Skoči na vsebino

IZPUHI ZA SKUTERJE - LEO VINCE HM (hand made)


duke

Priporočene objave

Da ne bomo v drugih temah :topic:

HM "TT" SIT 25.000

Ta izpuh je nadomestil prejšnji model HM "Z". Je v srednjem cenovnem razredu in se v razredu performans uvršča nad modele "RS" in SPRINTER, ki jih ni več v programu. HM "TT" izpuh je sestavljen iz ekspanzijske komore, ki se zaključuje z dolgim, nazaj zavitim dušilcem. Dušilec iz svetlečega, poliranega aluminija, je nad komoro. Kljub temu, da ima enake performance kot HM "ZX" in HM "RR", je konstrukcijsko drugačen. Ekspanzijski del iz 10/10 jeklene pločevine, je sestavljen iz 4 delov in ima zato manj zvarov, prednji del, krivina, pa ni varjena iz segmentov, temveč prešana iz dveh polovic.

HM "ZX" SIT 33.700

"Stari znanec" na slovenskem trgu. Več kot 1.300 "ZX"-ov je bilo prodanih.

HM "RR" SIT 36.900

Novinec z lanskoletnega moto salona. Od HM "ZX" ga razlikuje le zadnji del. Dušilec. Ta je ovalen in narejen iz ogljikovih vlaken. Ovalna oblika z večjo prostornino bolje duši hrup in istočasno ne vpliva na širino. Zaključna krivina na dušilcu ima večji presek, kar daje izpuhu agresivnejši videz.

HM "ZXc" SIT 44.700

Tehnično povsem enak HM "ZX", le da je kromiran. Namenjen je tistim, ki jim do popolnega izgleda njihovega skuterja manjka samo še kromiran izpuh.

Kjer je to potrebno, so izpuhom priložene uteži za variomat in/ali vzmeti za sklopko.

Lep pozdrav

Duke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... to bo to ja .) Je mogoče že kdo sprobal TT-ja al pa vido ko ga je mel kdo gor? Zanima me zvok...če je podoben zx-u :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa bi pršlo če bi ZX-a sam kromav?

Ker tale kromiran je kr precej dražji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako ti povem. Nekemu mozakarju sem dal kromirat ogledala od avta. 17 000sit 2ogledala. Tko da za izpuh pride tam enih 20 000sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< nisem hotel, da izpade kot reklama. Ampak ker v različnih temah govorimo o razlikah med izpuhi, sem to napisal v enem postu. Cene so sicer napisane v SIT, lahko bi bile v €, ampak vsak lahko sam preveri kakšne cene imajo Lahi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
kva mislte da je bolš leovinci RR al neki od gianelli-ja. :? :unsure: :D :devil:

itaq leovince RR sej je en najbolsih auspuhov za navadne 50-ke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva mislte da je bolš leovinci RR al neki od gianelli-ja. :? :unsure: :D :devil:

Podobno kot če bi vprašal ali so boljše gume Sava ali Dunlop. Odvisno kakšne karakteristike pričakuješ od gume/izpuha, kakšen motor imaš, koliko je predelan,.. Giannelli izdeluje vsaj nekaj modelov, vsak ima drugačne lastnosti. Dinamometer print bi ti tukaj zelo pomagal. Dobro je, če je primerjava narejena na identičnem letniku in stanju motorja (predelava, nastavitev variomatskega prenosa), v nasprotnem primeru rezultati niso uporabni. Je pa Leovince ZX/RR res najbolje prodajani izpuh za skuterje v Sloveniji, zato ne boš imel težav z nadaljno prodajo ko boš iskal "nadgradnjo", tudi Cliota se hitro znebiš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat kje lahko kupm leovinci-ja RR :cry: :?(rad bi čim prej zvedu).Kupu bi ga takoj. Sej sm bil že pr velik prodajalcih pa mi pravjo da šele čez en mesec dobijo.Ne mislm tolk časa čakat :angry: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če ni na zalogi ni na zalogi, te so verjetno vsepovsod pošli .)

čene pa pokliči na lindempa v ljubljano ko je skladišče pa boš vedo če je na zalogi za tvoj motor, če ni boš pač mogo čakat .) <_< :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vodovodna cesta 99, 1000 Ljubljana

tel.: 01- 530 94 95

fax: 01- 530 94 93

e-mail: info@lindempa.si

spletna stran: http://www.lindempa.si

;) to je kopirano iz njihove strani da nebo kdo mislo da sem se na pamet učil :D

pa ni mišljeno kot reklama :)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!