Skoči na vsebino

uvoz iz D


green

Priporočene objave

Prosim, ce mi lahko nekdo, ki ima znanje in voljo konkretno pove kako je z uvozom avta iz drzav EU (Nemčija)!Berem, pa je vse skupaj nic!

Npr. kaksna je konkretna pot in stroski za avto l.94, cena 4000 EUR! Kje ,komu in koliko je potrebno placati, do tocke, ko imas avto doma in ga gres registrirat!

Hvala za kaksen odgovor in prosim ne me posiljati po starih topicih in iskalnikih "uvozi"... :? :hmm: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislis, da ze ne bi kdo napisal kako & kaj, ce bi kdo to ze naredil?

lahko tukaj debatirate, odpirate nove in nove teme in se zgrazate zakaj ne dobite odgovora, a ce tega se nobeden ni naredil.... DIY, my advice. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha, sem ze prej hotel napisat: vprasanje velja za vse, razen za Ice-a, pa sem si potem premislil! Ok, bom ze nekaj zrihtal! :OK: :grim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mislis, da mene ne zanima kako in kaj? no ja, iz ostalih (stare 15najsterice) drzav EU v AUT mi je jasno, samo v/iz SLO nimam pojma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, ce mi lahko nekdo, ki ima znanje in voljo konkretno pove kako je z uvozom avta iz drzav EU (Nemčija)!...

No tkole je, gor placas vse kar ti bodo nalozili, pripeljes sem placas eko davek in davek na motorna vozila, v tvojem primeru 3,5% in to je to! Zadovoljen?... No samo se nekaj, dokazati moras za 94 letnik , da ima euro 2 motor, ce tega dokazila nimas vseskupaj pozabi in isci voz od 97 L naprej! Amen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vam, bom ze kaj zrihtal!Malo bom se naokrog povprasal, pa bo!Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 10.juniju greva z frendom za dva dni v Nemčijo in si bova cas vzela, tako da porocam svoje izkusnje!!! :hmm: :? .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!