ni vedno jabolko blizu drevesa....jablana lohk raste na vrhu strmega hriba...... B)

ni bil iz Postojne...bil je oskrbnik grada(logar in lovec) v Planini(pri postojni) imenovanega Hassberg...po hassbergovi rodbini, ki se sedaj toži nekaj za tisto zadevo....vglavnem bil je logar omenjenemu gospodi, kjer se je po gradu tudi moj stari oče kot majhen deček z bratom igral in raziskoval sobane...Grof hassberg pa naj bi bil navdušen lovec in imel impozantno zbirko orožja...katero je od blizu spoznaval tudi moj stari oče.....

in pazi zdaj...ko je mojemu pra-dedu umrla žena je hotel omenjeni grof da se njegov logar poroči z sebi primerno žensko...moj praded pa se je zaljubil v to mlajšo gospodično :wub: in ker to grofu ni bilo všeč je moral pra-ded zapustiti graščino in iskati delo drugje....prov romantično :wub:

no pol so med vojno partizani požgali grad ker naj bi bili not trije domobranci :angry: ....če pa poznaš koga iz Planine ti z veseljem pokaže še kakšno umetnino oziroma ukradeno stvar ki je bila nekoč v gradu(od pohištva do pribora tudi nekaj orožja in trofej naj bi preživelo požar in se znašlo v rokah domačinov-sam ne okol govort .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem je hotel samo opozoriti da ima pra mačeho še živo, mnogi niti babice več nimajo.....

in kaj zdaj ,a bo motozbor organizirala in nas vse vabi na obiske, al kako? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj zdaj ,a bo motozbor organizirala in nas vse vabi na obiske, al kako? :)

a bo mogoče organiziran zbor iz naslednji tem: Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako; moj zakaj, vaš zato; Zlomi ; (zgolj primeri da se nahajamo v temi Krneki)

ali mogoče iz tvoje teme Res Nullius je zakon

glasovanje za rokenrol bend, ne more škodit

a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo mogoče organiziran zbor iz naslednji tem: Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako; moj zakaj, vaš zato; Zlomi ; (zgolj primeri da se nahajamo v temi Krneki)

ali mogoče iz tvoje teme Res Nullius je zakon

glasovanje za rokenrol bend, ne more škodit

a?

Pikec TC prosim te nehi naše izjave jemat za slabo ... kar je sicer :topic: , ampak tole ti bom javno razložila ...

Nihče ni jezen, tečen, užaljen, če ti razpredaš o svoji luštni žlahti na Motomarsu, samo če nekaj objaviš se zavedaj, da se potem nekateri na ta račun šalimo, drugi te malo špikajo, tretjim se zdi fajn, četrtim je pa čisto vseeno kaj in o čem pišeš, tako kot je isto z ostalimi temami v Kr neki ... če ti je tema Vale, Mani in Klimbra ... čudna, smešna, butasta ... te vljudno vabim, da se oglasiš v njej, nas malo poanimiraš. zrevoltiraš, napizdiš, karkoli si želiš ... samo ne zganjaj zdaj tuki svoje užaljenosti ... meni se pač zdi, da če že lahko pišemo v Kr neki vsega po malem, da so lahko tudi komentarji vse po malem ...

Moderatorjem se opravičujem za :topic: ... po PM-ju pa tega nisem poslala, ker zadeva morda to vse ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj zdaj ,a bo motozbor organizirala in nas vse vabi na obiske, al kako? :)

To bo moja Teta Štefka, če smo že pri žlahti in zborih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se še komu zdi to zanimiv podatek...ima mogoče kdo podobno izkušnjo? :hmm:

meni je kar fascinantno..... :notworthy:

:P

Mojga starga fotra smo pri njegovih 80-ih komaj prepričali, da si res ne more omislit kake mlade dekline, da bi ga "rihtala". Se mu je že na očeh vidlo, da ne misli samo na kuho in pospravljanje O:-)

Mislim, da enih zlepa ne mine. Nikoli.

B)

PS: vsaj v mislih :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojga starga fotra smo pri njegovih 80-ih komaj prepričali, da si res ne more omislit kake mlade dekline....

kako mu niste mogli pustit še mal užitka??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, moja babica na kmetih, ki je bla nekoč lepa in je rodila 12 otrok, pa je še pri 60-ih letih in celo pozneje lahk žakelj cementa dvignla. .. a nisem jaz kul? :D k mam tako babico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, moja babica na kmetih, ki je bla nekoč lepa in je rodila 12 otrok, pa je še pri 60-ih letih in celo pozneje lahk žakelj cementa dvignla. .. a nisem jaz kul? :D k mam tako babico :D

Ne nisi kul....bi pa bil če bi ji pomagal cement nosit <_< :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, moja babica na kmetih, ki je bla nekoč lepa in je rodila 12 otrok, pa je še pri 60-ih letih in celo pozneje lahk žakelj cementa dvignla. .. a nisem jaz kul? :D k mam tako babico :D

Pismo, da si res :OK: :004

Boga Tejka :doze:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!