Skoči na vsebino

Zlomi


Cegi

Priporočene objave

Jest bi vprašu kako je ko greš čez uni detektor. namreč ku smo bli u Vatikanu mi je piskalo zaradi bulerjev. A to pol tudi vam piska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi vprašu kako je ko greš čez uni detektor. namreč ku smo bli u Vatikanu mi je piskalo zaradi bulerjev. A to pol tudi vam piska?

šraufi po telesu ne piskajo.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj fotr ma umeten kolk pa ene metalne konce notri....

ima neko izkaznico, da jo pokaže v takih primerih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlom je zmeraj drek. Pa noaj bo z vijaki ali brez. Malo je kosti, ki jih nisem zlomil. Ne bi več. Auuu, boli... :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa ploščo in 14 šraufov v roki. Ful mi je fajn, ko na komolcu lahko otipam glavo šraufa. Mislim, da je križni. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa mam ploščico pa 7 šraufov v gležnju, je tut meni fajn k si potipam glavo šraufa. Moji so križni :P :D

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vam jih bodo ven pobrali, pol pa nau več fajn :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa mam ploščico pa 7 šraufov v gležnju, je tut meni fajn k si potipam glavo šraufa. Moji so križni :P :D

Lp Burnout

Američani te na bi pustili na letalo. Ne, sorry. Malo se zezam. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vam jih bodo ven pobrali, pol pa nau več fajn :lol:

Jih ne mislim dajat vn... dokler me ne bojo motli.. nočem it spet na bergle, pozimi ne, poleti pa sploh ne :D Tako da.. :P

Američani te na bi pustili na letalo. Ne, sorry. Malo se zezam. :OK: :OK:

Ni panike :OK: :OK:

Me prow briga za njih :angry: Itak ne mislim it v kratkem v ameriko, če pa bom šel, bom pa potrdilo si zrihtal :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa ploščo in 14 šraufov v roki. Ful mi je fajn, ko na komolcu lahko otipam glavo šraufa. Mislim, da je križni. B)

Seveda imaš križnega, če pa si tisti dan bil s križarji na pohodu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, jest sm bol siromaček, mam sam enga v zapestju. :P

Pa si ne želim novih :grrr :grrr

Auuuu, zapestje pa boli. Hudo in dolgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih ne mislim dajat vn... dokler me ne bojo motli.. nočem it spet na bergle, pozimi ne, poleti pa sploh ne :D Tako da.. :P

Če se zadeva preveč zaraste, ti šraufov itak ne bodo ven jemali..... :grrr

je pa velik problem, če imaš zopet podobno nesrečo in ti kost poči na približno istem mestu....no ja, potem je pa problem malo večji :xx:

tako so meni dohtarji prawili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se zadeva preveč zaraste, ti šraufov itak ne bodo ven jemali..... :grrr

je pa velik problem, če imaš zopet podobno nesrečo in ti kost poči na približno istem mestu....no ja, potem je pa problem malo večji :xx:

tako so meni dohtarji prawili .)

Res je tako. Pa vendar se da tudi takšne stvari sanirati. Bolje pa seveda je, da se ne zlomimo na novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se zadeva preveč zaraste, ti šraufov itak ne bodo ven jemali..... :grrr

je pa velik problem, če imaš zopet podobno nesrečo in ti kost poči na približno istem mestu....no ja, potem je pa problem malo večji :xx:

tako so meni dohtarji prawili .)

Ja.. glede tega sem se tut jst že pogovarjal ja.... je mal bl čudno za poštimat skup...

Bom riskiral pa probal da si ne bom zlomil na istem mestu :) :whistle:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auuuu, zapestje pa boli. Hudo in dolgo.

Ma kje pa, sploh ni tak hudo. Jaz sem si predlani zdrobil zapestje, pa me ni nič kaj preveč bolelo. :grrr Lahko pa od takrat dokaj natančno napovedujem vreme, tak da če kdo potrebuje zanesljive informacije za par dni vnaprej, sem mu na voljo po PM-u. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste usi obrtniki po malem... js sm tudi s.p.-jevc :lol1:

leva roka, 5let nazaj. Obe kosti 3cm nad zapestjem, debelejša štrlela na eno (notranjo, palčevo stran roke) stran ven, ožja proti dol :photo: :whistle:

Uradno se pravkar (teden nazaj) rešu gipsa za zlomljen sredinec in zvito zapestje na desni roki :cry: :headbang: zapestje boli k hudič še zdej...

drugače pa ni zlom, je pa poškodba. Strgana desna trebušna mišica (ilipsoas), 3 leta rehabilitacije :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Imam zlom zunanjega gležnja (maleola), nekompliciranega (brez operacije, le malo ravnanja kosti "v živo") in sem dobil nepohodni gips. Ker sem se ga po dveh dneh že naveličal, me zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s podobno ali enako poškodbo. Zanima me seveda predvsem to, kdaj se bom gipsa rešil, oziroma, kdaj lahko pričakujem vsaj peto na stopalo.

LP GH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 2005, zlomljena leva stegnenica, so mi zabili štango skozi kolk, posredi kosti, skoraj do kolena in zadevo utrdili še z 3 šraufi

lani novembra so mi zadevo odstranili, tako, da zdej nimam metalnih delov v sebi :grrr

Zdrawc, kje so te to operirali ko so ti vstavli "žebelj" ? In po kolkem cajtu in kje so ti vzeli ven? Meni so rekli, da običajno ne jemljejo ven. Edino vijake, če motijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!